zaterdag 2 maart 2024
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 2 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 3 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 6 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 9 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 10 maart
Training
training (Jeugd)
PC Kelchteren
zo 10 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 13 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
do 14 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
za 16 maart
Pelter PC
doublet (Dame-Heer 50+)
zo 17 maart
PC Sparrendal
triplet (H/HG)
wo 20 maart
PC Genk
doublet (H/HG 50+)
za 23 maart
Eindronde
Zie kalender
za 23 maart
PC Olympia
triplet (H/HG)
zo 24 maart
PC Olympia
doublet (Dame-Heer)
wo 27 maart
PC Olympia
triplet (H/HG 50+)
za 30 maart
PC Tongeren
triplet (H/HG)

 

Wintercompetitie - Uitslagen

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

PDF afgelopen speeldag

 

Uitslagen 2023 - 2024
Nationaal
1e Nationale
za 2 mrt / PC Rochefortois 0 0 0 0
za 2 mrt KPC Schorpioen Le Muguet Laminois 0 0 0 0
za 2 mrt Pachy Waterloo PC KPC Alosta 0 0 0 0
za 2 mrt PC Sint-Truiden PC Chapoo 0 0 0 0
za 2 mrt RPC Wanze RPC Saint-Servais 0 0 0 0
2e Nationale
za 2 mrt PC De Gulden Kamer La Boule Vottemoise 0 0 0 0
za 2 mrt PC Esseghem P.A.S.A. 0 0 0 0
za 2 mrt PC Le Pays Noir PC Lessines 0 0 0 0
za 2 mrt PC Reynaert For Ever Saint-Josse 0 0 0 0
za 2 mrt RPC Huy PC Lier 0 0 0 0

 

Documenten Digitaal Wedstrijdblad

     

    Overzicht
    1e Nationale
    KPC Alosta
    KPC Schorpioen
    Le Muguet Laminois
    Pachy Waterloo PC
    PC Chapoo
    PC Rochefortois
    PC Sint-Truiden
    RPC Saint-Servais
    RPC Wanze
    KPC Alosta 1-8 8-1 1-8 3-6 5-4 4-5 6-3 .-.
    KPC Schorpioen 7-2 .-. 4-5 7-2 9-0 5-4 4-5 4-5
    Le Muguet Laminois 3-6 5-4 6-3 1-8 4-5 6-3 5-4 5-4
    Pachy Waterloo PC .-. 7-2 8-1 5-4 8-1 7-2 8-1 8-1
    PC Chapoo 8-1 5-4 7-2 .-. 7-2 7-2 8-1 7-2
    PC Rochefortois 6-3 .-. 3-6 2-7 1-8 8-1 5-4 3-6
    PC Sint-Truiden 7-2 2-7 .-. 3-6 .-. 6-3 5-4 5-4
    RPC Saint-Servais 5-4 3-6 6-3 4-5 3-6 6-3 7-2 2-7
    RPC Wanze 6-3 3-6 5-4 3-6 3-6 2-7 6-3 .-.

     

    2e Nationale
    For Ever Saint-Josse
    La Boule Vottemoise
    P.A.S.A.
    PC De Gulden Kamer
    PC Esseghem
    PC Le Pays Noir
    PC Lessines
    PC Lier
    PC Reynaert
    RPC Huy
    For Ever Saint-Josse 6-3 9-0 7-2 8-1 7-2 8-1 8-1 8-1 .-.
    La Boule Vottemoise 4-5 6-3 7-2 8-1 2-7 6-3 7-2 8-1 3-6
    P.A.S.A. 2-7 0-9 .-. 2-7 4-5 4-5 2-7 6-3 5-4
    PC De Gulden Kamer 3-6 .-. 7-2 6-3 6-3 7-2 4-5 6-3 6-3
    PC Esseghem 0-9 3-6 .-. 5-4 6-3 6-3 4-5 .-. 4-5
    PC Le Pays Noir 3-6 3-6 7-2 5-4 4-5 .-. 3-6 7-2 4-5
    PC Lessines 3-6 2-7 7-2 4-5 .-. 3-6 4-5 5-4 4-5
    PC Lier 4-5 1-8 6-3 6-3 7-2 .-. 4-5 6-3 3-6
    PC Reynaert .-. .-. 3-6 4-5 6-3 3-6 5-4 5-4 4-5
    RPC Huy 6-3 7-2 7-2 6-3 5-4 7-2 6-3 .-. 6-3

     

     

    Wintercompetitie 2021-2022

     

    Wintercompetitie 2020-2021
    • GEEN COMPETITIE (Covid-19)

     

    Wintercompetitie 2019-2020

     

    Wintercompetitie 2018-2019

     

    Wintercompetitie 2017-2018

     

    Wintercompetitie 2016-2017

     

    Wintercompetitie 2015-2016

     

    Wintercompetitie 2014-2015

     

    Wintercompetitie 2013-2014

     

    Wintercompetitie 2012-2013

     

    Wintercompetitie 2011-2012

     

    Wintercompetitie 2010-2011

     

    Wintercompetitie 2009-2010