donderdag 17 oktober 2019
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 19 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 20 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 23 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
za 26 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 27 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender

Speeldag 3
Ere afdeling S
za 19 okt 14:00 Boekt A De Berk A
za 19 okt 14:00 Kelchteren A Genenbos A
za 19 okt 14:00 Opec A Pelter A
za 19 okt 14:00 Tongeren A Sint-Truiden A
za 19 okt 14:00 Zig Zag A Olympia A
Eerste afdeling S
za 19 okt 14:00 Maaseik A Horizon A
za 19 okt 14:00 Interlommel A Sparrendal A
zo 20 okt 14:00 Genenbos C Boekt B
zo 20 okt 14:00 Fenix A Genenbos B
zo 20 okt 14:00 Oetervallei A Genk A
Speeldag 4
Tweede afdeling S
zo 20 okt 14:00 Genenbos D Olympia B
zo 20 okt 14:00 Boekt C Bye
zo 20 okt 14:00 Hasselt A Olympia C
zo 20 okt 14:00 Bocholt A De Berk B
zo 20 okt 14:00 Hasselt B Pelter B
zo 20 okt 14:00 Oetervallei B De Berk C
Ere afdeling S
za 26 okt 14:00 Opec A Boekt A
za 26 okt 14:00 Pelter A Genenbos A
za 26 okt 14:00 Kelchteren A Olympia A
za 26 okt 14:00 Zig Zag A Tongeren A
Eerste afdeling S
za 26 okt 14:00 Boekt B Interlommel A
za 26 okt 14:00 Horizon A Fenix A
za 26 okt 14:00 Genk A Genenbos B
zo 27 okt 14:00 Sparrendal A Genenbos C
zo 27 okt 14:00 Oetervallei A Maaseik A
Speeldag 5
Tweede afdeling S
zo 27 okt 14:00 Hasselt A Olympia B
zo 27 okt 14:00 Boekt C De Berk B
zo 27 okt 14:00 Hasselt B Genenbos D
zo 27 okt 14:00 De Berk C Buy
zo 27 okt 14:00 Oetervallei B Olympia C
zo 27 okt 14:00 Bocholt A Pelter B
Ere afdeling S
za 2 nov 14:00 Boekt A Sint-Truiden A
za 2 nov 14:00 Kelchteren A Opec A
za 2 nov 14:00 Olympia A Tongeren A
za 2 nov 14:00 De Berk A Pelter A
za 2 nov 14:00 Zig Zag A Genenbos A
Eerste afdeling S
za 2 nov 14:00 Interlommel A Maaseik A
za 2 nov 14:00 Genk A Boekt B
Speeldag 6
Tweede afdeling S
za 2 nov 14:00 Olympia B Boekt C
Speeldag 5
Eerste afdeling S
zo 3 nov 14:00 Oetervallei A Horizon A
zo 3 nov 14:00 Genenbos C Fenix A
zo 3 nov 14:00 Sparrendal A Genenbos B
Speeldag 6
Tweede afdeling S
zo 3 nov 14:00 Genenbos D Hasselt A
zo 3 nov 14:00 De Berk B Bye
zo 3 nov 14:00 Olympia C Hasselt B
zo 3 nov 14:00 De Berk C Bocholt A
zo 3 nov 14:00 Oetervallei B Pelter B
Ere afdeling S
za 9 nov 14:00 Tongeren A Opec A
za 9 nov 14:00 Sint-Truiden A Olympia A
za 9 nov 14:00 Pelter A Kelchteren A
za 9 nov 14:00 Boekt A Zig Zag A
za 9 nov 14:00 Genenbos A De Berk A
Eerste afdeling S
za 9 nov 14:00 Genenbos B Boekt B
za 9 nov 14:00 Maaseik A Genk A
za 9 nov 14:00 Interlommel A Horizon A
zo 10 nov 14:00 Fenix A Sparrendal A
zo 10 nov 14:00 Genenbos C Oetervallei A
Speeldag 7
Tweede afdeling S
zo 10 nov 14:00 Pelter B Olympia B
zo 10 nov 14:00 Bocholt A Oetervallei B
zo 10 nov 14:00 Olympia C De Berk C
zo 10 nov 14:00 Hasselt B Bye
zo 10 nov 14:00 Genenbos D De Berk B
zo 10 nov 14:00 Hasselt A Boekt C
Ere afdeling S
za 16 nov 14:00 Tongeren A Kelchteren A
za 16 nov 14:00 Boekt A Olympia A
za 16 nov 14:00 Opec A De Berk A
za 16 nov 14:00 Sint-Truiden A Genenbos A
za 16 nov 14:00 Pelter A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 16 nov 14:00 Horizon A Genenbos B
za 16 nov 14:00 Genk A Genenbos C
za 16 nov 14:00 Interlommel A Fenix A
zo 17 nov 14:00 Maaseik A Boekt B
zo 17 nov 14:00 Oetervallei A Sparrendal A
Speeldag 8
Tweede afdeling S
zo 17 nov 14:00 Oetervallei B Olympia B
zo 17 nov 14:00 De Berk C Pelter B
zo 17 nov 14:00 Bocholt A Hasselt B
zo 17 nov 14:00 De Berk B Olympia C
zo 17 nov 14:00 Hasselt A Bye
zo 17 nov 14:00 Boekt C Genenbos D
Ere afdeling S
za 23 nov 14:00 Kelchteren A Boekt A
za 23 nov 14:00 Opec A Genenbos A
za 23 nov 14:00 Olympia A De Berk A
za 23 nov 14:00 Tongeren A Pelter A
za 23 nov 14:00 Zig Zag A Sint-Truiden A
Eerste afdeling S
za 23 nov 14:00 Interlommel A Genk A
za 23 nov 14:00 Boekt B Fenix A
za 23 nov 14:00 Maaseik A Genenbos C
zo 24 nov 14:00 Oetervallei A Genenbos B
zo 24 nov 14:00 Sparrendal A Horizon A
Speeldag 9
Tweede afdeling S
zo 24 nov 14:00 Olympia B Bye
zo 24 nov 14:00 Olympia C Genenbos D
zo 24 nov 14:00 Boekt C Bocholt A
zo 24 nov 14:00 Hasselt A Pelter B
zo 24 nov 14:00 Oetervallei B De Berk B
zo 24 nov 14:00 Hasselt B De Berk C
Ere afdeling S
za 30 nov 14:00 De Berk A Tongeren A
za 30 nov 14:00 Genenbos A Boekt A
za 30 nov 14:00 Olympia A Pelter A
za 30 nov 14:00 Sint-Truiden A Opec A
za 30 nov 14:00 Kelchteren A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 30 nov 14:00 Boekt B Oetervallei A
za 30 nov 14:00 Genenbos B Interlommel A
za 30 nov 14:00 Genk A Sparrendal A
za 30 nov 14:00 Horizon A Genenbos C
Speeldag 10
Tweede afdeling S
za 30 nov 14:00 Olympia B Bocholt A
Speeldag 9
Eerste afdeling S
zo 1 dec 14:00 Fenix A Maaseik A
Speeldag 10
Tweede afdeling S
zo 1 dec 14:00 Pelter B Olympia C
zo 1 dec 14:00 Oetervallei B Bye
zo 1 dec 14:00 De Berk C Genenbos D
zo 1 dec 14:00 Boekt C Hasselt B
zo 1 dec 14:00 De Berk B Hasselt A
Ere afdeling S
za 7 dec 14:00 Boekt A Tongeren A
za 7 dec 14:00 Olympia A Genenbos A
za 7 dec 14:00 De Berk A Kelchteren A
za 7 dec 14:00 Pelter A Sint-Truiden A
za 7 dec 14:00 Opec A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 7 dec 14:00 Horizon A Boekt B
za 7 dec 14:00 Genk A Fenix A
za 7 dec 14:00 Maaseik A Sparrendal A
za 7 dec 14:00 Interlommel A Oetervallei A
Speeldag 11
Tweede afdeling S
za 7 dec 14:00 Olympia B De Berk C
Speeldag 10
Eerste afdeling S
zo 8 dec 14:00 Genenbos C Genenbos B
Speeldag 11
Tweede afdeling S
zo 8 dec 14:00 Hasselt B Oetervallei B
zo 8 dec 14:00 Pelter B De Berk B
zo 8 dec 14:00 Hasselt A Bocholt A
zo 8 dec 14:00 Olympia C Boekt C
zo 8 dec 14:00 Genenbos D Bye
Ere afdeling S
za 14 dec 14:00 Boekt A Pelter A
za 14 dec 14:00 Tongeren A Genenbos A
za 14 dec 14:00 Opec A Olympia A
za 14 dec 14:00 Kelchteren A Sint-Truiden A
za 14 dec 14:00 Zig Zag A De Berk A
Eerste afdeling S
za 14 dec 14:00 Maaseik A Genenbos B
za 14 dec 14:00 Horizon A Genk A
za 14 dec 14:00 Interlommel A Genenbos C
za 14 dec 14:00 Oetervallei A Fenix A
zo 15 dec 14:00 Sparrendal A Boekt B
Speeldag 12
Tweede afdeling S
zo 15 dec 14:00 Olympia B Hasselt B
zo 15 dec 14:00 De Berk C De Berk B
zo 15 dec 14:00 Hasselt A Oetervallei B
zo 15 dec 14:00 Pelter B Boekt C
zo 15 dec 14:00 Genenbos D Bocholt A
zo 15 dec 14:00 Olympia C Bye
Speeldag 15
Eerste afdeling S
za 21 dec 14:00 Genk A Maaseik A
Speeldag 13
Tweede afdeling S
za 21 dec 14:00 Olympia B De Berk B
zo 22 dec 14:00 Hasselt B Hasselt A
zo 22 dec 14:00 Boekt C De Berk C
zo 22 dec 14:00 Genenbos D Oetervallei B
zo 22 dec 14:00 Pelter B Bye
zo 22 dec 14:00 Bocholt A Olympia C
Speeldag 4
Ere afdeling S
za 4 jan 14:00 Sint-truiden A De Berk A
Speeldag 14
Tweede afdeling S
zo 5 jan 14:00 Olympia C Olympia B
zo 5 jan 14:00 Bocholt A Bye
zo 5 jan 14:00 Pelter B Genenbos D
zo 5 jan 14:00 Oetervallei B Boekt C
zo 5 jan 14:00 De Berk C Hasselt A
zo 5 jan 14:00 De Berk B Hasselt B
Speeldag 12
Ere afdeling S
za 11 jan 14:00 De Berk A Boekt A
za 11 jan 14:00 Genenbos A Kelchteren A
za 11 jan 14:00 Pelter A Opec A
za 11 jan 14:00 Sint-Truiden A Tongeren A
za 11 jan 14:00 Olympia A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 11 jan 14:00 Boekt B Genenbos C
za 11 jan 14:00 Genenbos B Fenix A
za 11 jan 14:00 Genk A Oetervallei A
za 11 jan 14:00 Horizon A Maaseik A
Speeldag 15
Tweede afdeling S
za 11 jan 14:00 Olympia B Genenbos D
Speeldag 12
Eerste afdeling S
zo 12 jan 14:00 Sparrendal A Interlommel A
Speeldag 15
Tweede afdeling S
zo 12 jan 14:00 Boekt C Buy
zo 12 jan 14:00 Olympia C Hasselt A
zo 12 jan 14:00 De Berk B Bocholt A
zo 12 jan 14:00 Pelter B Hasselt B
zo 12 jan 14:00 De Berk C Oetervallei B
Speeldag 13
Ere afdeling S
za 18 jan 14:00 Boekt A Opec A
za 18 jan 14:00 Genenbos A Pelter A
za 18 jan 14:00 Olympia A Kelchteren A
za 18 jan 14:00 De Berk A Sint-Truiden A
za 18 jan 14:00 Tongeren A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 18 jan 14:00 Genenbos B Genk A
za 18 jan 14:00 Interlommel A Boekt B
za 18 jan 14:00 Maaseik A Oetervallei A
zo 19 jan 14:00 Fenix A Horizon A
zo 19 jan 14:00 Genenbos C Sparrendal A
Speeldag 16
Tweede afdeling S
zo 19 jan 14:00 Olympia B Hasselt A
zo 19 jan 14:00 De Berk B Boekt C
zo 19 jan 14:00 Genenbos D Hasselt B
zo 19 jan 14:00 De Berk C Bye
zo 19 jan 14:00 Olympia C Oetervallei B
zo 19 jan 14:00 Pelter B Bocholt A
Speeldag 14
Ere afdeling S
za 25 jan 14:00 Sint-Truiden A Boekt A
za 25 jan 14:00 Opec A Kelchteren A
za 25 jan 14:00 Tongeren A Olympia A
za 25 jan 14:00 Pelter A De Berk A
za 25 jan 14:00 Genenbos A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 25 jan 14:00 Maaseik A Interlommel A
za 25 jan 14:00 Genenbos B Sparrendal A
za 25 jan 14:00 Boekt B Genk A
za 25 jan 14:00 Horizon A Oetervallei A
zo 26 jan 14:00 Fenix A Genenbos C
Speeldag 17
Tweede afdeling S
zo 2 feb 14:00 Boekt C Olympia B
zo 2 feb 14:00 Hasselt A Genenbos D
zo 2 feb 14:00 De Berk B Bye
zo 2 feb 14:00 Hasselt B Olympia C
zo 2 feb 14:00 Bocholt A De Berk C
zo 2 feb 14:00 Pelter B Oetervallei B
Speeldag 15
Ere afdeling S
za 8 feb 14:00 Opec A Tongeren A
za 8 feb 14:00 Olympia A Sint-Truiden A
za 8 feb 14:00 Kelchteren A Pelter A
za 8 feb 14:00 Zig Zag A Boekt A
za 8 feb 14:00 De Berk A Genenbos A
Eerste afdeling S
za 8 feb 14:00 Boekt B Genenbos B
za 8 feb 14:00 Horizon A Interlommel A
zo 9 feb 14:00 Sparrendal A Fenix A
zo 9 feb 14:00 Oetervallei A Genenbos C
Speeldag 18
Tweede afdeling S
za 15 feb 14:00 Olympia B Pelter B
zo 16 feb 14:00 Oetervallei B Bocholt A
zo 16 feb 14:00 De Berk C Olympia C
zo 16 feb 14:00 Hasselt B Bye
zo 16 feb 14:00 De Berk B Genenbos D
zo 16 feb 14:00 Boekt C Hasselt A
Speeldag 19
Tweede afdeling S
za 22 feb 14:00 Olympia B Oetervallei B
zo 23 feb 14:00 Pelter B De Berk C
zo 23 feb 14:00 Hasselt B Bocholt A
zo 23 feb 14:00 Olympia C De Berk B
zo 23 feb 14:00 Hasselt A Bye
zo 23 feb 14:00 Genenbos D Boekt C
Speeldag 16
Ere afdeling S
za 29 feb 14:00 Kelchteren A Tongeren A
za 29 feb 14:00 Olympia A Boekt A
za 29 feb 14:00 De Berk A Opec A
za 29 feb 14:00 Genenbos A Sint-Truiden A
za 29 feb 14:00 Zig Zag A Pelter A
Eerste afdeling S
za 29 feb 14:00 Boekt B Maaseik A
za 29 feb 14:00 Genenbos B Horizon A
zo 1 mrt 14:00 Genenbos C Genk A
zo 1 mrt 14:00 Fenix A Interlommel A
zo 1 mrt 14:00 Sparrendal A Oetervallei A
Speeldag 20
Tweede afdeling S
zo 1 mrt 14:00 Olympia B Bye
zo 1 mrt 14:00 Genenbos D Olympia C
zo 1 mrt 14:00 Bocholt A Boekt C
zo 1 mrt 14:00 Pelter B Hasselt A
zo 1 mrt 14:00 De Berk B Oetervallei B
zo 1 mrt 14:00 De Berk C Hasselt B
Speeldag 17
Ere afdeling S
za 7 mrt 14:00 Boekt A Kelchteren A
za 7 mrt 14:00 Genenbos A Opec A
za 7 mrt 14:00 De Berk A Olympia A
za 7 mrt 14:00 Pelter A Tongeren A
za 7 mrt 14:00 Sint-Truiden A Zig Zag A
Eerste afdeling S
za 7 mrt 14:00 Genenbos B Oetervallei A
za 7 mrt 14:00 Genk A Interlommel A
za 7 mrt 14:00 Horizon A Sparrendal A
zo 8 mrt 14:00 Genenbos C Maaseik A
zo 8 mrt 14:00 Fenix A Boekt B
Speeldag 21
Tweede afdeling S
zo 8 mrt 14:00 Bocholt A Olympia B
zo 8 mrt 14:00 Olympia C Pelter B
zo 8 mrt 14:00 Oetervallei B Bye
zo 8 mrt 14:00 Genenbos D De Berk C
zo 8 mrt 14:00 Hasselt B Boekt C
zo 8 mrt 14:00 Hasselt A De Berk B
Speeldag 18
Ere afdeling S
za 14 mrt 14:00 Tongeren A De Berk A
za 14 mrt 14:00 Boekt A Genenbos A
za 14 mrt 14:00 Pelter A Olympia A
za 14 mrt 14:00 Opec A Sint-Truiden A
za 14 mrt 14:00 Zig Zag A Kelchteren A
Eerste afdeling S
za 14 mrt 14:00 Interlommel A Genenbos B
za 14 mrt 14:00 Maaseik A Fenix A
zo 15 mrt 14:00 Genenbos C Horizon A
zo 15 mrt 14:00 Oetervallei A Boekt B
zo 15 mrt 14:00 Sparrendal A Genk A
Speeldag 22
Tweede afdeling S
zo 15 mrt 14:00 De Berk C Olympia B
zo 15 mrt 14:00 Oetervallei B Hasselt B
zo 15 mrt 14:00 De Berk B Pelter B
zo 15 mrt 14:00 Bocholt A Hasselt A
zo 15 mrt 14:00 Boekt C Olympia C
zo 15 mrt 14:00 Genenbos D Bye