woensdag 22 mei 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 22 mei
Kampioenschap
V.I.B. (Veteranen H/HG)
VB
wo 22 mei
Kampioenschap
V.I.B. (Veteranen D)
VB
za 25 mei
Training
training (D)
PC Fenix
za 25 mei
Melée
doublet (D)
PC Fenix
za 25 mei
Melée
doublet (H)
Bocholter PC
zo 26 mei
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Kelchteren
zo 26 mei
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Kelchteren
wo 29 mei
Trofee
doublet (50+)
PC Fenix
za 1 juni
4-Federatietornooi
(Jeugd)
JBC Plop (Uden)
za 1 juni
Zomertornooi
doublet (Dame-Heer)
PC Oetervallei
zo 2 juni
Kampioenschap
V.K.T. MIX (2D+1H)
PC Verbroedering
wo 5 juni
Trofee
doublet (50+)
PC Sparrendal
za 8 juni
Kampioenschap
B.K.T. (D)
Henegouwen
za 8 juni
Kampioenschap
B.K.T. (H/HG)
Henegouwen
zo 9 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
wo 12 juni
Sextet
sextet (50+)
PC Hasselt
za 15 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Hasselt
wo 19 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
Singel PC
wo 19 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
Singel PC
za 22 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
Bocholter PC

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag

 

Uitslagen 2023 - 2024
Provinciale Senioren
Ere-afdeling
Eerste afdeling
Tweede afdeling

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    Ere-afdeling
    Boekt A
    De Berk A
    Fenix A
    Genenbos A
    Genenbos B
    Opec A
    Pelter A
    Sint-Truiden A
    Sparrendal A
    Tongeren A
    Boekt A 2-7 4-5 5-4 6-3 4-5 7-2 5-4 9-0 9-0
    De Berk A 7-2 4-5 3-6 7-2 4-5 7-2 2-7 9-0 9-0
    Fenix A 5-4 6-3 4-5 7-2 8-1 4-5 4-5 9-0 8-1
    Genenbos A 8-1 4-5 6-3 6-3 9-0 5-4 6-3 7-2 7-2
    Genenbos B 2-7 2-7 4-5 2-7 5-4 4-5 2-7 6-3 6-3
    Opec A 7-2 7-2 6-3 3-6 6-3 7-2 4-5 7-2 5-4
    Pelter A 6-3 4-5 7-2 6-3 8-1 6-3 6-3 6-3 7-2
    Sint-Truiden A 5-4 5-4 7-2 5-4 8-1 7-2 5-4 7-2 8-1
    Sparrendal A 4-5 2-7 0-9 0-9 4-5 5-4 2-7 2-7 4-5
    Tongeren A 5-4 1-8 5-4 1-8 7-2 6-3 8-1 4-5 7-2

     

    Eerste afdeling
    Boekt B
    De Berk B
    Genenbos C
    Genk A
    Maaseik A
    Oetervallei A
    Olympia A
    Sint-Truiden B
    Zig Zag A
    Boekt B 8-1 4-5 9-0 8-1 5-4 6-3 8-1 6-3
    De Berk B 3-6 3-6 4-5 5-4 2-7 3-6 4-5 3-6
    Genenbos C 7-2 7-2 6-3 4-5 8-1 6-3 7-2 6-3
    Genk A 2-7 5-4 2-7 2-7 5-4 6-3 6-3 5-4
    Maaseik A 7-2 7-2 3-6 7-2 6-3 5-4 6-3 7-2
    Oetervallei A 4-5 5-4 7-2 8-1 7-2 5-4 7-2 7-2
    Olympia A 6-3 7-2 5-4 7-2 6-3 3-6 6-3 6-3
    Sint-Truiden B 7-2 9-0 1-8 8-1 7-2 7-2 6-3 6-3
    Zig Zag A 5-4 6-3 2-7 6-3 3-6 2-7 6-3 6-3

     

    Tweede afdeling
    Boekt C
    De Berk C
    Genenbos D
    Genk B
    Hasselt A
    Hasselt B
    Interlommel A
    Oetervallei B
    Olympia B
    Boekt C 7-2 7-2 4-5 5-4 6-3 7-2 7-2 6-3
    De Berk C 6-3 4-5 7-2 9-0 4-5 8-1 4-5 8-1
    Genenbos D 5-4 7-2 6-3 7-2 4-5 8-1 7-2 8-1
    Genk B 8-1 8-1 7-2 4-5 6-3 4-5 6-3 7-2
    Hasselt A 6-3 5-4 3-6 4-5 5-4 9-0 4-5 9-0
    Hasselt B 1-8 4-5 4-5 3-6 7-2 4-5 4-5 3-6
    Interlommel A 3-6 9-0 2-7 5-4 4-5 9-0 7-2 6-3
    Oetervallei B 2-7 2-7 5-4 2-7 5-4 3-6 5-4 5-4
    Olympia B 2-7 8-1 5-4 5-4 6-3 5-4 6-3 7-2

     

     

    Wintercompetitie 2021-2022

     

    Wintercompetitie 2020-2021
    • GEEN COMPETITIE (Covid-19)

     

    Wintercompetitie 2019-2020

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010