zondag 17 oktober 2021
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
zo 17 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 20 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
za 23 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 24 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 27 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
za 30 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 31 oktober
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 3 november
Wintercompetitie
Zie kalender
za 6 november
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 7 november
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 10 november
Wintercompetitie
Zie kalender
za 13 november
PC Boekt
za 13 november
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 14 november
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 17 november
Wintercompetitie
Zie kalender

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksen
Kalender 2021 - 2022

 
Speeldag 1
za 2 okt 14:00 Hasselt A Olympia A
za 2 okt 14:00 Genenbos D Genenbos C
za 2 okt 14:00 Genk A Maaseik A
za 2 okt 14:00 Kelchteren A De Berk B
za 2 okt 14:00 Interlommel A Oetervallei A
 
Speeldag 2
za 9 okt 14:00 Hasselt A Genk A
za 9 okt 14:00 De Berk B Genenbos D
za 9 okt 14:00 Maaseik A Interlommel A
zo 10 okt 14:00 Oetervallei A Kelchteren A
 
Speeldag 3
za 16 okt 14:00 Olympia A Genk A
za 16 okt 14:00 Interlommel A Hasselt A
za 16 okt 14:00 Kelchteren A Maaseik A
zo 17 okt 14:00 Genenbos C De Berk B
zo 17 okt 14:00 Genenbos D Oetervallei A
 
Speeldag 4
za 23 okt 14:00 Olympia A De Berk B
za 23 okt 14:00 Genk A Interlommel A
za 23 okt 14:00 Hasselt A Kelchteren A
za 23 okt 14:00 Maaseik A Genenbos D
zo 24 okt 14:00 Oetervallei A Genenbos C
 
Speeldag 5
za 30 okt 14:00 Interlommel A Olympia A
za 30 okt 14:00 De Berk B Oetervallei A
za 30 okt 14:00 Kelchteren A Genk A
zo 31 okt 14:00 Genenbos C Maaseik A
zo 31 okt 14:00 Genenbos D Hasselt A
 
Speeldag 6
za 6 nov 14:00 Interlommel A Kelchteren A
za 6 nov 14:00 Maaseik A De Berk B
za 6 nov 14:00 Genk A Genenbos D
za 6 nov 14:00 Hasselt A Genenbos C
zo 7 nov 14:00 Oetervallei A Olympia A
 
Speeldag 7
za 13 nov 14:00 Olympia A Maaseik A
za 13 nov 14:00 Kelchteren A Genenbos D
za 13 nov 14:00 Hasselt A Oetervallei A
za 13 nov 14:00 Interlommel A Genenbos C
za 13 nov 14:00 Genk A De Berk B
 
Speeldag 8
za 20 nov 14:00 Kelchteren A Olympia A
za 20 nov 14:00 De Berk B Hasselt A
zo 21 nov 14:00 Oetervallei A Maaseik A
zo 21 nov 14:00 Genenbos D Interlommel A
zo 21 nov 14:00 Genenbos C Genk A
 
Speeldag 9
za 27 nov 14:00 Hasselt A Maaseik A
za 27 nov 14:00 De Berk B Interlommel A
zo 28 nov 14:00 Genenbos D Olympia A
zo 28 nov 14:00 Genenbos C Kelchteren A
zo 28 nov 14:00 Oetervallei A Genk A
 
Speeldag 2
za 4 dec 14:00 Olympia A Genenbos C
 
Speeldag 10
za 11 dec 14:00 Olympia A Hasselt A
za 11 dec 14:00 Maaseik A Genk A
za 11 dec 14:00 De Berk B Kelchteren A
zo 12 dec 14:00 Genenbos C Genenbos D
zo 12 dec 14:00 Oetervallei A Interlommel A
 
Speeldag 11
za 18 dec 14:00 Genk A Hasselt A
za 18 dec 14:00 Interlommel A Maaseik A
za 18 dec 14:00 Kelchteren A Oetervallei A
zo 19 dec 14:00 Genenbos C Olympia A
zo 19 dec 14:00 Genenbos D De Berk B
 
Speeldag 12
za 15 jan 14:00 Genk A Olympia A
za 15 jan 14:00 De Berk B Genenbos C
za 15 jan 14:00 Hasselt A Interlommel A
za 15 jan 14:00 Maaseik A Kelchteren A
zo 16 jan 14:00 Oetervallei A Genenbos D
 
Speeldag 13
za 22 jan 14:00 De Berk B Olympia A
za 22 jan 14:00 Interlommel A Genk A
za 22 jan 14:00 Kelchteren A Hasselt A
zo 23 jan 14:00 Genenbos C Oetervallei A
zo 23 jan 14:00 Genenbos D Maaseik A
 
Speeldag 14
za 29 jan 14:00 Olympia A Interlommel A
za 29 jan 14:00 Genk A Kelchteren A
za 29 jan 14:00 Maaseik A Genenbos C
za 29 jan 14:00 Hasselt A Genenbos D
zo 30 jan 14:00 Oetervallei A De Berk B
 
Speeldag 15
za 5 feb 14:00 Olympia A Oetervallei A
za 5 feb 14:00 Kelchteren A Interlommel A
za 5 feb 14:00 De Berk B Maaseik A
zo 6 feb 14:00 Genenbos D Genk A
zo 6 feb 14:00 Genenbos C Hasselt A
 
Speeldag 16
za 12 feb 14:00 Maaseik A Olympia A
za 12 feb 14:00 De Berk B Genk A
zo 13 feb 14:00 Genenbos D Kelchteren A
zo 13 feb 14:00 Oetervallei A Hasselt A
zo 13 feb 14:00 Genenbos C Interlommel A
 
Speeldag 17
za 26 feb 14:00 Olympia A Kelchteren A
za 26 feb 14:00 Maaseik A Oetervallei A
za 26 feb 14:00 Interlommel A Genenbos D
za 26 feb 14:00 Hasselt A De Berk B
za 26 feb 14:00 Genk A Genenbos C
 
Speeldag 18
za 5 mrt 14:00 Olympia A Genenbos D
za 5 mrt 14:00 Maaseik A Hasselt A
za 5 mrt 14:00 Kelchteren A Genenbos C
za 5 mrt 14:00 Genk A Oetervallei A
za 5 mrt 14:00 Interlommel A De Berk B