vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Derde afdeling V

Speeldag 1
wo 2 okt 14:00 Bocholt A Genenbos F 6 3
wo 2 okt 14:00 Kelchteren B Oetervallei A 0 9
wo 2 okt 14:00 Horizon C Sint-Truiden C 4 5
wo 2 okt 14:00 Genk B Bye
wo 2 okt 14:00 Olympia B Oetervallei B 7 2
Speeldag 2
wo 9 okt 14:00 Oetervallei B Bocholt A 5 4
wo 9 okt 14:00 Genenbos F Genk B 7 2
wo 9 okt 14:00 Oetervallei A Horizon C 7 2
wo 9 okt 14:00 Sint-Truiden C Olympia B 8 1
wo 9 okt 14:00 Bye Kelchteren B
Speeldag 3
wo 16 okt 14:00 Genk B Oetervallei B 4 5
wo 16 okt 14:00 Kelchteren B Genenbos F 4 5
wo 16 okt 14:00 Bocholt A Horizon C 7 2
wo 16 okt 14:00 Sint-Truiden C Oetervallei A 8 1
wo 16 okt 14:00 Olympia B Bye
Speeldag 4
wo 23 okt 14:00 Oetervallei B Oetervallei A 6 3
wo 23 okt 14:00 Horizon C Kelchteren B 9 0
wo 23 okt 14:00 Olympia B Genenbos F 4 5
wo 23 okt 14:00 Bocholt A Genk B 5 4
wo 23 okt 14:00 Bye Sint-Truiden C
Speeldag 5
wo 6 nov 14:00 Kelchteren B Oetervallei B 5 4
wo 6 nov 14:00 Olympia B Bocholt A 3 6
wo 6 nov 14:00 Oetervallei A Bye
wo 6 nov 14:00 Horizon C Genk B 4 5
wo 6 nov 14:00 Genenbos F Sint-Truiden C 7 2
Speeldag 6
wo 13 nov 14:00 Oetervallei B Sint-Truiden C 7 2
wo 13 nov 14:00 Horizon C Bye
wo 13 nov 14:00 Genk B Olympia B 5 4
wo 13 nov 14:00 Genenbos F Oetervallei A 6 3
wo 13 nov 14:00 Kelchteren B Bocholt A 2 7
Speeldag 7
wo 20 nov 14:00 Genk B Oetervallei A 8 1
wo 20 nov 14:00 Sint-Truiden C Kelchteren B 8 1
wo 20 nov 14:00 Bye Bocholt A
wo 20 nov 14:00 Olympia B Horizon C 6 3
wo 20 nov 14:00 Genenbos F Oetervallei B 1 8
Speeldag 8
wo 27 nov 14:00 Oetervallei A Bocholt A 4 5
wo 27 nov 14:00 Genk B Sint-Truiden C 6 3
wo 27 nov 14:00 Oetervallei B Bye
wo 27 nov 14:00 Kelchteren B Olympia B 1 8
wo 27 nov 14:00 Horizon C Genenbos F 8 1
Speeldag 9
wo 4 dec 14:00 Bye Genenbos F
wo 4 dec 14:00 Horizon C Oetervallei B 6 3
wo 4 dec 14:00 Bocholt A Sint-Truiden C 4 5
wo 4 dec 14:00 Olympia B Oetervallei A 7 2
wo 4 dec 14:00 Kelchteren B Genk B 2 7
Speeldag 10
wo 11 dec 14:00 Oetervallei B Olympia B 7 2
wo 11 dec 14:00 Genenbos F Bocholt A 5 4
wo 11 dec 14:00 Oetervallei A Kelchteren B 8 1
wo 11 dec 14:00 Sint-Truiden C Horizon C 7 2
wo 11 dec 14:00 Bye Genk B
Speeldag 11
wo 8 jan 14:00 Bocholt A Oetervallei B 7 2
wo 8 jan 14:00 Genk B Genenbos F 7 2
wo 8 jan 14:00 Horizon C Oetervallei A 5 4
wo 8 jan 14:00 Olympia B Sint-Truiden C 4 5
wo 8 jan 14:00 Kelchteren B Bye
Speeldag 12
wo 15 jan 14:00 Bye Olympia B
wo 15 jan 14:00 Oetervallei B Genk B 6 3
wo 15 jan 14:00 Genenbos F Kelchteren B 7 2
wo 15 jan 14:00 Horizon C Bocholt A 7 2
wo 15 jan 14:00 Oetervallei A Sint-Truiden C 5 4
Speeldag 13
wo 22 jan 14:00 Oetervallei A Oetervallei B 6 3
wo 22 jan 14:00 Kelchteren B Horizon C 2 7
wo 22 jan 14:00 Genenbos F Olympia B 5 4
wo 22 jan 14:00 Genk B Bocholt A 6 3
wo 22 jan 14:00 Sint-Truiden C Bye
Speeldag 14
wo 29 jan 14:00 Sint-Truiden C Genenbos F 7 2
wo 29 jan 14:00 Oetervallei B Kelchteren B 9 0
wo 29 jan 14:00 Bocholt A Olympia B 4 5
wo 29 jan 14:00 Bye Oetervallei A
wo 29 jan 14:00 Genk B Horizon C 5 4
Speeldag 15
wo 12 feb 14:00 Bocholt A Kelchteren B 8 1
wo 12 feb 14:00 Bye Horizon C
wo 12 feb 14:00 Olympia B Genk B 7 2
wo 12 feb 14:00 Oetervallei A Genenbos F 5 4
wo 19 feb 14:00 Sint-Truiden C Oetervallei B 8 1
Speeldag 16
wo 26 feb 14:00 Oetervallei A Genk B 6 3
wo 26 feb 14:00 Kelchteren B Sint-Truiden C 3 6
wo 26 feb 14:00 Bocholt A Bye
wo 26 feb 14:00 Horizon C Olympia B 7 2
wo 26 feb 14:00 Oetervallei B Genenbos F 7 2
Speeldag 17
wo 4 mrt 14:00 Genenbos F Horizon C 3 6
wo 4 mrt 14:00 Bocholt A Oetervallei A 6 3
wo 4 mrt 14:00 Sint-Truiden C Genk B 8 1
wo 4 mrt 14:00 Bye Oetervallei B
wo 4 mrt 14:00 Olympia B Kelchteren B 8 1
Speeldag 18
wo 11 mrt 14:00 Genk B Kelchteren B
wo 11 mrt 14:00 Genenbos F Bye
wo 11 mrt 14:00 Oetervallei B Horizon C
wo 11 mrt 14:00 Sint-Truiden C Bocholt A
wo 11 mrt 14:00 Oetervallei A Olympia B