maandag 6 december 2021
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 8 december
Wintercompetitie
Zie kalender
za 11 december
PC Boekt
za 11 december
Wintercompetitie
Zie kalender
vr 17 december
Wintertornooi
ICT (Clubbesturen)

PC Oetervallei
za 18 december
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 22 december
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 26 december
PC Boekt
di 28 december
Wintertornooi
triplet (50+)

Bocholter Petanque
wo 29 december
PC Boekt
zo 2 januari
PC Boekt
wo 5 januari
Wintertornooi
triplet (50+)

Pelter PC

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2021 - 2022
(onder voorbehoud)

 
Speeldag 1
za 2 okt 14:00 Genk B Bocholt A 5 - 4
zo 3 okt 14:00 Hasselt B Olympia B 3 - 6
zo 3 okt 14:00 Sparrendal A Vrij
zo 3 okt 14:00 Tongeren B De Berk C 8 - 1
zo 3 okt 14:00 Boekt C Oetervallei B 5 - 4
 
Speeldag 2
zo 10 okt 14:00 Sparrendal A Olympia B 7 - 2
zo 10 okt 14:00 Hasselt B Genk B 5 - 4
zo 10 okt 14:00 De Berk C Vrij
zo 10 okt 14:00 Bocholt A Boekt C 7 - 2
zo 10 okt 14:00 Oetervallei B Tongeren B 8 - 1
 
Speeldag 3
zo 17 okt 14:00 Olympia B Genk B 4 - 5
zo 17 okt 14:00 Sparrendal A De Berk C 6 - 3
zo 17 okt 14:00 Boekt C Hasselt B 6 - 3
zo 17 okt 14:00 Vrij Oetervallei B
zo 17 okt 14:00 Tongeren B Bocholt A 8 - 1
 
Speeldag 4
za 23 okt 14:00 Genk B Boekt C 6 - 3
zo 24 okt 14:00 Olympia B De Berk C 6 - 3
zo 24 okt 14:00 Oetervallei B Sparrendal A 3 - 6
zo 24 okt 14:00 Hasselt B Tongeren B 4 - 5
zo 24 okt 14:00 Bocholt A Vrij
 
Speeldag 5
zo 31 okt 14:00 Boekt C Olympia B 9 - 0
zo 31 okt 14:00 De Berk C Oetervallei B 4 - 5
zo 31 okt 14:00 Tongeren B Genk B 4 - 5
zo 31 okt 14:00 Sparrendal A Bocholt A 7 - 2
zo 31 okt 14:00 Vrij Hasselt B
 
Speeldag 6
za 6 nov 14:00 Genk B Vrij
zo 7 nov 14:00 Oetervallei B Olympia B 6 - 3
zo 7 nov 14:00 Boekt C Tongeren B 3 - 6
zo 7 nov 14:00 Bocholt A De Berk C 7 - 2
zo 7 nov 14:00 Hasselt B Sparrendal A 2 - 7
 
Speeldag 7
za 13 nov 14:00 Genk B De Berk C
zo 14 nov 14:00 Olympia B Bocholt A 8 - 1
zo 14 nov 14:00 Tongeren B Vrij
zo 14 nov 14:00 Hasselt B Oetervallei B 5 - 4
zo 14 nov 14:00 Boekt C Sparrendal A 6 - 3
 
Speeldag 8
zo 21 nov 14:00 Tongeren B Olympia B
zo 21 nov 14:00 Oetervallei B Bocholt A 6 - 3
zo 21 nov 14:00 Vrij Boekt C
zo 21 nov 14:00 De Berk C Hasselt B
zo 21 nov 14:00 Sparrendal A Genk B 9 - 0
 
Speeldag 9
zo 16 jan 14:00 Vrij Olympia B
zo 16 jan 14:00 Hasselt B Bocholt A
zo 16 jan 14:00 Sparrendal A Tongeren B
zo 16 jan 14:00 Oetervallei B Genk B
zo 16 jan 14:00 De Berk C Boekt C
 
Speeldag 10
zo 23 jan 14:00 Olympia B Hasselt B
zo 23 jan 14:00 Vrij Sparrendal A
zo 23 jan 14:00 Bocholt A Genk B
zo 23 jan 14:00 De Berk C Tongeren B
zo 23 jan 14:00 Oetervallei B Boekt C
 
Speeldag 11
za 29 jan 14:00 Genk B Hasselt B
zo 30 jan 14:00 Olympia B Sparrendal A
zo 30 jan 14:00 Vrij De Berk C
zo 30 jan 14:00 Boekt C Bocholt A
zo 30 jan 14:00 Tongeren B Oetervallei B
 
Speeldag 12
za 5 feb 14:00 Genk B Olympia B
zo 6 feb 14:00 De Berk C Sparrendal A
zo 6 feb 14:00 Hasselt B Boekt C
zo 6 feb 14:00 Oetervallei B Vrij
zo 6 feb 14:00 Bocholt A Tongeren B
 
Speeldag 13
zo 13 feb 14:00 De Berk C Olympia B
zo 13 feb 14:00 Boekt C Genk B
zo 13 feb 14:00 Sparrendal A Oetervallei B
zo 13 feb 14:00 Tongeren B Hasselt B
zo 13 feb 14:00 Vrij Bocholt A
 
Speeldag 14
za 26 feb 14:00 Genk B Tongeren B
zo 27 feb 14:00 Olympia B Boekt C
zo 27 feb 14:00 Oetervallei B De Berk C
zo 27 feb 14:00 Bocholt A Sparrendal A
zo 27 feb 14:00 Hasselt B Vrij
 
Speeldag 15
zo 6 mrt 14:00 Olympia B Oetervallei B
zo 6 mrt 14:00 Tongeren B Boekt C
zo 6 mrt 14:00 De Berk C Bocholt A
zo 6 mrt 14:00 Vrij Genk B
zo 6 mrt 14:00 Sparrendal A Hasselt B
 
Speeldag 16
zo 13 mrt 14:00 Bocholt A Olympia B
zo 13 mrt 14:00 Vrij Tongeren B
zo 13 mrt 14:00 Oetervallei B Hasselt B
zo 13 mrt 14:00 Sparrendal A Boekt C
zo 13 mrt 14:00 De Berk C Genk B
 
Speeldag 17
za 19 mrt 14:00 Genk B Sparrendal A
zo 20 mrt 14:00 Olympia B Tongeren B
zo 20 mrt 14:00 Bocholt A Oetervallei B
zo 20 mrt 14:00 Boekt C Vrij
zo 20 mrt 14:00 Hasselt B De Berk C
 
Speeldag 18
za 26 mrt 14:00 Genk B Oetervallei B
zo 27 mrt 14:00 Olympia B Vrij
zo 27 mrt 14:00 Bocholt A Hasselt B
zo 27 mrt 14:00 Tongeren B Sparrendal A
zo 27 mrt 14:00 Boekt C De Berk C