dinsdag 18 januari 2022
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 19 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
za 22 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 23 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 26 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
za 29 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 30 januari
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 2 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
za 5 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 6 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 9 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
za 12 februari
PC Boekt
za 12 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 13 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 16 februari
Wintercompetitie
Zie kalender

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2021 - 2022
(onder voorbehoud)

 
Speeldag 9
Senior league
wo 19 jan 14:00 Tongeren A Olympia A
wo 19 jan 14:00 ZigZag A Pelter A
wo 19 jan 14:00 Opec A Sint-Truiden A
wo 19 jan 14:00 Sint-Truiden B Genenbos A
wo 19 jan 14:00 De Berk A Boekt A
Eerste afdeling
wo 19 jan 14:00 Interlommel A Horizon A
wo 19 jan 14:00 Hasselt A Genk A
wo 19 jan 14:00 Pelter B Maaseik A
wo 19 jan 14:00 Kelchteren A Genenbos C
wo 19 jan 14:00 Genenbos B Boekt B
Tweede afdeling
wo 19 jan 14:00 Horizon C ZigZag B
wo 19 jan 14:00 Horizon B Terbiest A
wo 19 jan 14:00 Vrij Oetervallei A
wo 19 jan 14:00 Sint-Truiden C Genenbos E
wo 19 jan 14:00 Genenbos D Bocholt A
Derde afdeling
wo 19 jan 14:00 Interlommel B Olympia B
wo 19 jan 14:00 Hasselt B Sparrendal A
wo 19 jan 14:00 Terbiest B Vrij
wo 19 jan 14:00 De Berk B Genk B
wo 19 jan 14:00 Genk C De Berk C
Vierde afdeling
wo 19 jan 14:00 Tongeren B Fenix A
wo 19 jan 14:00 Vrij Pelter C
wo 19 jan 14:00 Genk F Maaseik B
wo 19 jan 14:00 Boekt C Genk D
wo 19 jan 14:00 Genk E Bocholt B
 
Speeldag 10
Senior league
wo 26 jan 14:00 Tongeren A ZigZag A
wo 26 jan 14:00 Olympia A Sint-Truiden A
wo 26 jan 14:00 Sint-Truiden B Pelter A
wo 26 jan 14:00 Opec A Boekt A
wo 26 jan 14:00 De Berk A Genenbos A
Eerste afdeling
wo 26 jan 14:00 Interlommel A Hasselt A
wo 26 jan 14:00 Horizon A Maaseik A
wo 26 jan 14:00 Kelchteren A Genk A
wo 26 jan 14:00 Pelter B Boekt B
wo 26 jan 14:00 Genenbos B Genenbos C
Tweede afdeling
wo 26 jan 14:00 Horizon C Horizon B
wo 26 jan 14:00 ZigZag B Oetervallei A
wo 26 jan 14:00 Sint-Truiden C Terbiest A
wo 26 jan 14:00 Vrij Bocholt A
wo 26 jan 14:00 Genenbos D Genenbos E
Derde afdeling
wo 26 jan 14:00 Interlommel B Hasselt B
wo 26 jan 14:00 Olympia B Vrij
wo 26 jan 14:00 De Berk B Sparrendal A
wo 26 jan 14:00 Terbiest B De Berk C
wo 26 jan 14:00 Genk C Genk B
Vierde afdeling
wo 26 jan 14:00 Tongeren B Vrij
wo 26 jan 14:00 Fenix A Maaseik B
wo 26 jan 14:00 Boekt C Pelter C
wo 26 jan 14:00 Genk F Bocholt B
wo 26 jan 14:00 Genk E Genk D
 
Speeldag 11
Senior league
wo 2 feb 14:00 Sint-Truiden A Tongeren A
wo 2 feb 14:00 ZigZag A Sint-Truiden B
wo 2 feb 14:00 Boekt A Olympia A
wo 2 feb 14:00 Pelter A De Berk A
wo 2 feb 14:00 Genenbos A Opec A
Eerste afdeling
wo 2 feb 14:00 Maaseik A Interlommel A
wo 2 feb 14:00 Hasselt A Kelchteren A
wo 2 feb 14:00 Boekt B Horizon A
wo 2 feb 14:00 Genk A Genenbos B
wo 2 feb 14:00 Genenbos C Pelter B
Tweede afdeling
wo 2 feb 14:00 Oetervallei A Horizon C
wo 2 feb 14:00 Horizon B Sint-Truiden C
wo 2 feb 14:00 Bocholt A ZigZag B
wo 2 feb 14:00 Terbiest A Genenbos D
wo 2 feb 14:00 Genenbos E Vrij
Derde afdeling
wo 2 feb 14:00 Vrij Interlommel B
wo 2 feb 14:00 Hasselt B De Berk B
wo 2 feb 14:00 De Berk C Olympia B
wo 2 feb 14:00 Sparrendal A Genk C
wo 2 feb 14:00 Genk B Terbiest B
Vierde afdeling
wo 2 feb 14:00 Maaseik B Tongeren B
wo 2 feb 14:00 Vrij Boekt C
wo 2 feb 14:00 Bocholt B Fenix A
wo 2 feb 14:00 Pelter C Genk E
wo 2 feb 14:00 Genk D Genk F
 
Speeldag 12
Senior league
wo 9 feb 14:00 Tongeren A Pelter A
wo 9 feb 14:00 Opec A Olympia A
wo 9 feb 14:00 ZigZag A Genenbos A
wo 9 feb 14:00 De Berk A Sint-Truiden A
wo 9 feb 14:00 Sint-Truiden B Boekt A
Eerste afdeling
wo 9 feb 14:00 Interlommel A Genk A
wo 9 feb 14:00 Pelter B Horizon A
wo 9 feb 14:00 Hasselt A Genenbos C
wo 9 feb 14:00 Genenbos B Maaseik A
wo 9 feb 14:00 Kelchteren A Boekt B
Tweede afdeling
wo 9 feb 14:00 Horizon C Terbiest A
wo 9 feb 14:00 Vrij ZigZag B
wo 9 feb 14:00 Horizon B Genenbos E
wo 9 feb 14:00 Genenbos D Oetervallei A
wo 9 feb 14:00 Sint-Truiden C Bocholt A
Derde afdeling
wo 9 feb 14:00 Interlommel B Sparrendal A
wo 9 feb 14:00 Terbiest B Olympia B
wo 9 feb 14:00 Hasselt B Genk B
wo 9 feb 14:00 Genk C Vrij
wo 9 feb 14:00 De Berk B De Berk C
Vierde afdeling
wo 9 feb 14:00 Tongeren B Pelter C
wo 9 feb 14:00 Genk F Fenix A
wo 9 feb 14:00 Vrij Genk D
wo 9 feb 14:00 Genk E Maaseik B
wo 9 feb 14:00 Boekt C Bocholt B
 
Speeldag 13
Senior league
wo 16 feb 14:00 Opec A Tongeren A
wo 16 feb 14:00 Genenbos A Pelter A
wo 16 feb 14:00 Olympia A De Berk A
wo 16 feb 14:00 Boekt A ZigZag A
wo 16 feb 14:00 Sint-Truiden A Sint-Truiden B
Eerste afdeling
wo 16 feb 14:00 Pelter B Interlommel A
wo 16 feb 14:00 Genenbos C Genk A
wo 16 feb 14:00 Horizon A Genenbos B
wo 16 feb 14:00 Boekt B Hasselt A
wo 16 feb 14:00 Maaseik A Kelchteren A
Tweede afdeling
wo 16 feb 14:00 Vrij Horizon C
wo 16 feb 14:00 Genenbos E Terbiest A
wo 16 feb 14:00 ZigZag B Genenbos D
wo 16 feb 14:00 Bocholt A Horizon B
wo 16 feb 14:00 Oetervallei A Sint-Truiden C
Derde afdeling
wo 16 feb 14:00 Terbiest B Interlommel B
wo 16 feb 14:00 Genk B Sparrendal A
wo 16 feb 14:00 Olympia B Genk C
wo 16 feb 14:00 De Berk C Hasselt B
wo 16 feb 14:00 Vrij De Berk B
Vierde afdeling
wo 16 feb 14:00 Genk F Tongeren B
wo 16 feb 14:00 Genk D Pelter C
wo 16 feb 14:00 Fenix A Genk E
wo 16 feb 14:00 Bocholt B Vrij
wo 16 feb 14:00 Maaseik B Boekt C
 
Speeldag 14
Senior league
wo 2 mrt 14:00 Tongeren A Genenbos A
wo 2 mrt 14:00 De Berk A Opec A
wo 2 mrt 14:00 Pelter A Boekt A
wo 2 mrt 14:00 Sint-Truiden B Olympia A
wo 2 mrt 14:00 ZigZag A Sint-Truiden A
Eerste afdeling
wo 2 mrt 14:00 Interlommel A Genenbos C
wo 2 mrt 14:00 Genenbos B Pelter B
wo 2 mrt 14:00 Genk A Boekt B
wo 2 mrt 14:00 Kelchteren A Horizon A
wo 2 mrt 14:00 Hasselt A Maaseik A
Tweede afdeling
wo 2 mrt 14:00 Horizon C Genenbos E
wo 2 mrt 14:00 Genenbos D Vrij
wo 2 mrt 14:00 Terbiest A Bocholt A
wo 2 mrt 14:00 Sint-Truiden C ZigZag B
wo 2 mrt 14:00 Horizon B Oetervallei A
Derde afdeling
wo 2 mrt 14:00 Interlommel B Genk B
wo 2 mrt 14:00 Genk C Terbiest B
wo 2 mrt 14:00 Sparrendal A De Berk C
wo 2 mrt 14:00 De Berk B Olympia B
wo 2 mrt 14:00 Hasselt B Vrij
Vierde afdeling
wo 2 mrt 14:00 Tongeren B Genk D
wo 2 mrt 14:00 Genk E Genk F
wo 2 mrt 14:00 Pelter C Bocholt B
wo 2 mrt 14:00 Boekt C Fenix A
wo 2 mrt 14:00 Vrij Maaseik B
 
Speeldag 15
Senior league
wo 9 mrt 14:00 De Berk A Tongeren A
wo 9 mrt 14:00 Boekt A Genenbos A
wo 9 mrt 14:00 Opec A Sint-Truiden B
wo 9 mrt 14:00 Sint-Truiden A Pelter A
wo 9 mrt 14:00 Olympia A ZigZag A
Eerste afdeling
wo 9 mrt 14:00 Genenbos B Interlommel A
wo 9 mrt 14:00 Boekt B Genenbos C
wo 9 mrt 14:00 Pelter B Kelchteren A
wo 9 mrt 14:00 Maaseik A Genk A
wo 9 mrt 14:00 Horizon A Hasselt A
Tweede afdeling
wo 9 mrt 14:00 Genenbos D Horizon C
wo 9 mrt 14:00 Bocholt A Genenbos E
wo 9 mrt 14:00 Vrij Sint-Truiden C
wo 9 mrt 14:00 Oetervallei A Terbiest A
wo 9 mrt 14:00 ZigZag B Horizon B
Derde afdeling
wo 9 mrt 14:00 Genk C Interlommel B
wo 9 mrt 14:00 De Berk C Genk B
wo 9 mrt 14:00 Terbiest B De Berk B
wo 9 mrt 14:00 Vrij Sparrendal A
wo 9 mrt 14:00 Olympia B Hasselt B
Vierde afdeling
wo 9 mrt 14:00 Genk E Tongeren B
wo 9 mrt 14:00 Bocholt B Genk D
wo 9 mrt 14:00 Genk F Boekt C
wo 9 mrt 14:00 Maaseik B Pelter C
wo 9 mrt 14:00 Fenix A Vrij
 
Speeldag 16
Senior league
wo 16 mrt 14:00 Tongeren A Boekt A
wo 16 mrt 14:00 Sint-Truiden B De Berk A
wo 16 mrt 14:00 Genenbos A Sint-Truiden A
wo 16 mrt 14:00 ZigZag A Opec A
wo 16 mrt 14:00 Pelter A Olympia A
Eerste afdeling
wo 16 mrt 14:00 Interlommel A Boekt B
wo 16 mrt 14:00 Kelchteren A Genenbos B
wo 16 mrt 14:00 Genenbos C Maaseik A
wo 16 mrt 14:00 Hasselt A Pelter B
wo 16 mrt 14:00 Genk A Horizon A
Tweede afdeling
wo 16 mrt 14:00 Horizon C Bocholt A
wo 16 mrt 14:00 Sint-Truiden C Genenbos D
wo 16 mrt 14:00 Genenbos E Oetervallei A
wo 16 mrt 14:00 Horizon B Vrij
wo 16 mrt 14:00 Terbiest A ZigZag B
Derde afdeling
wo 16 mrt 14:00 Interlommel B De Berk C
wo 16 mrt 14:00 De Berk B Genk C
wo 16 mrt 14:00 Genk B Vrij
wo 16 mrt 14:00 Hasselt B Terbiest B
wo 16 mrt 14:00 Sparrendal A Olympia B
Vierde afdeling
wo 16 mrt 14:00 Tongeren B Bocholt B
wo 16 mrt 14:00 Boekt C Genk E
wo 16 mrt 14:00 Genk D Maaseik B
wo 16 mrt 14:00 Vrij Genk F
wo 16 mrt 14:00 Pelter C Fenix A
 
Speeldag 17
Senior league
wo 23 mrt 14:00 Sint-Truiden B Tongeren A
wo 23 mrt 14:00 Boekt A Sint-Truiden A
wo 23 mrt 14:00 De Berk A ZigZag A
wo 23 mrt 14:00 Olympia A Genenbos A
wo 23 mrt 14:00 Opec A Pelter A
Eerste afdeling
wo 23 mrt 14:00 Kelchteren A Interlommel A
wo 23 mrt 14:00 Boekt B Maaseik A
wo 23 mrt 14:00 Genenbos B Hasselt A
wo 23 mrt 14:00 Horizon A Genenbos C
wo 23 mrt 14:00 Pelter B Genk A
Tweede afdeling
wo 23 mrt 14:00 Sint-Truiden C Horizon C
wo 23 mrt 14:00 Oetervallei A Bocholt A
wo 23 mrt 14:00 Genenbos D Horizon B
wo 23 mrt 14:00 ZigZag B Genenbos E
wo 23 mrt 14:00 Vrij Terbiest A
Derde afdeling
wo 23 mrt 14:00 De Berk B Interlommel B
wo 23 mrt 14:00 Vrij De Berk C
wo 23 mrt 14:00 Genk C Hasselt B
wo 23 mrt 14:00 Olympia B Genk B
wo 23 mrt 14:00 Terbiest B Sparrendal A
Vierde afdeling
wo 23 mrt 14:00 Boekt C Tongeren B
wo 23 mrt 14:00 Bocholt B Maaseik B
wo 23 mrt 14:00 Genk E Vrij
wo 23 mrt 14:00 Fenix A Genk D
wo 23 mrt 14:00 Genk F Pelter C
 
Speeldag 18
Senior league
wo 30 mrt 14:00 Olympia A Tongeren A
wo 30 mrt 14:00 Pelter A ZigZag A
wo 30 mrt 14:00 Sint-Truiden A Opec A
wo 30 mrt 14:00 Genenbos A Sint-Truiden B
wo 30 mrt 14:00 Boekt A De Berk A
Eerste afdeling
wo 30 mrt 14:00 Horizon A Interlommel A
wo 30 mrt 14:00 Genk A Hasselt A
wo 30 mrt 14:00 Maaseik A Pelter B
wo 30 mrt 14:00 Genenbos C Kelchteren A
wo 30 mrt 14:00 Boekt B Genenbos B
Tweede afdeling
wo 30 mrt 14:00 ZigZag B Horizon C
wo 30 mrt 14:00 Terbiest A Horizon B
wo 30 mrt 14:00 Oetervallei A Vrij
wo 30 mrt 14:00 Genenbos E Sint-Truiden C
wo 30 mrt 14:00 Bocholt A Genenbos D
Derde afdeling
wo 30 mrt 14:00 Olympia B Interlommel B
wo 30 mrt 14:00 Sparrendal A Hasselt B
wo 30 mrt 14:00 Vrij Terbiest B
wo 30 mrt 14:00 Genk B De Berk B
wo 30 mrt 14:00 De Berk C Genk C
Vierde afdeling
wo 30 mrt 14:00 Fenix A Tongeren B
wo 30 mrt 14:00 Pelter C Vrij
wo 30 mrt 14:00 Maaseik B Genk F
wo 30 mrt 14:00 Genk D Boekt C
wo 30 mrt 14:00 Bocholt B Genk E