woensdag 22 mei 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 22 mei
Kampioenschap
V.I.B. (Veteranen D)
VB
wo 22 mei
Kampioenschap
V.I.B. (Veteranen H/HG)
VB
za 25 mei
Training
training (D)
PC Fenix
za 25 mei
Melée
doublet (D)
PC Fenix
za 25 mei
Melée
doublet (H)
Bocholter PC
zo 26 mei
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Kelchteren
zo 26 mei
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Kelchteren
wo 29 mei
Trofee
doublet (50+)
PC Fenix
za 1 juni
4-Federatietornooi
(Jeugd)
JBC Plop (Uden)
za 1 juni
Zomertornooi
doublet (Dame-Heer)
PC Oetervallei
zo 2 juni
Kampioenschap
V.K.T. MIX (2D+1H)
PC Verbroedering
wo 5 juni
Trofee
doublet (50+)
PC Sparrendal
za 8 juni
Kampioenschap
B.K.T. (D)
Henegouwen
za 8 juni
Kampioenschap
B.K.T. (H/HG)
Henegouwen
zo 9 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
wo 12 juni
Sextet
sextet (50+)
PC Hasselt
za 15 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Hasselt
wo 19 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
Singel PC
wo 19 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
Singel PC
za 22 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
Bocholter PC

 

Wintercompetitie - Verantwoordelijken

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Verantwoordelijken
Ere-afdeling
Ploeg Voornaam Naam Telefoon
Sparrendal A Jacques LEENDERS 0476 32 40 71
Opec A André ORYE 0479 26 91 13
Boekt A Mario VERBEECK 0474 22 13 97
Genenbos A Kenny VANGELOOVEN 0487 55 93 92
Genenbos B Danny HEYLEN 0474 33 75 17
De Berk A Johan SCHUYTEN 0474 60 85 77
Pelter A Albert BASTIAENS 0471 24 96 00
Tongeren A Geert PIETTE 0477 78 00 07
Sint-Truiden A Danny TITS 0475 81 61 30
Fenix A Johan D'EXELLE 0476 51 19 62
 
Eerste afdeling
Ploeg Voornaam Naam Telefoon
Olympia A Hilde BEUNEKENS 0472 87 50 69
Boekt B Johny BOGAERTS 0493 60 54 67
Genenbos C Benny CLAES 0498 11 94 11
De Berk B Nicole LUYTEN 0478 44 76 77
Zig-Zag A Francis TROST 0479 25 37 52
Genk A Justin SCHEVENELS 0478 19 31 48
Oetervallei A Ivo MAURISSEN 0477 85 31 73
Sint-Truiden B Ivo CLAESKENS 0477 62 73 90
Maaseik A Roger PEERS 0497 10 63 04
 
Tweede afdeling
Ploeg Voornaam Naam Telefoon
Olympia B Marleen SNEYERS 0498 30 39 06
Hasselt A Jules OLIESTELDER 0494 12 20 61
Hasselt B Marc VAN GEELE 0491 03 52 05
Boekt C Benny DE KEYSER 0498 33 36 31
Genenbos D Hilda SCHEPERS 0473 27 05 29
De Berk C Simonne CLAES 0479 71 91 25
Genk B Ron VESTERS 0475 21 04 00
Interlommel A Marie Jeanne SANNEN 0495 48 56 00
Oetervallei B Lionel HAELEWIJN 0497 14 67 02