zondag 23 juni 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
zo 23 juni
Kampioenschap
V.K.G.D. (Veteranen)
Oostendse PC
zo 23 juni
Kampioenschap
V.K.G.D. (Senioren)
Oostendse PC
wo 26 juni
Trofee
doublet (50+)
PC Genenbos
za 29 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
za 29 juni
Zomertornooi
doublet (D)
PC Genk
vr 5 juli
Lummen Masters
doublet (50+)
PC Genenbos
za 6 juli
Lummen Masters
doublet (H/HG)
PC Genenbos
za 6 juli
Lummen Masters
doublet (D)
PC Genenbos
zo 7 juli
Lummen Masters
triplet (H/HG)
PC Genenbos
zo 7 juli
Lummen Masters
triplet (D)
PC Genenbos
wo 10 juli
Trofee
doublet (50+)
PC Oetervallei
zo 14 juli
Zomertornooi
doublet (D-H 50+)
PC Oetervallei
zo 14 juli
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Oetervallei
zo 21 juli
Kwintet
kwintet (H/HG)
PC Boekt
wo 24 juli
Sextet
sextet (50+)
PC Oetervallei

 

Onze toekomst

 

De spelers
Bart - Youri - Geoffrey
Nikita - Ebbe - Dries - Jens - Thomas - Lennert - Matthew
Nena - Yasmine - Mats - Vic - Yoran - Gregory

 

Categorieën
Vanaf 1 januari 2023
Beloftengeboren van 2001 tem 200518-22 jaar
Juniorengeboren van 2006 tem 200815-17 jaar
Cadettengeboren van 2009 tem 201112-14 jaar
Miniemengeboren van 2012 tem 2017 6-11 jaar

 

Hun agenda
2023

 

Hun behaalde resultaten
2023
zo 29 okt - 08:30 Training PC Genenbos
training Jeugd

 

affiche

 

za 24 jun - 10:00 4-Federatietornooi PC Boekt
Jeugd

 

 

 

vr 26 mei - 18:30 Training PC Olympia
training Jeugd 0 affiche

 

do 18 mei - 09:00 Kampioenschap PC De Gulden Kamer
B.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 22 apr - 09:00 Kampioenschap PC Oostende
V.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 8 apr - 14:00 Training PC Genk
training Jeugd 0 affiche

 

zo 19 feb - 10:00 Beker Borré PC Niel
Jeugd

 

 

 

2022
za 17 sep - 10:00 Zomertornooi PC Niel
doublet Jeugd

 

affiche

 

za 3 sep - 13:00 Training Singel PC
training Jeugd

 

affiche

 

do 26 mei - 09:00 Kampioenschap PC Lessines
B.K.J. Jeugd P+R

 

uitslag
ma 18 apr - 09:00 Kampioenschap PC Boekt
V.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 9 apr - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 26 mrt - 10:00 Training PC Reynaert
training Jeugd

 

affiche

 

za 12 mrt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 12 feb - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 15 jan - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

2021
za 11 dec - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 13 nov - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 9 okt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 25 sep - 09:00 Kampioenschap PC De Blockskes
B.K.J. Jeugd P+R affiche

 

za 18 sep - 09:00 Kampioenschap PC Oostende
V.K.J. Jeugd P+R affiche

 

vr 20 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

do 19 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

wo 18 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

di 17 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

ma 16 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

zo 15 aug - 17:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

2020
do 21 mei - 09:00 Kampioenschap Henegouwen
B.K.J. Jeugd P+R

 

 

ma 13 apr - 09:00 Kampioenschap PC Oostende
V.K.J. Jeugd P+R affiche

 

za 14 mrt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

zo 16 feb - 10:00 Beker Borre PC SPEM
Jeugd

 

 

uitslag
za 8 feb - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 11 jan - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

2019
za 14 dec - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 9 nov - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 12 okt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 21 sep - 10:30 Zomertornooi ???
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 14 sep - 10:30 Zomertornooi PC Wijnegem
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 7 sep - 10:30 Zomertornooi PC De Bouchon
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 31 aug - 10:30 Zomertornooi PC Reynaert
circuit Jeugd

 

affiche

 

vr 23 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

do 22 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

wo 21 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

di 20 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

ma 19 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

zo 18 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

do 30 mei - 09:00 Kampioenschap PC Herentals
B.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 11 mei - 10:30 Zomertornooi PC Genenbos
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 11 mei - 10:30 Initiatie PC Genenbos
initiatie Jeugd

 

affiche

 

ma 22 apr - 09:00 Kampioenschap Pelter PC
V.K.J. Jeugd

 

affiche uitslag
za 6 apr - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

vr 1 mrt - 19:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

zo 17 feb - 10:00 Beker Borre VBBH
Jeugd

 

 

 

za 2 feb - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

vr 4 jan - 19:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

2018
vr 28 dec - 10:30 Oliebollentornooi PC Folâtre (NL)
doublet Jeugd

 

affiche

 

za 1 dec - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 6 okt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 15 sep - 10:30 Zomertornooi PC Genenbos
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 8 sep - 10:30 Zomertornooi PC De Blockskes
circuit Jeugd

 

affiche

 

vr 24 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

do 23 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

wo 22 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

di 21 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

ma 20 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

zo 19 aug - 16:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

za 2 jun - 10:30 Zomertornooi PC Niel
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 26 mei - 10:30 Zomertornooi PC Haeseveld
circuit Jeugd

 

affiche

 

do 10 mei - 09:00 Kampioenschap RPUC Ukkel
B.K.J. Jeugd

 

affiche uitslag
za 21 apr - 10:30 Zomertornooi PC De Gulden Kamer
circuit Jeugd

 

affiche

 

za 7 apr - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

ma 2 apr - 09:00 Kampioenschap PC Niel
V.K.J. Jeugd

 

affiche uitslag
za 3 mrt - 19:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

zo 18 feb - 10:00 Beker Borre PC SPEM
Jeugd

 

 

 

za 3 feb - 10:00 Training PC Maaseik
training Jeugd

 

affiche

 

vr 5 jan - 19:00 Training PC Kelchteren
training Jeugd

 

affiche

 

2017
do 28 dec - 10:30 Oliebollentornooi PC Folâtre (NL)
doublet Jeugd

 

affiche uitslag
vr 1 dec - 19:00 Training PC Genenbos
training Jeugd

 

affiche

 

za 4 nov - 10:00 Training PC Oetervallei
training Jeugd

 

affiche

 

vr 6 okt - 19:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 16 sep - 11:00 Zomertornooi PC Oostende
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 9 sep - 11:00 Zomertornooi PC Boekt
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
vr 25 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

do 24 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

wo 23 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

di 22 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

ma 21 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

zo 20 aug - 16:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

za 12 aug - 11:00 Zomertornooi PC De Blockskes
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 29 jul - 11:00 Zomertornooi PC Wijnegem
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 24 jun - 10:00 4-Federatietornooi PC Wijnegem
Jeugd

 

 

 

do 25 mei - 09:00 Kampioenschap PC Maaseik
B.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 20 mei - 11:00 Zomertornooi PC Haeseveld
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
ma 17 apr - 09:00 Kampioenschap PC Oostende
V.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 1 apr - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 11 mrt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

zo 19 feb - 10:00 Ontmoeting PC Interlommel
Jeugd

 

 

 

za 4 feb - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 7 jan - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

2016
wo 28 dec - 10:30 Oliebollentornooi PC Folâtre (NL)
Jeugd

 

affiche

 

za 3 dec - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 5 nov - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 1 okt - 10:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

affiche

 

za 17 sep - 11:00 Zomertornooi PC Reynaert
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 10 sep - 11:00 Zomertornooi PC Oostende
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
vr 26 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

do 25 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

wo 24 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

di 23 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

ma 22 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

zo 21 aug - 16:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

 

 

za 6 aug - 11:00 Zomertornooi Grote Markt Diepenbeek
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 25 jun - 10:00 4-Federatietornooi PC Grande-Synthe
Jeugd

 

 

 

za 28 mei - 11:00 Zomertornooi PC Dilbeek
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 14 mei - 11:00 Zomertornooi PC Wijnegem 21
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
do 5 mei - 10:00 Kampioenschap PC Carreau Hannutois
B.K.J. Jeugd P+R

 

uitslag
za 2 apr - 18:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

ma 28 mrt - 10:00 Kampioenschap PC Interlommel
V.K.J. Jeugd P+R affiche uitslag
za 5 mrt - 17:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

zo 21 feb - 10:00 Beker Borre PC SPEM
Jeugd

 

 

 

za 6 feb - 16:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

za 2 jan - 15:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

2015
za 5 dec - 14:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

za 7 nov - 13:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

za 10 okt - 12:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

za 19 sep - 11:00 Zomertornooi PC Wijnegem 21
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 19 sep - 11:00 Training PC Boekt
training Jeugd

 

 

 

za 12 sep - 11:00 Zomertornooi PC Haeseveld
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
vr 21 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

do 20 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

wo 19 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

di 18 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

ma 17 aug - 09:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

zo 16 aug - 16:00 Kamp Sporta Tongerlo
kamp Jeugd

 

affiche

 

zo 5 jul - 10:00 4-Federatietornooi PC Haccourt
Jeugd

 

 

 

za 27 jun - 11:00 Zomertornooi PC Koksijde
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 30 mei - 11:00 Zomertornooi PC Genk
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
za 16 mei - 11:00 Zomertornooi PC Dilbeek
circuit Jeugd

 

affiche uitslag
do 14 mei - 10:00 Kampioenschap PC Reynaert
B.K.J. Jeugd P+R

 

uitslag
ma 6 apr - 10:00 Kampioenschap PC Dilbeek
V.K.J. Jeugd

 

affiche uitslag
zo 22 feb - 10:00 Beker Borre PC Amigos
Jeugd

 

 

uitslag