vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag
Uitslagen
Vlaamse
1e Vlaamse Heren
za 14 mrt PC Boekt PC Okapi 0 0 0 0
za 14 mrt PC Chapoo PC Gullegem 0 0 0 0
za 14 mrt PC Colora Roeselare KP Mistral 0 0 0 0
za 14 mrt PC Haeseveld PC Verbroedering 0 0 0 0
za 14 mrt PC Olympia PC Zig Zag 0 0 0 0
2e Vlaamse Heren
za 14 mrt PC Dilbeek PC Herentals 0 0 0 0
za 14 mrt PC Hemelhof PC Bernardus 0 0 0 0
za 14 mrt PC Reynaert PK De Evers 0 0 0 0
za 14 mrt Poperingse Pet.Kop. PC Wemmel 0 0 0 0
za 14 mrt Singel PC PC Esseghem 0 0 0 0
1e Vlaamse Dames
za 14 mrt Bye PC Dilbeek        
za 14 mrt PC Chapoo PC Haeseveld 0 0 0 0
za 14 mrt PC De Gulden Kamer PC Verbroedering 0 0 0 0
za 14 mrt PC Reynaert De Stropkes 0 0 0 0
za 14 mrt S.P.E.M. KPC De Beverladies 0 0 0 0
za 14 mrt Selectie Limburg Singel PC 0 0 0 0

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    1e Vlaamse Heren
    KP Mistral
    PC Boekt
    PC Chapoo
    PC Colora Roeselare
    PC Gullegem
    PC Haeseveld
    PC Okapi
    PC Olympia
    PC Verbroedering
    PC Zig Zag
    KP Mistral 4-5 2-7 5-4 3-6 6-3 5-4 3-6 4-5 4-5
    PC Boekt 4-5 1-8 6-3 5-4 4-5 .-. 4-5 3-6 5-4
    PC Chapoo 9-0 5-4 7-2 .-. 6-3 7-2 6-3 5-4 5-4
    PC Colora Roeselare .-. 5-4 1-8 6-3 6-3 2-7 8-1 2-7 7-2
    PC Gullegem 5-4 5-4 4-5 3-6 7-2 7-2 6-3 1-8 5-4
    PC Haeseveld 5-4 4-5 4-5 3-6 2-7 7-2 4-5 .-. 5-4
    PC Okapi 7-2 6-3 3-6 2-7 5-4 7-2 4-5 5-4 5-4
    PC Olympia 6-3 5-4 2-7 7-2 4-5 7-2 4-5 5-4 .-.
    PC Verbroedering 8-1 2-7 3-6 7-2 5-4 7-2 3-6 4-5 6-3
    PC Zig Zag 5-4 5-4 3-6 7-2 2-7 5-4 6-3 5-4 5-4

     

    2e Vlaamse Heren
    PC Bernardus
    PC Dilbeek
    PC Esseghem
    PC Hemelhof
    PC Herentals
    PC Reynaert
    PC Wemmel
    PK De Evers
    Poperingse Pet.Kop.
    Singel PC
    PC Bernardus 4-5 2-7 5-4 5-4 5-4 8-1 3-6 7-2 3-6
    PC Dilbeek 5-4 4-5 6-3 .-. 5-4 9-0 7-2 6-3 7-2
    PC Esseghem 5-4 5-4 5-4 8-1 7-2 8-1 7-2 5-4 3-6
    PC Hemelhof .-. 3-6 2-7 4-5 6-3 7-2 3-6 1-8 5-4
    PC Herentals 5-4 4-5 5-4 5-4 5-4 6-3 3-6 4-5 6-3
    PC Reynaert 6-3 6-3 0-9 5-4 6-3 7-2 .-. 5-4 3-6
    PC Wemmel 4-5 2-7 1-8 5-4 6-3 5-4 6-3 5-4 5-4
    PK De Evers 4-5 6-3 2-7 6-3 5-4 4-5 7-2 2-7 4-5
    Poperingse Pet.Kop. 5-4 3-6 4-5 8-1 6-3 8-1 .-. 7-2 4-5
    Singel PC 5-4 7-2 .-. 5-4 7-2 5-4 7-2 7-2 5-4

     

    1e Vlaamse Dames
    De Stropkes
    KPC De Beverladies
    PC Chapoo
    PC De Gulden Kamer
    PC Dilbeek
    PC Haeseveld
    PC Reynaert
    PC Verbroedering
    S.P.E.M.
    Selectie Limburg
    Singel PC
    De Stropkes 4-5 7-2 8-1 6-3 7-2 7-2 3-6 5-4 6-3 8-1
    KPC De Beverladies 2-7 5-4 6-3 6-3 6-3 4-5 3-6 6-3 6-3 4-5
    PC Chapoo 6-3 5-4 4-5 6-3 .-. 5-4 3-6 4-5 5-4 6-3
    PC De Gulden Kamer 7-2 4-5 5-4 5-4 6-3 5-4 .-. 5-4 7-2 5-4
    PC Dilbeek 7-2 4-5 6-3 6-3 8-1 5-4 4-5 4-5 7-2 8-1
    PC Haeseveld 7-2 3-6 1-8 1-8 5-4 4-5 3-6 4-5 8-1 6-3
    PC Reynaert .-. 6-3 8-1 7-2 8-1 5-4 3-6 6-3 6-3 6-3
    PC Verbroedering 9-0 7-2 6-3 6-3 6-3 5-4 6-3 7-2 4-5 6-3
    S.P.E.M. 8-1 .-. 4-5 4-5 7-2 6-3 6-3 5-4 5-4 6-3
    Selectie Limburg 6-3 7-2 5-4 5-4 6-3 5-4 4-5 1-8 4-5 .-.
    Singel PC 3-6 3-6 4-5 5-4 5-4 5-4 3-6 4-5 2-7 6-3

     

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010