zaterdag 2 maart 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 2 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 3 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 6 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 9 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 10 maart
Training
training (Jeugd)
PC Kelchteren
zo 10 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 13 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
do 14 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 16 maart
Pelter PC
doublet (Dame-Heer 50+)
zo 17 maart
PC Sparrendal
triplet (H/HG)
wo 20 maart
PC Genk
doublet (H/HG 50+)
za 23 maart
Eindronde
Zie kalender
za 23 maart
PC Olympia
triplet (H/HG)
zo 24 maart
PC Olympia
doublet (Dame-Heer)
wo 27 maart
PC Olympia
triplet (H/HG 50+)
za 30 maart
PC Tongeren
triplet (H/HG)

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag

 

Uitslagen 2023 - 2024
Provinciale 50+
Senior league
wo 28 feb / Sint-Truiden A 0 0 0 0
wo 28 feb Boekt A Pelter A 4 5 87 95
wo 28 feb Opec A De Berk A 8 1 113 50
wo 28 feb Sint-Truiden B Genenbos A 5 4 105 99
wo 28 feb ZigZag A Boekt B 7 2 108 62
Eerste afdeling
wo 28 feb / Oetervallei A 0 0 0 0
wo 28 feb Genenbos B Genk A 7 2 113 63
wo 28 feb Olympia A Maaseik A 6 3 94 83
wo 28 feb Pelter B Tongeren A 7 2 113 62
wo 28 feb Sint-Truiden C Genenbos C 7 2 113 84
Tweede afdeling
wo 28 feb Boekt C Fenix A 1 8 61 114
wo 28 feb Genenbos D / 0 0 0 0
wo 28 feb Horizon A Terbiest A 7 2 98 73
wo 28 feb Horizon B Sparrendal A 4 5 82 101
wo 28 feb Olympia B Interlommel A 7 2 92 63
Derde afdeling
wo 28 feb / Sint-Truiden D 0 0 0 0
wo 28 feb Genk B Oetervallei B 8 1 114 58
wo 28 feb Hasselt A De Berk B 7 2 108 75
wo 28 feb Hasselt B Genenbos E 4 5 86 102
wo 28 feb Terbiest B Kelchteren A 8 1 112 29
Vierde afdeling
wo 28 feb / Genk D 0 0 0 0
wo 28 feb / Bocholt A 0 0 0 0
wo 28 feb De Berk C Interlommel B 4 5 93 92
wo 28 feb Genk C Pelter C 5 4 94 76
wo 28 feb Pelter D Tongeren B 4 5 81 92
Vijfde afdeling
wo 28 feb / Interlommel C 0 0 0 0
wo 28 feb Genenbos F Boekt D 6 3 100 84
wo 28 feb Genk E Olympia C 0 9 45 117
wo 28 feb Kelchteren B / 0 0 0 0
do 29 feb Genenbos G ZigZag B 4 5 89 91

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    Senior league
    Boekt A
    Boekt B
    De Berk A
    Genenbos A
    Opec A
    Pelter A
    Sint-Truiden A
    Sint-Truiden B
    ZigZag A
    Boekt A 5-4 5-4 5-4 8-1 4-5 2-7 .-. 2-7
    Boekt B 6-3 4-5 4-5 7-2 6-3 .-. 5-4 4-5
    De Berk A 5-4 5-4 2-7 9-0 3-6 5-4 5-4 3-6
    Genenbos A 7-2 6-3 5-4 .-. 7-2 6-3 5-4 4-5
    Opec A .-. 6-3 8-1 9-0 6-3 3-6 6-3 6-3
    Pelter A 5-4 .-. 3-6 3-6 8-1 3-6 3-6 5-4
    Sint-Truiden A 5-4 8-1 5-4 6-3 8-1 8-1 7-2 .-.
    Sint-Truiden B 4-5 6-3 6-3 5-4 8-1 .-. 3-6 2-7
    ZigZag A 7-2 7-2 .-. 7-2 7-2 6-3 6-3 6-3

     

    Eerste afdeling
    Genenbos B
    Genenbos C
    Genk A
    Maaseik A
    Oetervallei A
    Olympia A
    Pelter B
    Sint-Truiden C
    Tongeren A
    Genenbos B 5-4 7-2 2-7 2-7 6-3 7-2 9-0 .-.
    Genenbos C 3-6 4-5 5-4 3-6 7-2 .-. 4-5 6-3
    Genk A 5-4 8-1 .-. 5-4 5-4 2-7 4-5 8-1
    Maaseik A .-. 7-2 8-1 3-6 8-1 7-2 8-1 4-5
    Oetervallei A 7-2 6-3 .-. 7-2 4-5 6-3 5-4 7-2
    Olympia A 2-7 .-. 6-3 6-3 5-4 6-3 7-2 6-3
    Pelter B 5-4 6-3 4-5 3-6 5-4 2-7 4-5 7-2
    Sint-Truiden C 6-3 7-2 6-3 6-3 .-. 6-3 6-3 8-1
    Tongeren A 5-4 5-4 4-5 5-4 2-7 .-. 4-5 7-2

     

    Tweede afdeling
    Boekt C
    Fenix A
    Genenbos D
    Horizon A
    Horizon B
    Interlommel A
    Olympia B
    Sparrendal A
    Terbiest A
    Boekt C 1-8 3-6 .-. 5-4 5-4 5-4 1-8 4-5
    Fenix A 5-4 5-4 6-3 7-2 6-3 7-2 6-3 7-2
    Genenbos D 6-3 3-6 6-3 4-5 7-2 4-5 .-. 6-3
    Horizon A 7-2 .-. 8-1 5-4 3-6 4-5 7-2 7-2
    Horizon B .-. 2-7 3-6 5-4 5-4 4-5 4-5 4-5
    Interlommel A 6-3 3-6 .-. 6-3 7-2 6-3 6-3 6-3
    Olympia B 6-3 4-5 3-6 5-4 7-2 7-2 8-1 .-.
    Sparrendal A 6-3 1-8 3-6 4-5 5-4 5-4 .-. 3-6
    Terbiest A 8-1 2-7 5-4 5-4 .-. 8-1 7-2 7-2

     

    Derde afdeling
    De Berk B
    Genenbos E
    Genk B
    Hasselt A
    Hasselt B
    Kelchteren A
    Oetervallei B
    Sint-Truiden D
    Terbiest B
    De Berk B 3-6 4-5 4-5 7-2 5-4 5-4 6-3 2-7
    Genenbos E 7-2 4-5 .-. 5-4 9-0 6-3 6-3 6-3
    Genk B 7-2 9-0 7-2 .-. 9-0 8-1 3-6 4-5
    Hasselt A 7-2 3-6 .-. 6-3 6-3 4-5 4-5 7-2
    Hasselt B 7-2 4-5 4-5 5-4 8-1 .-. 2-7 6-3
    Kelchteren A 1-8 1-8 2-7 3-6 2-7 3-6 .-. 4-5
    Oetervallei B 3-6 7-2 5-4 5-4 6-3 .-. 3-6 4-5
    Sint-Truiden D 7-2 7-2 4-5 9-0 7-2 9-0 7-2 .-.
    Terbiest B .-. 4-5 5-4 7-2 6-3 8-1 4-5 3-6

     

    Vierde afdeling
    Bocholt A
    De Berk C
    Genk C
    Genk D
    Interlommel B
    Pelter C
    Pelter D
    Tongeren B
    Bocholt A 3-6 5-4 3-6 4-5 3-6 .-. 5-4
    De Berk C .-. 7-2 5-4 4-5 5-4 7-2 6-3
    Genk C 7-2 6-3 5-4 8-1 5-4 5-4 7-2
    Genk D 6-3 6-3 5-4 .-. 6-3 6-3 7-2
    Interlommel B 5-4 4-5 4-5 4-5 5-4 8-1 7-2
    Pelter C 6-3 6-3 2-7 .-. 3-6 6-3 4-5
    Pelter D 2-7 6-3 .-. 6-3 5-4 4-5 4-5
    Tongeren B 8-1 .-. 8-1 7-2 5-4 8-1 6-3

     

    Vijfde afdeling
    Boekt D
    Genenbos F
    Genenbos G
    Genk E
    Interlommel C
    Kelchteren B
    Olympia C
    ZigZag B
    Boekt D 5-4 7-2 8-1 .-. 9-0 5-4 5-4
    Genenbos F 6-3 8-1 6-3 9-0 7-2 .-. 6-3
    Genenbos G 2-7 3-6 5-4 7-2 5-4 4-5 4-5
    Genk E 5-4 1-8 6-3 5-4 .-. 0-9 6-3
    Interlommel C 3-6 .-. 5-4 5-4 5-4 5-4 2-7
    Kelchteren B 3-6 1-8 .-. 3-6 3-6 3-6 3-6
    Olympia C 7-2 6-3 5-4 5-4 7-2 7-2 5-4
    ZigZag B 5-4 5-4 6-3 .-. 7-2 9-0 3-6

     

     

    Wintercompetitie 2021-2022

     

    Wintercompetitie 2020-2021
    • GEEN COMPETITIE (Covid-19)

     

    Wintercompetitie 2019-2020

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010