zaterdag 13 april 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 13 april
Wintertornooi
triplet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 14 april
Bocholter PC
P.K.D. (D)
zo 14 april
Bocholter PC
P.K.D. (H/HG)
wo 17 april
Wintertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Oetervallei
za 20 april
PC Hemelhof
V.K.J. (Jeugd)
za 20 april
Wintertornooi
doublet (Dame-Heer)
PC Oetervallei
zo 21 april
PC Interlommel
P.K.G.D. (Veteranen D+H)
zo 21 april
PC Interlommel
P.K.G.D. (Senioren D+H)
wo 24 april
PC Sparrendal
doublet (Dame-Heer 50+)
za 27 april
PC Interlommel
doublet (H/HG)
zo 28 april
Pelter PC
P.K.T. (D)
zo 28 april
Pelter PC
P.K.T. (H/HG)
za 4 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Sparrendal
zo 5 mei
PC Oetervallei
P.I.B. (D)
zo 5 mei
PC Oetervallei
P.I.B. (H/HG)
wo 8 mei
Trofee
doublet (50+)
PC Genk
do 9 mei
Kampioenschap
B.K.J. (Jeugd)
Luik
za 11 mei
Kampioenschap
V.K.D. (D)
Wijnegem PC
za 11 mei
Kampioenschap
V.K.D. (H/HG)
Wijnegem PC

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag

 

Uitslagen 2023 - 2024
Vlaamse
1e Vlaamse Heren
2e Vlaamse Heren
1e Vlaamse Dames

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    1e Vlaamse Heren
    KPC Schorpioen
    PC Beersel
    PC Boekt
    PC Dilbeek
    PC Lint
    PC Moeskroen
    PC Okapi
    PC Olympia
    PC Reynaert
    PC Zig Zag
    KPC Schorpioen 5-4 6-3 7-2 6-3 8-1 7-2 5-4 1-8 4-5
    PC Beersel 4-5 5-4 4-5 7-2 7-2 8-1 7-2 8-1 5-4
    PC Boekt 6-3 6-3 6-3 6-3 8-1 6-3 7-2 5-4 6-3
    PC Dilbeek 5-4 6-3 8-1 8-1 9-0 9-0 5-4 5-4 7-2
    PC Lint 2-7 4-5 4-5 3-6 6-3 5-4 4-5 3-6 4-5
    PC Moeskroen 2-7 4-5 3-6 4-5 6-3 6-3 7-2 8-1 5-4
    PC Okapi 6-3 4-5 2-7 5-4 5-4 5-4 4-5 6-3 6-3
    PC Olympia 7-2 4-5 4-5 4-5 5-4 9-0 4-5 8-1 6-3
    PC Reynaert 2-7 4-5 6-3 0-9 5-4 6-3 5-4 2-7 5-4
    PC Zig Zag 3-6 4-5 3-6 7-2 6-3 8-1 5-4 4-5 6-3

     

    2e Vlaamse Heren
    KP Mistral
    Nieuwpoortse PC
    PC Chapoo
    PC De Zeemeermin
    PC Haeseveld
    PC HAP OKA Asse
    PC Hemelhof
    PC Lier
    PC Verbroedering
    Putse PC
    KP Mistral 4-5 8-1 5-4 6-3 7-2 8-1 6-3 7-2 7-2
    Nieuwpoortse PC 0-9 1-8 4-5 5-4 4-5 5-4 7-2 9-0 4-5
    PC Chapoo 5-4 6-3 6-3 5-4 7-2 4-5 6-3 8-1 6-3
    PC De Zeemeermin 3-6 6-3 6-3 8-1 7-2 7-2 5-4 9-0 6-3
    PC Haeseveld 2-7 3-6 4-5 1-8 4-5 2-7 6-3 3-6 6-3
    PC HAP OKA Asse 1-8 4-5 4-5 4-5 5-4 5-4 3-6 7-2 6-3
    PC Hemelhof 7-2 7-2 9-0 6-3 8-1 7-2 4-5 7-2 5-4
    PC Lier 3-6 8-1 3-6 4-5 7-2 6-3 3-6 8-1 8-1
    PC Verbroedering 2-7 1-8 2-7 1-8 2-7 3-6 1-8 0-9 2-7
    Putse PC 5-4 7-2 4-5 5-4 5-4 6-3 3-6 5-4 5-4

     

    1e Vlaamse Dames
    Donk Ladies
    KP Mistral
    KPC De Bevers
    PC De Gulden Kamer
    PC Haeseveld
    PC Patijntje
    SPEM
    Donk Ladies 5-4 4-5 8-1 7-2 5-4 5-4
    KP Mistral 6-3 7-2 3-6 6-3 8-1 8-1
    KPC De Bevers 6-3 3-6 6-3 5-4 7-2 5-4
    PC De Gulden Kamer 5-4 4-5 6-3 7-2 7-2 4-5
    PC Haeseveld 3-6 2-7 1-8 3-6 4-5 3-6
    PC Patijntje 4-5 4-5 3-6 3-6 7-2 8-1
    SPEM 5-4 5-4 6-3 3-6 9-0 9-0

     

     

    Wintercompetitie 2021-2022

     

    Wintercompetitie 2020-2021
    • GEEN COMPETITIE (Covid-19)

     

    Wintercompetitie 2019-2020

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010