dinsdag 7 juli 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 8 juli
za 11 juli
Zomertornooi
doublet (H/HG)

Bocholter PC
zo 12 juli
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)

Bocholter PC
wo 15 juli
za 18 juli
Zomertornooi
doublet (Dame-Heer)

PC Oetervallei
zo 19 juli
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)

PC Oetervallei
zo 19 juli
Zomertornooi
doublet (H/HG)

PC Oetervallei
di 21 juli
Kwintet
kwintet (H/HG)

PC Boekt

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag
Uitslagen
Provinciale 50+
Senior League V
wo 11 mrt Genenbos B Bye        
wo 11 mrt Opec A Kelchteren A 0 0 0 0
wo 11 mrt Pelter A ZigZag A 0 0 0 0
wo 11 mrt Sint-Truiden A Genenbos A 0 0 0 0
wo 11 mrt Sint-Truiden B Olympia A 0 0 0 0
Eerste afdeling V
wo 11 mrt Boekt B Genenbos C 0 0 0 0
wo 11 mrt Maaseik A Bye        
wo 11 mrt Pelter B Boekt A 0 0 0 0
wo 11 mrt Tongeren A Genk A 0 0 0 0
wo 11 mrt ZigZag B De Berk A 0 0 0 0
Tweede afdeling V
wo 11 mrt Bye Horizon A        
wo 11 mrt Genenbos E Interlommel B 0 0 0 0
wo 11 mrt Horizon B Genenbos D 0 0 0 0
wo 11 mrt Interlommel A Hasselt A 0 0 0 0
wo 11 mrt Terbiest A Sparrendal A 0 0 0 0
Derde afdeling V
wo 11 mrt Genenbos F Bye        
wo 11 mrt Genk B Kelchteren B 0 0 0 0
wo 11 mrt Oetervallei A Olympia B 0 0 0 0
wo 11 mrt Oetervallei B Horizon C 0 0 0 0
wo 11 mrt Sint-Truiden C Bocholt A 0 0 0 0
Vierde afdeling V
wo 11 mrt Boekt C Pelter C 0 0 0 0
wo 11 mrt De Berk B Terbiest B 0 0 0 0
wo 11 mrt De Berk C Bye        
wo 11 mrt Genk C Hasselt B 0 0 0 0
wo 11 mrt Olympia C Genk D 0 0 0 0
Vijfde afdeling V
wo 11 mrt Genk E Bocholt B 0 0 0 0
wo 11 mrt Interlommel C Pelter F 0 0 0 0
wo 11 mrt Meldert A Interlommel D 0 0 0 0
wo 11 mrt Pelter D Boekt D 0 0 0 0
wo 11 mrt Pelter E Bye        

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    Senior League V
    Genenbos A
    Genenbos B
    Kelchteren A
    Olympia A
    Opec A
    Pelter A
    Sint-Truiden A
    Sint-Truiden B
    ZigZag A
    Genenbos A 7-2 7-2 4-5 8-1 5-4 7-2 6-3 1-8
    Genenbos B 2-7 8-1 4-5 6-3 3-6 2-7 5-4 2-7
    Kelchteren A 1-8 8-1 3-6 6-3 3-6 4-5 6-3 3-6
    Olympia A 2-7 5-4 8-1 7-2 6-3 2-7 7-2 2-7
    Opec A 7-2 5-4 .-. 6-3 5-4 6-3 6-3 2-7
    Pelter A 4-5 6-3 5-4 6-3 9-0 6-3 8-1 .-.
    Sint-Truiden A .-. 9-0 6-3 6-3 5-4 9-0 3-6 3-6
    Sint-Truiden B 3-6 6-3 4-5 .-. 9-0 3-6 5-4 3-6
    ZigZag A 6-3 7-2 9-0 7-2 7-2 7-2 8-1 6-3

     

    Eerste afdeling V
    Boekt A
    Boekt B
    De Berk A
    Genenbos C
    Genk A
    Maaseik A
    Pelter B
    Tongeren A
    ZigZag B
    Boekt A 7-2 5-4 7-2 4-5 7-2 5-4 5-4 7-2
    Boekt B 5-4 4-5 .-. 4-5 4-5 4-5 3-6 5-4
    De Berk A 8-1 6-3 8-1 5-4 8-1 8-1 8-1 8-1
    Genenbos C 4-5 4-5 6-3 5-4 4-5 4-5 7-2 6-3
    Genk A 3-6 4-5 3-6 5-4 8-1 5-4 8-1 6-3
    Maaseik A 6-3 6-3 1-8 7-2 6-3 5-4 3-6 6-3
    Pelter B .-. 3-6 6-3 7-2 7-2 6-3 4-5 6-3
    Tongeren A 5-4 5-4 6-3 6-3 .-. 9-0 5-4 9-0
    ZigZag B 2-7 3-6 .-. 6-3 6-3 7-2 4-5 5-4

     

    Tweede afdeling V
    Genenbos D
    Genenbos E
    Hasselt A
    Horizon A
    Horizon B
    Interlommel A
    Interlommel B
    Sparrendal A
    Terbiest A
    Genenbos D 5-4 5-4 6-3 4-5 8-1 5-4 6-3 4-5
    Genenbos E 3-6 6-3 8-1 6-3 2-7 .-. 6-3 7-2
    Hasselt A 5-4 7-2 5-4 6-3 6-3 5-4 7-2 6-3
    Horizon A 6-3 4-5 4-5 4-5 3-6 5-4 8-1 4-5
    Horizon B .-. 6-3 9-0 3-6 4-5 3-6 7-2 6-3
    Interlommel A 4-5 3-6 .-. 4-5 4-5 3-6 6-3 5-4
    Interlommel B 4-5 5-4 7-2 7-2 7-2 5-4 6-3 5-4
    Sparrendal A 2-7 2-7 4-5 6-3 5-4 6-3 2-7 7-2
    Terbiest A 0-9 3-6 5-4 3-6 6-3 6-3 6-3 .-.

     

    Derde afdeling V
    Bocholt A
    Genenbos F
    Genk B
    Horizon C
    Kelchteren B
    Oetervallei A
    Oetervallei B
    Olympia B
    Sint-Truiden C
    Bocholt A 6-3 5-4 7-2 8-1 6-3 7-2 4-5 4-5
    Genenbos F 5-4 7-2 3-6 7-2 6-3 1-8 5-4 7-2
    Genk B 6-3 7-2 5-4 .-. 8-1 4-5 5-4 6-3
    Horizon C 7-2 8-1 4-5 9-0 5-4 6-3 7-2 4-5
    Kelchteren B 2-7 4-5 2-7 2-7 0-9 5-4 1-8 3-6
    Oetervallei A 4-5 5-4 6-3 7-2 8-1 6-3 .-. 5-4
    Oetervallei B 5-4 7-2 6-3 .-. 9-0 6-3 7-2 7-2
    Olympia B 3-6 4-5 7-2 6-3 8-1 7-2 7-2 4-5
    Sint-Truiden C .-. 7-2 8-1 7-2 8-1 8-1 8-1 8-1

     

    Vierde afdeling V
    Boekt C
    De Berk B
    De Berk C
    Genk C
    Genk D
    Hasselt B
    Olympia C
    Pelter C
    Terbiest B
    Boekt C 3-6 5-4 6-3 4-5 5-4 7-2 .-. 5-4
    De Berk B 6-3 3-6 6-3 6-3 6-3 5-4 8-1 .-.
    De Berk C 7-2 5-4 5-4 6-3 6-3 6-3 7-2 7-2
    Genk C 8-1 4-5 7-2 2-7 .-. 6-3 6-3 8-1
    Genk D 5-4 4-5 5-4 4-5 2-7 7-2 7-2 5-4
    Hasselt B 6-3 3-6 7-2 7-2 6-3 4-5 7-2 6-3
    Olympia C 6-3 4-5 4-5 4-5 .-. 3-6 6-3 4-5
    Pelter C 8-1 5-4 3-6 4-5 6-3 5-4 4-5 3-6
    Terbiest B 7-2 5-4 2-7 4-5 4-5 6-3 7-2 8-1

     

    Vijfde afdeling V
    Bocholt B
    Boekt D
    Genk E
    Interlommel C
    Interlommel D
    Meldert A
    Pelter D
    Pelter E
    Pelter F
    Bocholt B 2-7 6-3 4-5 5-4 6-3 2-7 4-5 4-5
    Boekt D 8-1 7-2 5-4 7-2 5-4 5-4 8-1 7-2
    Genk E .-. 3-6 6-3 7-2 5-4 5-4 7-2 4-5
    Interlommel C 5-4 5-4 5-4 6-3 6-3 7-2 4-5 .-.
    Interlommel D 6-3 2-7 6-3 4-5 3-6 1-8 6-3 6-3
    Meldert A 9-0 5-4 6-3 5-4 .-. 4-5 9-0 8-1
    Pelter D 8-1 .-. 9-0 7-2 7-2 9-0 5-4 8-1
    Pelter E 4-5 4-5 6-3 5-4 4-5 4-5 1-8 4-5
    Pelter F 5-4 3-6 8-1 1-8 4-5 6-3 2-7 4-5

     

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010