donderdag 23 september 2021
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 25 september
PC De Blockskes
zo 26 september
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC De Berk

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2021 - 2022

 
Speeldag 1
1e Nationale
za 2 okt 14:00 RPC Wanze PC Lessines
za 2 okt 14:00 PC De Gulden Kamer Le Muguet Laminois
za 2 okt 14:00 PC Sint-Truiden Bye
za 2 okt 14:00 Pachy Waterloo KPC Alosta
za 2 okt 14:00 P.A.S.A. R. PC St-Servais
2e Nationale
za 2 okt 14:00 Le Carreau Hannutois Le Pays Noir
za 2 okt 14:00 PC Lier KPC Schorpioen
za 2 okt 14:00 PC Chapoo PC Rochefort
za 2 okt 14:00 PC Reynaert R. Elite
za 2 okt 14:00 PC Gullegem PC Genenbos
 
Speeldag 2
1e Nationale
za 9 okt 14:00 Le Muguet Laminois PC Sint-Truiden
za 9 okt 14:00 RPC Wanze KPC Alosta
za 9 okt 14:00 PC Lessines P.A.S.A.
za 9 okt 14:00 R. PC St-Servais Pachy Waterloo
za 9 okt 14:00 Bye PC De Gulden Kamer
2e Nationale
za 9 okt 14:00 Le Carreau Hannutois R. Elite
za 9 okt 14:00 Le Pays Noir PC Gullegem
za 9 okt 14:00 PC Genenbos PC Reynaert
za 9 okt 14:00 PC Rochefort PC Lier
 
Speeldag 3
1e Nationale
za 16 okt 14:00 R. PC St-Servais RPC Wanze
za 16 okt 14:00 PC Lessines KPC Alosta
za 16 okt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Sint-Truiden
za 16 okt 14:00 Pachy Waterloo Le Muguet Laminois
za 16 okt 14:00 Bye P.A.S.A.
2e Nationale
za 16 okt 14:00 PC Genenbos Le Carreau Hannutois
za 16 okt 14:00 Le Pays Noir R. Elite
za 16 okt 14:00 PC Lier PC Chapoo
za 16 okt 14:00 PC Reynaert KPC Schorpioen
za 16 okt 14:00 PC Rochefort PC Gullegem
 
Speeldag 4
1e Nationale
za 23 okt 14:00 Le Muguet Laminois P.A.S.A.
za 23 okt 14:00 PC De Gulden Kamer Pachy Waterloo
za 23 okt 14:00 PC Sint-Truiden KPC Alosta
za 23 okt 14:00 R. PC St-Servais PC Lessines
za 23 okt 14:00 Bye RPC Wanze
2e Nationale
za 23 okt 14:00 KPC Schorpioen PC Genenbos
za 23 okt 14:00 PC Lier PC Reynaert
za 23 okt 14:00 PC Chapoo R. Elite
za 23 okt 14:00 PC Genenbos Le Pays Noir
za 23 okt 14:00 PC Rochefort Le Carreau Hannutois
 
Speeldag 5
1e Nationale
za 30 okt 14:00 RPC Wanze Le Muguet Laminois
za 30 okt 14:00 KPC Alosta R. PC St-Servais
za 30 okt 14:00 PC Lessines bye
za 30 okt 14:00 Pachy Waterloo PC Sint-Truiden
za 30 okt 14:00 P.A.S.A. PC De Gulden Kamer
2e Nationale
za 30 okt 14:00 Le Carreau Hannutois KPC Schorpioen
za 30 okt 14:00 R. Elite PC Genenbos
za 30 okt 14:00 Le Pays Noir PC Rochefort
za 30 okt 14:00 PC Reynaert PC Chapoo
 
Speeldag 6
1e Nationale
za 6 nov 14:00 PC De Gulden Kamer RPC Wanze
za 6 nov 14:00 Le Muguet Laminois KPC Alosta
za 6 nov 14:00 Pachy Waterloo PC Lessines
za 6 nov 14:00 Bye R. PC St-Servais
za 6 nov 14:00 PC Sint-Truiden P.A.S.A.
2e Nationale
za 6 nov 14:00 PC Lier Le Carreau Hannutois
za 6 nov 14:00 KPC Schorpioen R. Elite
za 6 nov 14:00 PC Reynaert Le Pays Noir
za 6 nov 14:00 PC Rochefort PC Genenbos
za 6 nov 14:00 PC Chapoo PC Gullegem
 
Speeldag 7
1e Nationale
za 13 nov 14:00 RPC Wanze Pachy Waterloo
za 13 nov 14:00 KPC Alosta P.A.S.A.
za 13 nov 14:00 PC Lessines PC Sint-Truiden
za 13 nov 14:00 R. PC St-Servais PC De Gulden Kamer
za 13 nov 14:00 Bye Le Muguet Laminois
2e Nationale
za 13 nov 14:00 Le Carreau Hannutois PC Reynaert
za 13 nov 14:00 R. Elite PC Gullegem
za 13 nov 14:00 Le Pays Noir PC Chapoo
za 13 nov 14:00 PC Genenbos PC Lier
za 13 nov 14:00 PC Rochefort KPC Schorpioen
 
Speeldag 8
1e Nationale
za 20 nov 14:00 Le Muguet Laminois R. PC St-Servais
za 20 nov 14:00 PC De Gulden Kamer PC Lessines
za 20 nov 14:00 RPC Wanze PC Sint-Truiden
za 20 nov 14:00 P.A.S.A. Pachy Waterloo
za 20 nov 14:00 KPC Alosta Bye
2e Nationale
za 20 nov 14:00 KPC Schorpioen PC Gullegem
za 20 nov 14:00 PC Lier Le Pays Noir
za 20 nov 14:00 Le Carreau Hannutois PC Chapoo
za 20 nov 14:00 PC Gullegem PC Reynaert
za 20 nov 14:00 R. Elite PC Rochefort
 
Speeldag 9
1e Nationale
za 27 nov 14:00 Le Muguet Laminois PC Lessines
za 27 nov 14:00 KPC Alosta PC De Gulden Kamer
za 27 nov 14:00 PC Sint-Truiden R. PC St-Servais
za 27 nov 14:00 Pachy Waterloo Bye
za 27 nov 14:00 P.A.S.A. RPC Wanze
2e Nationale
za 27 nov 14:00 KPC Schorpioen Le Pays Noir
za 27 nov 14:00 R. Elite PC Lier
za 27 nov 14:00 PC Chapoo PC Genenbos
za 27 nov 14:00 PC Reynaert PC Rochefort
za 27 nov 14:00 PC Gullegem Le Carreau Hannutois
 
Speeldag 2
2e Nationale
za 4 dec 14:00 KPC Schorpioen PC Chapoo
 
Speeldag 5
2e Nationale
za 4 dec 14:00 PC Gullegem PC Lier
 
Speeldag 10
1e Nationale
za 11 dec 14:00 PC Lessines RPC Wanze
za 11 dec 14:00 Le Muguet Laminois PC De Gulden Kamer
za 11 dec 14:00 Bye PC Sint-Truiden
za 11 dec 14:00 KPC Alosta Pachy Waterloo
za 11 dec 14:00 R. PC St-Servais P.A.S.A.
2e Nationale
za 11 dec 14:00 Le Pays Noir Le Carreau Hannutois
za 11 dec 14:00 KPC Schorpioen PC Lier
za 11 dec 14:00 PC Rochefort PC Chapoo
za 11 dec 14:00 R. Elite PC Reynaert
za 11 dec 14:00 PC Genenbos PC Gullegem
 
Speeldag 11
1e Nationale
za 18 dec 14:00 PC Sint-Truiden Le Muguet Laminois
za 18 dec 14:00 KPC Alosta RPC Wanze
za 18 dec 14:00 P.A.S.A. PC Lessines
za 18 dec 14:00 Pachy Waterloo R. PC St-Servais
za 18 dec 14:00 PC De Gulden Kamer Bye
2e Nationale
za 18 dec 14:00 PC Chapoo KPC Schorpioen
za 18 dec 14:00 R. Elite Le Carreau Hannutois
za 18 dec 14:00 PC Gullegem Le Pays Noir
za 18 dec 14:00 PC Reynaert PC Genenbos
za 18 dec 14:00 PC Lier PC Rochefort
 
Speeldag 14
1e Nationale
za 8 jan 14:00 PC Sint-Truiden Pachy Waterloo
 
Speeldag 12
1e Nationale
za 15 jan 14:00 RPC Wanze R. PC St-Servais
za 15 jan 14:00 KPC Alosta PC Lessines
za 15 jan 14:00 PC Sint-Truiden PC De Gulden Kamer
za 15 jan 14:00 Le Muguet Laminois Pachy Waterloo
za 15 jan 14:00 P.A.S.A. Bye
2e Nationale
za 15 jan 14:00 Le Carreau Hannutois PC Genenbos
za 15 jan 14:00 R. Elite Le Pays Noir
za 15 jan 14:00 PC Chapoo PC Lier
za 15 jan 14:00 KPC Schorpioen PC Reynaert
za 15 jan 14:00 PC Gullegem PC Rochefort
 
Speeldag 13
1e Nationale
za 22 jan 14:00 P.A.S.A. Le Muguet Laminois
za 22 jan 14:00 Pachy Waterloo PC De Gulden Kamer
za 22 jan 14:00 KPC Alosta PC Sint-Truiden
za 22 jan 14:00 PC Lessines R. PC St-Servais
za 22 jan 14:00 RPC Wanze Bye
2e Nationale
za 22 jan 14:00 PC Gullegem KPC Schorpioen
za 22 jan 14:00 PC Reynaert PC Lier
za 22 jan 14:00 R. Elite PC Chapoo
za 22 jan 14:00 Le Pays Noir PC Genenbos
za 22 jan 14:00 Le Carreau Hannutois PC Rochefort
 
Speeldag 14
1e Nationale
za 29 jan 14:00 Le Muguet Laminois RPC Wanze
za 29 jan 14:00 R. PC St-Servais KPC Alosta
za 29 jan 14:00 Bye PC Lessines
za 29 jan 14:00 PC De Gulden Kamer P.A.S.A.
2e Nationale
za 29 jan 14:00 KPC Schorpioen Le Carreau Hannutois
za 29 jan 14:00 PC Genenbos R. Elite
za 29 jan 14:00 PC Rochefort Le Pays Noir
za 29 jan 14:00 PC Chapoo PC Reynaert
za 29 jan 14:00 PC Lier PC Gullegem
 
Speeldag 15
1e Nationale
za 5 feb 14:00 RPC Wanze PC De Gulden Kamer
za 5 feb 14:00 KPC Alosta Le Muguet Laminois
za 5 feb 14:00 PC Lessines Pachy Waterloo
za 5 feb 14:00 R. PC St-Servais Bye
za 5 feb 14:00 P.A.S.A. PC Sint-Truiden
2e Nationale
za 5 feb 14:00 Le Carreau Hannutois PC Lier
za 5 feb 14:00 R. Elite KPC Schorpioen
za 5 feb 14:00 Le Pays Noir PC Reynaert
za 5 feb 14:00 PC Genenbos PC Rochefort
za 5 feb 14:00 PC Gullegem PC Chapoo
 
Speeldag 16
1e Nationale
za 12 feb 14:00 Pachy Waterloo RPC Wanze
za 12 feb 14:00 P.A.S.A. KPC Alosta
za 12 feb 14:00 PC Sint-Truiden PC Lessines
za 12 feb 14:00 PC De Gulden Kamer R. PC St-Servais
za 12 feb 14:00 Le Muguet Laminois bye
2e Nationale
za 12 feb 14:00 PC Reynaert Le Carreau Hannutois
za 12 feb 14:00 PC Gullegem R. Elite
za 12 feb 14:00 PC Chapoo Le Pays Noir
za 12 feb 14:00 PC Lier PC Genenbos
za 12 feb 14:00 KPC Schorpioen PC Rochefort
 
Speeldag 17
1e Nationale
za 26 feb 14:00 R. PC St-Servais Le Muguet Laminois
za 26 feb 14:00 PC Lessines PC De Gulden Kamer
za 26 feb 14:00 PC Sint-Truiden RPC Wanze
za 26 feb 14:00 Pachy Waterloo P.A.S.A.
za 26 feb 14:00 Bye KPC Alosta
2e Nationale
za 26 feb 14:00 PC Genenbos KPC Schorpioen
za 26 feb 14:00 Le Pays Noir PC Lier
za 26 feb 14:00 PC Chapoo Le Carreau Hannutois
za 26 feb 14:00 PC Reynaert PC Gullegem
za 26 feb 14:00 PC Rochefort R. Elite
 
Speeldag 18
1e Nationale
za 5 mrt 14:00 PC Lessines Le Muguet Laminois
za 5 mrt 14:00 PC De Gulden Kamer KPC Alosta
za 5 mrt 14:00 R. PC St-Servais PC Sint-Truiden
za 5 mrt 14:00 Bye Pachy Waterloo
za 5 mrt 14:00 RPC Wanze P.A.S.A.
2e Nationale
za 5 mrt 14:00 Le Pays Noir KPC Schorpioen
za 5 mrt 14:00 PC Lier R. Elite
za 5 mrt 14:00 PC Genenbos PC Chapoo
za 5 mrt 14:00 PC Rochefort PC Reynaert
za 5 mrt 14:00 Le Carreau Hannutois PC Gullegem