zaterdag 17 augustus 2019
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
zo 18 augustus
zo 18 augustus
ma 19 augustus
di 20 augustus
wo 21 augustus
wo 21 augustus
do 22 augustus
vr 23 augustus
za 24 augustus
zo 25 augustus
wo 28 augustus
za 31 augustus
za 31 augustus

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender

Speeldag 1
1e Vlaamse Dames
za 28 sep 14:00 PC Verbroedering PC Chapoo
za 28 sep 14:00 De Stropkes S.P.E.M.
za 28 sep 14:00 KPC De Beverladies PC Reynaert
za 28 sep 14:00 Singel PC Bye
za 28 sep 14:00 PC Haeseveld PC De Gulden Kamer
za 28 sep 14:00 Selectie Limburg PC Dilbeek
1e Vlaamse Heren
za 5 okt 14:00 PC Verbroedering PC Chapoo
za 5 okt 14:00 KP Mistral PC Haeseveld
za 5 okt 14:00 PC Olympia PC Boekt
za 5 okt 14:00 PC Colora Roeselare PC Zig Zag
za 5 okt 14:00 PC Gullegem PC Okapi
2e Vlaamse Heren
za 5 okt 14:00 PC Herentals PC Hemelhof
za 5 okt 14:00 PC Wemmel PC Dilbeek
za 5 okt 14:00 Singel PC PC Reynaert
za 5 okt 14:00 PC Esseghem Poperingse Pet.Kop.
za 5 okt 14:00 PC Bernardus PK De Evers
Speeldag 2
1e Vlaamse Dames
za 5 okt 14:00 S.P.E.M. PC Verbroedering
za 5 okt 14:00 KPC De Beverladies De Stropkes
za 5 okt 14:00 Bye PC Reynaert
za 5 okt 14:00 PC Haeseveld Singel PC
za 5 okt 14:00 PC Dilbeek PC De Gulden Kamer
za 5 okt 14:00 PC Chapoo Selectie Limburg
1e Vlaamse Heren
za 12 okt 14:00 PC Haeseveld PC Boekt
za 12 okt 14:00 PC Chapoo PC Colora Roeselare
za 12 okt 14:00 PC Verbroedering PC Gullegem
za 12 okt 14:00 PC Zig Zag PC Okapi
za 12 okt 14:00 KP Mistral PC Olympia
2e Vlaamse Heren
za 12 okt 14:00 PC Dilbeek PC Reynaert
za 12 okt 14:00 PC Hemelhof Poperingse Pet.Kop.
za 12 okt 14:00 PC Herentals PC Bernardus
za 12 okt 14:00 PC Esseghem PK De Evers
za 12 okt 14:00 PC Wemmel Singel PC
Speeldag 3
1e Vlaamse Dames
za 12 okt 14:00 PC Verbroedering KPC De Beverladies
za 12 okt 14:00 De Stropkes Bye
za 12 okt 14:00 PC Reynaert PC Haeseveld
za 12 okt 14:00 Singel PC PC Dilbeek
za 12 okt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Chapoo
za 12 okt 14:00 Selectie Limburg S.P.E.M.
1e Vlaamse Heren
za 19 okt 14:00 PC Okapi PC Chapoo
za 19 okt 14:00 PC Verbroedering PC Colora Roeselare
za 19 okt 14:00 PC Boekt KP Mistral
za 19 okt 14:00 PC Haeseveld PC Zig Zag
za 19 okt 14:00 PC Olympia PC Gullegem
2e Vlaamse Heren
za 19 okt 14:00 PK De Evers PC Hemelhof
za 19 okt 14:00 PC Herentals Poperingse Pet.Kop.
za 19 okt 14:00 PC Reynaert PC Wemmel
za 19 okt 14:00 PC Dilbeek PC Esseghem
za 19 okt 14:00 Singel PC PC Bernardus
Speeldag 4
1e Vlaamse Dames
za 19 okt 14:00 Bye PC Verbroedering
za 19 okt 14:00 PC Haeseveld De Stropkes
za 19 okt 14:00 PC Dilbeek PC Reynaert
za 19 okt 14:00 PC Chapoo Singel PC
za 19 okt 14:00 PC De Gulden Kamer S.P.E.M.
za 19 okt 14:00 KPC De Beverladies Selectie Limburg
1e Vlaamse Heren
za 26 okt 14:00 PC Gullegem PC Haeseveld
za 26 okt 14:00 KP Mistral PC Zig Zag
za 26 okt 14:00 PC Colora Roeselare PC Boekt
za 26 okt 14:00 PC Okapi PC Verbroedering
za 26 okt 14:00 PC Olympia PC Chapoo
2e Vlaamse Heren
za 26 okt 14:00 PC Bernardus PC Dilbeek
za 26 okt 14:00 PC Wemmel PC Esseghem
za 26 okt 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Reynaert
za 26 okt 14:00 PK De Evers PC Herentals
za 26 okt 14:00 Singel PC PC Hemelhof
Speeldag 5
1e Vlaamse Dames
za 26 okt 14:00 PC Verbroedering PC Haeseveld
za 26 okt 14:00 De Stropkes PC Dilbeek
za 26 okt 14:00 PC Reynaert PC Chapoo
za 26 okt 14:00 Singel PC S.P.E.M.
za 26 okt 14:00 PC De Gulden Kamer KPC De Beverladies
za 26 okt 14:00 Selectie Limburg Bye
1e Vlaamse Heren
za 2 nov 14:00 PC Chapoo PC Haeseveld
za 2 nov 14:00 PC Colora Roeselare PC Okapi
za 2 nov 14:00 PC Verbroedering PC Olympia
za 2 nov 14:00 PC Boekt PC Zig Zag
za 2 nov 14:00 PC Gullegem KP Mistral
2e Vlaamse Heren
za 2 nov 14:00 PC Hemelhof PC Dilbeek
za 2 nov 14:00 Poperingse Pet.Kop. PK De Evers
za 2 nov 14:00 PC Herentals Singel PC
za 2 nov 14:00 PC Reynaert PC Esseghem
za 2 nov 14:00 PC Bernardus PC Wemmel
Speeldag 6
1e Vlaamse Dames
za 2 nov 14:00 PC Dilbeek PC Verbroedering
za 2 nov 14:00 PC Chapoo De Stropkes
za 2 nov 14:00 PC Reynaert S.P.E.M.
za 2 nov 14:00 KPC De Beverladies Singel PC
za 2 nov 14:00 Bye PC De Gulden Kamer
za 2 nov 14:00 Selectie Limburg PC Haeseveld
1e Vlaamse Heren
za 9 nov 14:00 PC Chapoo KP Mistral
za 9 nov 14:00 PC Haeseveld PC Colora Roeselare
za 9 nov 14:00 PC Zig Zag PC Verbroedering
za 9 nov 14:00 PC Olympia PC Okapi
za 9 nov 14:00 PC Boekt PC Gullegem
2e Vlaamse Heren
za 9 nov 14:00 PC Hemelhof PC Wemmel
za 9 nov 14:00 PC Dilbeek Poperingse Pet.Kop.
za 9 nov 14:00 PC Esseghem PC Herentals
za 9 nov 14:00 Singel PC PK De Evers
za 9 nov 14:00 PC Reynaert PC Bernardus
Speeldag 7
1e Vlaamse Dames
za 9 nov 14:00 PC Verbroedering De Stropkes
za 9 nov 14:00 Singel PC PC Reynaert
za 9 nov 14:00 PC De Gulden Kamer Selectie Limburg
za 9 nov 14:00 S.P.E.M. PC Chapoo
za 9 nov 14:00 Bye KPC De Beverladies
za 9 nov 14:00 PC Haeseveld PC Dilbeek
1e Vlaamse Heren
za 16 nov 14:00 PC Zig Zag PC Chapoo
za 16 nov 14:00 PC Colora Roeselare PC Gullegem
za 16 nov 14:00 PC Boekt PC Verbroedering
za 16 nov 14:00 PC Okapi KP Mistral
za 16 nov 14:00 PC Olympia PC Haeseveld
2e Vlaamse Heren
za 16 nov 14:00 PC Esseghem PC Hemelhof
za 16 nov 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Bernardus
za 16 nov 14:00 PC Reynaert PC Herentals
za 16 nov 14:00 PK De Evers PC Wemmel
za 16 nov 14:00 Singel PC PC Dilbeek
Speeldag 8
1e Vlaamse Dames
za 16 nov 14:00 PC Reynaert PC Verbroedering
za 16 nov 14:00 Selectie Limburg De Stropkes
za 16 nov 14:00 PC De Gulden Kamer Singel PC
za 16 nov 14:00 PC Chapoo KPC De Beverladies
za 16 nov 14:00 PC Dilbeek S.P.E.M.
za 16 nov 14:00 PC Haeseveld Bye
1e Vlaamse Heren
za 23 nov 14:00 PC Haeseveld PC Okapi
za 23 nov 14:00 PC Verbroedering KP Mistral
za 23 nov 14:00 PC Chapoo PC Boekt
za 23 nov 14:00 PC Gullegem PC Zig Zag
za 23 nov 14:00 PC Colora Roeselare PC Olympia
2e Vlaamse Heren
za 23 nov 14:00 PC Dilbeek PK De Evers
za 23 nov 14:00 PC Herentals PC Wemmel
za 23 nov 14:00 PC Reynaert PC Hemelhof
za 23 nov 14:00 PC Bernardus PC Esseghem
za 23 nov 14:00 Poperingse Pet.Kop. Singel PC
Speeldag 9
1e Vlaamse Dames
za 23 nov 14:00 PC Verbroedering Singel PC
za 23 nov 14:00 De Stropkes PC De Gulden Kamer
za 23 nov 14:00 PC Reynaert Selectie Limburg
za 23 nov 14:00 Bye PC Chapoo
za 23 nov 14:00 S.P.E.M. PC Haeseveld
za 23 nov 14:00 KPC De Beverladies PC Dilbeek
1e Vlaamse Heren
za 30 nov 14:00 PC Verbroedering PC Haeseveld
za 30 nov 14:00 KP Mistral PC Colora Roeselare
za 30 nov 14:00 PC Okapi PC Boekt
za 30 nov 14:00 PC Zig Zag PC Olympia
za 30 nov 14:00 PC Gullegem PC Chapoo
2e Vlaamse Heren
za 30 nov 14:00 PC Herentals PC Dilbeek
za 30 nov 14:00 PC Wemmel Poperingse Pet.Kop.
za 30 nov 14:00 PK De Evers PC Reynaert
za 30 nov 14:00 PC Esseghem Singel PC
za 30 nov 14:00 PC Bernardus PC Hemelhof
Speeldag 10
1e Vlaamse Dames
za 30 nov 14:00 Selectie Limburg PC Verbroedering
za 30 nov 14:00 Singel PC De Stropkes
za 30 nov 14:00 PC De Gulden Kamer PC Reynaert
za 30 nov 14:00 PC Chapoo PC Dilbeek
za 30 nov 14:00 Bye S.P.E.M.
za 30 nov 14:00 PC Haeseveld KPC De Beverladies
1e Vlaamse Heren
za 7 dec 14:00 PC Chapoo PC Verbroedering
za 7 dec 14:00 PC Haeseveld KP Mistral
za 7 dec 14:00 PC Boekt PC Olympia
za 7 dec 14:00 PC Zig Zag PC Colora Roeselare
za 7 dec 14:00 PC Okapi PC Gullegem
2e Vlaamse Heren
za 7 dec 14:00 PC Hemelhof PC Herentals
za 7 dec 14:00 PC Dilbeek PC Wemmel
za 7 dec 14:00 PC Reynaert Singel PC
za 7 dec 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Esseghem
za 7 dec 14:00 PK De Evers PC Bernardus
Speeldag 11
1e Vlaamse Dames
za 7 dec 14:00 PC Verbroedering PC De Gulden Kamer
za 7 dec 14:00 De Stropkes PC Reynaert
za 7 dec 14:00 Singel PC Selectie Limburg
za 7 dec 14:00 PC Haeseveld PC Chapoo
za 7 dec 14:00 KPC De Beverladies S.P.E.M.
za 7 dec 14:00 PC Dilbeek Bye
1e Vlaamse Heren
za 14 dec 14:00 PC Boekt PC Haeseveld
za 14 dec 14:00 PC Colora Roeselare PC Chapoo
za 14 dec 14:00 PC Gullegem PC Verbroedering
za 14 dec 14:00 PC Okapi PC Zig Zag
za 14 dec 14:00 PC Olympia KP Mistral
2e Vlaamse Heren
za 14 dec 14:00 PC Reynaert PC Dilbeek
za 14 dec 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Hemelhof
za 14 dec 14:00 PC Bernardus PC Herentals
za 14 dec 14:00 PK De Evers PC Esseghem
za 14 dec 14:00 Singel PC PC Wemmel
Speeldag 12
1e Vlaamse Dames
za 14 dec 14:00 PC Chapoo PC Verbroedering
za 14 dec 14:00 S.P.E.M. De Stropkes
za 14 dec 14:00 PC Reynaert KPC De Beverladies
za 14 dec 14:00 Bye Singel PC
za 14 dec 14:00 PC De Gulden Kamer PC Haeseveld
za 14 dec 14:00 PC Dilbeek Selectie Limburg
Speeldag 13
1e Vlaamse Dames
za 21 dec 14:00 PC Verbroedering S.P.E.M.
za 21 dec 14:00 De Stropkes KPC De Beverladies
za 21 dec 14:00 PC Reynaert Bye
za 21 dec 14:00 Singel PC PC Haeseveld
za 21 dec 14:00 PC De Gulden Kamer PC Dilbeek
za 21 dec 14:00 Selectie Limburg PC Chapoo
Speeldag 14
1e Vlaamse Dames
za 4 jan 14:00 KPC De Beverladies PC Verbroedering
za 4 jan 14:00 Bye De Stropkes
za 4 jan 14:00 PC Haeseveld PC Reynaert
za 4 jan 14:00 PC Dilbeek Singel PC
za 4 jan 14:00 PC Chapoo PC De Gulden Kamer
za 4 jan 14:00 S.P.E.M. Selectie Limburg
Speeldag 12
1e Vlaamse Heren
za 11 jan 14:00 PC Chapoo PC Okapi
za 11 jan 14:00 PC Colora Roeselare PC Verbroedering
za 11 jan 14:00 KP Mistral PC Boekt
za 11 jan 14:00 PC Zig Zag PC Haeseveld
za 11 jan 14:00 PC Gullegem PC Olympia
2e Vlaamse Heren
za 11 jan 14:00 PC Hemelhof PK De Evers
za 11 jan 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Herentals
za 11 jan 14:00 PC Wemmel PC Reynaert
za 11 jan 14:00 PC Esseghem PC Dilbeek
za 11 jan 14:00 PC Bernardus Singel PC
Speeldag 15
1e Vlaamse Dames
za 11 jan 14:00 PC Verbroedering Bye
za 11 jan 14:00 De Stropkes PC Haeseveld
za 11 jan 14:00 PC Reynaert PC Dilbeek
za 11 jan 14:00 Singel PC PC Chapoo
za 11 jan 14:00 S.P.E.M. PC De Gulden Kamer
za 11 jan 14:00 Selectie Limburg KPC De Beverladies
Speeldag 13
1e Vlaamse Heren
za 18 jan 14:00 PC Haeseveld PC Gullegem
za 18 jan 14:00 PC Zig Zag KP Mistral
za 18 jan 14:00 PC Boekt PC Colora Roeselare
za 18 jan 14:00 PC Verbroedering PC Okapi
za 18 jan 14:00 PC Chapoo PC Olympia
2e Vlaamse Heren
za 18 jan 14:00 PC Dilbeek PC Bernardus
za 18 jan 14:00 PC Esseghem PC Wemmel
za 18 jan 14:00 PC Reynaert Poperingse Pet.Kop.
za 18 jan 14:00 PC Herentals PK De Evers
za 18 jan 14:00 PC Hemelhof Singel PC
Speeldag 16
1e Vlaamse Dames
za 18 jan 14:00 PC Haeseveld PC Verbroedering
za 18 jan 14:00 PC Dilbeek De Stropkes
za 18 jan 14:00 PC Chapoo PC Reynaert
za 18 jan 14:00 S.P.E.M. Singel PC
za 18 jan 14:00 KPC De Beverladies PC De Gulden Kamer
za 18 jan 14:00 Bye Selectie Limburg
Speeldag 14
1e Vlaamse Heren
za 25 jan 14:00 PC Haeseveld PC Chapoo
za 25 jan 14:00 PC Okapi PC Colora Roeselare
za 25 jan 14:00 PC Olympia PC Verbroedering
za 25 jan 14:00 PC Zig Zag PC Boekt
za 25 jan 14:00 KP Mistral PC Gullegem
2e Vlaamse Heren
za 25 jan 14:00 PC Dilbeek PC Hemelhof
za 25 jan 14:00 PK De Evers Poperingse Pet.Kop.
za 25 jan 14:00 Singel PC PC Herentals
za 25 jan 14:00 PC Esseghem PC Reynaert
za 25 jan 14:00 PC Wemmel PC Bernardus
Speeldag 17
1e Vlaamse Dames
za 1 feb 14:00 PC Verbroedering PC Dilbeek
za 1 feb 14:00 De Stropkes PC Chapoo
za 1 feb 14:00 S.P.E.M. PC Reynaert
za 1 feb 14:00 Singel PC KPC De Beverladies
za 1 feb 14:00 PC De Gulden Kamer Bye
za 1 feb 14:00 PC Haeseveld Selectie Limburg
Speeldag 15
1e Vlaamse Heren
za 8 feb 14:00 KP Mistral PC Chapoo
za 8 feb 14:00 PC Colora Roeselare PC Haeseveld
za 8 feb 14:00 PC Verbroedering PC Zig Zag
za 8 feb 14:00 PC Okapi PC Olympia
za 8 feb 14:00 PC Gullegem PC Boekt
2e Vlaamse Heren
za 8 feb 14:00 PC Wemmel PC Hemelhof
za 8 feb 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Dilbeek
za 8 feb 14:00 PC Herentals PC Esseghem
za 8 feb 14:00 PK De Evers Singel PC
za 8 feb 14:00 PC Bernardus PC Reynaert
Speeldag 18
1e Vlaamse Dames
za 15 feb 14:00 De Stropkes PC Verbroedering
za 15 feb 14:00 PC Reynaert Singel PC
za 15 feb 14:00 Selectie Limburg PC De Gulden Kamer
za 15 feb 14:00 PC Chapoo S.P.E.M.
za 15 feb 14:00 KPC De Beverladies Bye
za 15 feb 14:00 PC Dilbeek PC Haeseveld
Speeldag 19
1e Vlaamse Dames
za 22 feb 14:00 PC Verbroedering PC Reynaert
za 22 feb 14:00 De Stropkes Selectie Limburg
za 22 feb 14:00 Singel PC PC De Gulden Kamer
za 22 feb 14:00 KPC De Beverladies PC Chapoo
za 22 feb 14:00 S.P.E.M. PC Dilbeek
za 22 feb 14:00 Bye PC Haeseveld
Speeldag 16
1e Vlaamse Heren
za 29 feb 14:00 PC Chapoo PC Zig Zag
za 29 feb 14:00 PC Gullegem PC Colora Roeselare
za 29 feb 14:00 PC Verbroedering PC Boekt
za 29 feb 14:00 KP Mistral PC Okapi
za 29 feb 14:00 PC Haeseveld PC Olympia
2e Vlaamse Heren
za 29 feb 14:00 PC Hemelhof PC Esseghem
za 29 feb 14:00 PC Bernardus Poperingse Pet.Kop.
za 29 feb 14:00 PC Herentals PC Reynaert
za 29 feb 14:00 PC Wemmel PK De Evers
za 29 feb 14:00 PC Dilbeek Singel PC
Speeldag 20
1e Vlaamse Dames
za 29 feb 14:00 Singel PC PC Verbroedering
za 29 feb 14:00 PC De Gulden Kamer De Stropkes
za 29 feb 14:00 Selectie Limburg PC Reynaert
za 29 feb 14:00 PC Chapoo Bye
za 29 feb 14:00 PC Haeseveld S.P.E.M.
za 29 feb 14:00 PC Dilbeek KPC De Beverladies
Speeldag 17
1e Vlaamse Heren
za 7 mrt 14:00 PC Okapi PC Haeseveld
za 7 mrt 14:00 KP Mistral PC Verbroedering
za 7 mrt 14:00 PC Boekt PC Chapoo
za 7 mrt 14:00 PC Zig Zag PC Gullegem
za 7 mrt 14:00 PC Olympia PC Colora Roeselare
2e Vlaamse Heren
za 7 mrt 14:00 PK De Evers PC Dilbeek
za 7 mrt 14:00 PC Wemmel PC Herentals
za 7 mrt 14:00 PC Hemelhof PC Reynaert
za 7 mrt 14:00 PC Esseghem PC Bernardus
za 7 mrt 14:00 Singel PC Poperingse Pet.Kop.
Speeldag 21
1e Vlaamse Dames
za 7 mrt 14:00 PC Verbroedering Selectie Limburg
za 7 mrt 14:00 De Stropkes Singel PC
za 7 mrt 14:00 PC Reynaert PC De Gulden Kamer
za 7 mrt 14:00 PC Dilbeek PC Chapoo
za 7 mrt 14:00 S.P.E.M. Bye
za 7 mrt 14:00 KPC De Beverladies PC Haeseveld
Speeldag 18
1e Vlaamse Heren
za 14 mrt 14:00 PC Haeseveld PC Verbroedering
za 14 mrt 14:00 PC Colora Roeselare KP Mistral
za 14 mrt 14:00 PC Boekt PC Okapi
za 14 mrt 14:00 PC Olympia PC Zig Zag
za 14 mrt 14:00 PC Chapoo PC Gullegem
2e Vlaamse Heren
za 14 mrt 14:00 PC Dilbeek PC Herentals
za 14 mrt 14:00 Poperingse Pet.Kop. PC Wemmel
za 14 mrt 14:00 PC Reynaert PK De Evers
za 14 mrt 14:00 Singel PC PC Esseghem
za 14 mrt 14:00 PC Hemelhof PC Bernardus
Speeldag 22
1e Vlaamse Dames
za 14 mrt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Verbroedering
za 14 mrt 14:00 PC Reynaert De Stropkes
za 14 mrt 14:00 Selectie Limburg Singel PC
za 14 mrt 14:00 PC Chapoo PC Haeseveld
za 14 mrt 14:00 S.P.E.M. KPC De Beverladies
za 14 mrt 14:00 Bye PC Dilbeek