vrijdag 28 februari 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 29 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 1 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 4 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
do 5 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 7 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 8 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 11 maart
Wintercompetitie
Zie kalender

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+

 

Kalenders 2019-2020
Nationale reeksen
Vlaamse reeksen
Provinciale reeksen
50+ reeksen

 

Deze week
1e Nationale
za 29 feb 14:00 Bye PC De Gulden Kamer
za 29 feb 14:00 KPC Alosta P.A.S.A.
za 29 feb 14:00 Pachy Waterloo Le Muguet Laminois
za 29 feb 14:00 PC Reynaert PC Lessines
za 29 feb 14:00 RPC Wanze PC L'Amigos
2e Nationale
za 29 feb 14:00 Bye R. Saint-Servais
za 29 feb 14:00 Le Pays Noir R. Elite
za 29 feb 14:00 PC Forever KPC Schorpioen
za 29 feb 14:00 PC Genenbos PC Lier
za 29 feb 14:00 PC Lint PC Sint-Truiden
1e Vlaamse Heren
za 29 feb 14:00 KP Mistral PC Okapi
za 29 feb 14:00 PC Chapoo PC Zig Zag
za 29 feb 14:00 PC Gullegem PC Colora Roeselare
za 29 feb 14:00 PC Haeseveld PC Olympia
za 29 feb 14:00 PC Verbroedering PC Boekt
2e Vlaamse Heren
za 29 feb 14:00 PC Bernardus Poperingse Pet.Kop.
za 29 feb 14:00 PC Dilbeek Singel PC
za 29 feb 14:00 PC Hemelhof PC Esseghem
za 29 feb 14:00 PC Herentals PC Reynaert
za 29 feb 14:00 PC Wemmel PK De Evers
1e Vlaamse Dames
za 29 feb 14:00 PC Chapoo Bye
za 29 feb 14:00 PC De Gulden Kamer De Stropkes
za 29 feb 14:00 PC Dilbeek KPC De Beverladies
za 29 feb 14:00 PC Haeseveld S.P.E.M.
za 29 feb 14:00 Selectie Limburg PC Reynaert
za 29 feb 14:00 Singel PC PC Verbroedering
Ere afdeling S
za 29 feb 14:00 De Berk A Opec A
za 29 feb 14:00 Genenbos A Sint-Truiden A
za 29 feb 14:00 Kelchteren A Tongeren A
za 29 feb 14:00 Olympia A Boekt A
za 29 feb 14:00 Zig Zag A Pelter A
Eerste afdeling S
za 29 feb 14:00 Boekt B Maaseik A
za 29 feb 14:00 Genenbos B Horizon A
zo 1 mrt 14:00 Fenix A Interlommel A
zo 1 mrt 14:00 Genenbos C Genk A
zo 1 mrt 14:00 Sparrendal A Oetervallei A
Tweede afdeling S
zo 1 mrt 14:00 Bocholt A Boekt C
zo 1 mrt 14:00 De Berk B Oetervallei B
zo 1 mrt 14:00 De Berk C Hasselt B
zo 1 mrt 14:00 Genenbos D Olympia C
zo 1 mrt 14:00 Olympia B Bye
zo 1 mrt 14:00 Pelter B Hasselt A
Senior League V
wo 4 mrt 14:00 Bye Pelter A
wo 4 mrt 14:00 Genenbos B ZigZag A
wo 4 mrt 14:00 Olympia A Kelchteren A
wo 4 mrt 14:00 Sint-Truiden A Opec A
wo 4 mrt 14:00 Sint-Truiden B Genenbos A
Eerste afdeling V
wo 4 mrt 14:00 Boekt B Genk A
wo 4 mrt 14:00 Bye Pelter B
wo 4 mrt 14:00 De Berk A Tongeren A
wo 4 mrt 14:00 Maaseik A Boekt A
wo 4 mrt 14:00 ZigZag B Genenbos C
Tweede afdeling V
wo 4 mrt 14:00 Genenbos E Horizon A
wo 4 mrt 14:00 Horizon B Interlommel A
wo 4 mrt 14:00 Interlommel B Bye
wo 4 mrt 14:00 Sparrendal A Hasselt A
wo 4 mrt 14:00 Terbiest A Genenbos D
Derde afdeling V
wo 4 mrt 14:00 Bocholt A Oetervallei A
wo 4 mrt 14:00 Bye Oetervallei B
wo 4 mrt 14:00 Genenbos F Horizon C
wo 4 mrt 14:00 Olympia B Kelchteren B
wo 4 mrt 14:00 Sint-Truiden C Genk B
Vierde afdeling V
wo 4 mrt 14:00 Boekt C Genk C
wo 4 mrt 14:00 Bye Hasselt B
wo 4 mrt 14:00 Genk D De Berk B
wo 4 mrt 14:00 Pelter C De Berk C
Vijfde afdeling V
wo 4 mrt 14:00 Bocholt B Pelter E
wo 4 mrt 14:00 Bye Pelter F
wo 4 mrt 14:00 Genk E Interlommel C
wo 4 mrt 14:00 Interlommel D Pelter D
wo 4 mrt 14:00 Meldert A Boekt D
Vierde afdeling V
do 5 mrt 14:00 Terbiest B Olympia C