zaterdag 13 april 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 13 april
Wintertornooi
triplet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 14 april
Bocholter PC
P.K.D. (D)
zo 14 april
Bocholter PC
P.K.D. (H/HG)
wo 17 april
Wintertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Oetervallei
za 20 april
PC Hemelhof
V.K.J. (Jeugd)
za 20 april
Wintertornooi
doublet (Dame-Heer)
PC Oetervallei
zo 21 april
PC Interlommel
P.K.G.D. (Veteranen D+H)
zo 21 april
PC Interlommel
P.K.G.D. (Senioren D+H)
wo 24 april
PC Sparrendal
doublet (Dame-Heer 50+)
za 27 april
PC Interlommel
doublet (H/HG)
zo 28 april
Pelter PC
P.K.T. (D)
zo 28 april
Pelter PC
P.K.T. (H/HG)
za 4 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Sparrendal
zo 5 mei
PC Oetervallei
P.I.B. (D)
zo 5 mei
PC Oetervallei
P.I.B. (H/HG)
wo 8 mei
Trofee
doublet (50+)
PC Genk
do 9 mei
Kampioenschap
B.K.J. (Jeugd)
Luik
za 11 mei
Kampioenschap
V.K.D. (D)
Wijnegem PC
za 11 mei
Kampioenschap
V.K.D. (H/HG)
Wijnegem PC

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2023 - 2024

 
Speeldag 1
za 30 sep 14:00 Interlommel A Genk B 5 - 4
za 30 sep 14:00 / Oetervallei B
zo 1 okt 14:00 Genenbos D Boekt C 5 - 4
zo 1 okt 14:00 Hasselt B Hasselt A 7 - 2
zo 1 okt 14:00 Olympia B De Berk C 8 - 1
 
Speeldag 2
za 7 okt 14:00 Genk B /
zo 8 okt 14:00 Boekt C Hasselt A 5 - 4
zo 8 okt 14:00 Genenbos D Interlommel A 8 - 1
zo 8 okt 14:00 De Berk C Hasselt B 4 - 5
zo 8 okt 14:00 Oetervallei B Olympia B 5 - 4
 
Speeldag 3
za 14 okt 14:00 Interlommel A Boekt C 3 - 6
za 14 okt 14:00 / Genenbos D
zo 15 okt 14:00 Hasselt A De Berk C 5 - 4
zo 15 okt 14:00 Hasselt B Oetervallei B 4 - 5
zo 15 okt 14:00 Olympia B Genk B 5 - 4
 
Speeldag 4
za 21 okt 14:00 Interlommel A /
za 21 okt 14:00 Genk B Hasselt B 6 - 3
zo 22 okt 14:00 Boekt C De Berk C 7 - 2
zo 22 okt 14:00 Oetervallei B Hasselt A 5 - 4
zo 22 okt 14:00 Genenbos D Olympia B 8 - 1
 
Speeldag 5
za 4 nov 14:00 / Boekt C
zo 5 nov 14:00 De Berk C Oetervallei B 4 - 5
zo 5 nov 14:00 Olympia B Interlommel A 6 - 3
zo 5 nov 14:00 Hasselt A Genk B 4 - 5
zo 5 nov 14:00 Hasselt B Genenbos D 4 - 5
 
Speeldag 6
zo 19 nov 14:00 Boekt C Oetervallei B 7 - 2
zo 19 nov 14:00 Olympia B /
zo 19 nov 14:00 De Berk C Genk B 7 - 2
zo 19 nov 14:00 Hasselt B Interlommel A 4 - 5
zo 19 nov 14:00 Hasselt A Genenbos D 3 - 6
 
Speeldag 7
za 2 dec 14:00 Genk B Oetervallei B 6 - 3
za 2 dec 14:00 / Hasselt B
za 2 dec 14:00 Interlommel A Hasselt A 4 - 5
zo 3 dec 14:00 Boekt C Olympia B 6 - 3
zo 3 dec 14:00 Genenbos D De Berk C 7 - 2
 
Speeldag 8
za 9 dec 14:00 Genk B Boekt C 8 - 1
zo 10 dec 14:00 Hasselt B Olympia B 3 - 6
zo 10 dec 14:00 Oetervallei B Genenbos D 5 - 4
zo 10 dec 14:00 Hasselt A /
zo 10 dec 14:00 De Berk C Interlommel A 8 - 1
 
Speeldag 9
za 16 dec 14:00 / De Berk C
zo 17 dec 14:00 Boekt C Hasselt B 6 - 3
zo 17 dec 14:00 Genenbos D Genk B 6 - 3
zo 17 dec 14:00 Olympia B Hasselt A 6 - 3
zo 17 dec 14:00 Oetervallei B Interlommel A 5 - 4
 
Speeldag 10
za 6 jan 14:00 Genk B Interlommel A 4 - 5
zo 7 jan 14:00 Boekt C Genenbos D 7 - 2
zo 7 jan 14:00 Hasselt A Hasselt B 5 - 4
zo 7 jan 14:00 De Berk C Olympia B 8 - 1
zo 7 jan 14:00 Oetervallei B /
 
Speeldag 11
za 13 jan 14:00 Interlommel A Genenbos D 2 - 7
za 13 jan 14:00 / Genk B
zo 14 jan 14:00 Hasselt A Boekt C 6 - 3
zo 14 jan 14:00 Hasselt B De Berk C 4 - 5
zo 14 jan 14:00 Olympia B Oetervallei B 7 - 2
 
Speeldag 12
za 20 jan 14:00 Genk B Olympia B 7 - 2
zo 21 jan 14:00 Boekt C Interlommel A 7 - 2
zo 21 jan 14:00 De Berk C Hasselt A 9 - 0
zo 21 jan 14:00 Genenbos D /
zo 21 jan 14:00 Oetervallei B Hasselt B 3 - 6
 
Speeldag 13
za 27 jan 14:00 / Interlommel A
zo 28 jan 14:00 De Berk C Boekt C 6 - 3
zo 28 jan 14:00 Hasselt A Oetervallei B 4 - 5
zo 28 jan 14:00 Olympia B Genenbos D 5 - 4
zo 28 jan 14:00 Hasselt B Genk B 3 - 6
 
Speeldag 14
za 3 feb 14:00 Interlommel A Olympia B 6 - 3
za 3 feb 14:00 Genk B Hasselt A 4 - 5
zo 4 feb 14:00 Boekt C /
zo 4 feb 14:00 Oetervallei B De Berk C 2 - 7
zo 4 feb 14:00 Genenbos D Hasselt B 4 - 5
 
Speeldag 15
za 10 feb 14:00 / Olympia B
za 10 feb 14:00 Genk B De Berk C 8 - 1
za 10 feb 14:00 Interlommel A Hasselt B 9 - 0
zo 11 feb 14:00 Oetervallei B Boekt C 2 - 7
zo 11 feb 14:00 Genenbos D Hasselt A 7 - 2
 
Speeldag 16
zo 25 feb 14:00 Olympia B Boekt C 2 - 7
zo 25 feb 14:00 Oetervallei B Genk B 2 - 7
zo 25 feb 14:00 Hasselt B /
zo 25 feb 14:00 De Berk C Genenbos D 4 - 5
zo 25 feb 14:00 Hasselt A Interlommel A 9 - 0
 
Speeldag 17
za 2 mrt 14:00 / Hasselt A
za 2 mrt 14:00 Interlommel A De Berk C 9 - 0
zo 3 mrt 14:00 Boekt C Genk B 4 - 5
zo 3 mrt 14:00 Olympia B Hasselt B 5 - 4
zo 3 mrt 14:00 Genenbos D Oetervallei B 7 - 2
 
Speeldag 18
za 9 mrt 14:00 Genk B Genenbos D 7 - 2
za 9 mrt 14:00 Interlommel A Oetervallei B 7 - 2
zo 10 mrt 14:00 Hasselt B Boekt C 1 - 8
zo 10 mrt 14:00 Hasselt A Olympia B 9 - 0
zo 10 mrt 14:00 De Berk C /