zaterdag 2 maart 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 2 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 3 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 6 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 9 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 10 maart
Training
training (Jeugd)
PC Kelchteren
zo 10 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 13 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
do 14 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 16 maart
Pelter PC
doublet (Dame-Heer 50+)
zo 17 maart
PC Sparrendal
triplet (H/HG)
wo 20 maart
PC Genk
doublet (H/HG 50+)
za 23 maart
Eindronde
Zie kalender
za 23 maart
PC Olympia
triplet (H/HG)
zo 24 maart
PC Olympia
doublet (Dame-Heer)
wo 27 maart
PC Olympia
triplet (H/HG 50+)
za 30 maart
PC Tongeren
triplet (H/HG)

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2023 - 2024

 
Speeldag 17
Ere-afdeling
za 2 mrt 14:00 Genenbos B Sparrendal A
za 2 mrt 14:00 Tongeren A Boekt A
za 2 mrt 14:00 Genenbos A Pelter A
za 2 mrt 14:00 Opec A Fenix A
za 2 mrt 14:00 Sint-Truiden A De Berk A
Eerste afdeling
za 2 mrt 14:00 Boekt B Genk A
za 2 mrt 14:00 / Olympia A
za 2 mrt 14:00 Genenbos C Oetervallei A
za 2 mrt 14:00 Zig Zag A Maaseik A
zo 3 mrt 14:00 Sint-Truiden B De Berk B
Tweede afdeling
za 2 mrt 14:00 / Hasselt A
za 2 mrt 14:00 Interlommel A De Berk C
zo 3 mrt 14:00 Boekt C Genk B
zo 3 mrt 14:00 Olympia B Hasselt B
zo 3 mrt 14:00 Genenbos D Oetervallei B
 
Speeldag 18
Ere-afdeling
za 9 mrt 14:00 Boekt A Genenbos B
za 9 mrt 14:00 Fenix A Tongeren A
za 9 mrt 14:00 Sint-Truiden A Pelter A
za 9 mrt 14:00 De Berk A Opec A
zo 10 mrt 14:00 Sparrendal A Genenbos A
Eerste afdeling
za 9 mrt 14:00 Olympia A Boekt B
za 9 mrt 14:00 Genk A Genenbos C
za 9 mrt 14:00 Maaseik A /
za 9 mrt 14:00 De Berk B Zig Zag A
zo 10 mrt 14:00 Sint-Truiden B Oetervallei A
Tweede afdeling
za 9 mrt 14:00 Genk B Genenbos D
za 9 mrt 14:00 Interlommel A Oetervallei B
zo 10 mrt 14:00 Hasselt B Boekt C
zo 10 mrt 14:00 Hasselt A Olympia B
zo 10 mrt 14:00 De Berk C /