vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Vijfde afdeling V

Speeldag 1
wo 2 okt 14:00 Interlommel C Interlommel D 6 3
wo 2 okt 14:00 Pelter D Bye
wo 2 okt 14:00 Bocholt B Meldert A 6 3
wo 2 okt 14:00 Pelter F Pelter E 4 5
wo 2 okt 14:00 Boekt D Genk E 7 2
Speeldag 2
wo 9 okt 14:00 Genk E Bye
wo 9 okt 14:00 Interlommel D Pelter F 6 3
wo 9 okt 14:00 Pelter D Bocholt B 8 1
wo 9 okt 14:00 Meldert A Interlommel C 5 4
wo 9 okt 14:00 Boekt D Pelter E 8 1
Speeldag 3
wo 16 okt 14:00 Bocholt B Boekt D 2 7
wo 16 okt 14:00 Pelter E Genk E 6 3
wo 16 okt 14:00 Bye Interlommel D
wo 16 okt 14:00 Interlommel C Pelter D 7 2
wo 16 okt 14:00 Pelter F Meldert A 6 3
Speeldag 4
wo 23 okt 14:00 Bocholt B Interlommel C 4 5
wo 23 okt 14:00 Interlommel D Genk E 6 3
wo 23 okt 14:00 Pelter D Pelter E 5 4
wo 23 okt 14:00 Boekt D Pelter F 7 2
wo 23 okt 14:00 Meldert A Bye
Speeldag 5
wo 6 nov 14:00 Pelter E Interlommel D 4 5
wo 6 nov 14:00 Interlommel C Boekt D 5 4
wo 6 nov 14:00 Meldert A Genk E 6 3
wo 6 nov 14:00 Pelter F Pelter D 2 7
wo 6 nov 14:00 Bye Bocholt B
Speeldag 6
wo 13 nov 14:00 Interlommel C Bye
wo 13 nov 14:00 Meldert A Pelter E 9 0
wo 13 nov 14:00 Pelter F Bocholt B 5 4
wo 13 nov 14:00 Genk E Pelter D 5 4
wo 13 nov 14:00 Boekt D Interlommel D 7 2
Speeldag 7
wo 20 nov 14:00 Bye Boekt D
wo 20 nov 14:00 Meldert A Pelter D 4 5
wo 20 nov 14:00 Pelter E Interlommel C 5 4
wo 20 nov 14:00 Genk E Pelter F 4 5
wo 20 nov 14:00 Interlommel D Bocholt B 6 3
Speeldag 8
wo 27 nov 14:00 Pelter D Interlommel D 7 2
wo 27 nov 14:00 Pelter F Bye
wo 27 nov 14:00 Boekt D Meldert A 5 4
wo 27 nov 14:00 Pelter E Bocholt B 4 5
wo 27 nov 14:00 Interlommel C Genk E 5 4
Speeldag 9
wo 4 dec 14:00 Bye Pelter E
wo 4 dec 14:00 Pelter F Interlommel C 1 8
wo 4 dec 14:00 Interlommel D Meldert A 3 6
wo 4 dec 14:00 Boekt D Pelter D 5 4
wo 4 dec 14:00 Bocholt B Genk E 6 3
Speeldag 10
wo 11 dec 14:00 Genk E Boekt D 3 6
wo 11 dec 14:00 Interlommel D Interlommel C 4 5
wo 11 dec 14:00 Pelter D Bye
wo 11 dec 14:00 Meldert A Bocholt B 9 0
wo 11 dec 14:00 Pelter E Pelter F 4 5
Speeldag 11
wo 8 jan 14:00 Pelter E Boekt D 4 5
wo 8 jan 14:00 Bye Genk E
wo 8 jan 14:00 Pelter F Interlommel D 4 5
wo 8 jan 14:00 Bocholt B Pelter D 2 7
wo 8 jan 14:00 Interlommel C Meldert A 6 3
Speeldag 12
wo 15 jan 14:00 Boekt D Bocholt B 8 1
wo 15 jan 14:00 Genk E Pelter E 7 2
wo 15 jan 14:00 Interlommel D Bye
wo 15 jan 14:00 Pelter D Interlommel C 7 2
wo 15 jan 14:00 Meldert A Pelter F 8 1
Speeldag 13
wo 22 jan 14:00 Bye Meldert A
wo 22 jan 14:00 Interlommel C Bocholt B 5 4
wo 22 jan 14:00 Genk E Interlommel D 7 2
wo 22 jan 14:00 Pelter E Pelter D 1 8
wo 22 jan 14:00 Pelter F Boekt D 3 6
Speeldag 14
wo 29 jan 14:00 Bocholt B Bye
wo 29 jan 14:00 Interlommel D Pelter E 6 3
wo 29 jan 14:00 Boekt D Interlommel C 5 4
wo 29 jan 14:00 Genk E Meldert A 5 4
wo 29 jan 14:00 Pelter D Pelter F 8 1
Speeldag 15
wo 12 feb 14:00 Bye Interlommel C
wo 12 feb 14:00 Pelter E Meldert A 4 5
wo 12 feb 14:00 Bocholt B Pelter F 4 5
wo 12 feb 14:00 Pelter D Genk E 9 0
wo 12 feb 14:00 Interlommel D Boekt D 2 7
Speeldag 16
wo 26 feb 14:00 Bocholt B Interlommel D 5 4
wo 26 feb 14:00 Boekt D Bye
wo 26 feb 14:00 Pelter D Meldert A 9 0
wo 26 feb 14:00 Interlommel C Pelter E 4 5
wo 26 feb 14:00 Pelter F Genk E 8 1
Speeldag 17
wo 4 mrt 14:00 Interlommel D Pelter D 1 8
wo 4 mrt 14:00 Bye Pelter F
wo 4 mrt 14:00 Meldert A Boekt D 5 4
wo 4 mrt 14:00 Bocholt B Pelter E 4 5
wo 4 mrt 14:00 Genk E Interlommel C 6 3
Speeldag 18
wo 11 mrt 14:00 Genk E Bocholt B
wo 11 mrt 14:00 Pelter E Bye
wo 11 mrt 14:00 Interlommel C Pelter F
wo 11 mrt 14:00 Meldert A Interlommel D
wo 11 mrt 14:00 Pelter D Boekt D