dinsdag 19 februari 2019
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
wo 20 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
za 23 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 24 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
wo 27 februari
Wintercompetitie
Zie kalender
vr 1 maart
za 2 maart
Wintercompetitie
Zie kalender
zo 3 maart
Wintercompetitie
Zie kalender

 

WK 2017

 

Van woensdag 13 tot en met zondag 16 april 2017 vindt het WK voor Singles, Doubles en Doubles Mixed plaats in de Topsporthal Vlaanderen te Gent.

Selectie
Bij de dames is Natachsa Kazmierczak van PC Lier geselecteerd en bij de heren Gert Quetin van PC Boekt.
Natachsa en Gert zullen samen een team vormen in de discipline "Doubles Mixed". Natachsa zal ook samen met Linda Goblet deelnemen aan de "Doubles Dames" terwijl Gert samen met Fabrice Uytterhoeven zal aantreden bij de "Doubles Heren".

Natachsa Kazmierczak Gert Quetin


De Belgische selectie ziet er als volgt uit :

Ploeg 1
Individueel herenClaudy Weibel
HerendoubletClaudy Weibel + Jean-François Hémon
Gemengd DoubletJean-François Hémon + Nancy Barzin
DamesdoubletNancy Barzin + Camille Max
Individueel DamesCamille Max
CoachesGustave Moens + Dany Debouge
DelegatieleiderFrançoise Dupont

Ploeg 2
Individueel herenFabrice Uytterhoeven
HerendoubletFabrice Uytterhoeven + Gert Quetin
Gemengd DoubletGert Quetin + Natachsa Kazmierczak
DamesdoubletNatachsa Kazmierczak + Linda Goblet
Individueel DamesLinda Goblet
CoachesRenaat Borré + Paul Verplancke
DelegatieleiderAlain Garnier

 
Vervoer
PC Boekt heeft op zaterdag 15 april een bus ingelegd voor de leden.
Je kan als niet-lid van PC Boekt nog inschrijven voor een tweede bus en dit bij Ludo Daniëls (secretaris PC Boekt). De totaalprijs bedraagt €21,- (€11,- inkom en €10,- voor de bus).
Het vertrekuur is stipt om 9h op de parking van PC Boekt en de bus vertrekt in Gent stipt om 21h30.

Enkele mededelingen:
- Het zijn geen genummerde inkomkaarten; je kan dus vrij gaan zitten waar je wil
- Op de bus zijn er broodjes en drank voorzien aan de prijs van €1,-
- In Gent is er voldoende eetgelegenheid (friet, pasta e.d.)
 
Speelschema
TijdstipDoubles MenDoubles WomenSingles MenSingles WomenDoubles Mixed
 GertNatachsa  Gert/Natachsa
 
do 13/04 08:30R1
do 13/04 10:00R1
do 13/04 11:30R1
do 13/04 13:00R1
do 13/04 14:00R1
do 13/04 15:00R2
do 13/04 16:30R2
do 13/04 18:00R2
do 13/04 19:30R2
do 13/04 20:30R2
do 13/04 21:30R3
 
vr 14/04 08:30R3
vr 14/04 10:00R3
vr 14/04 11:30R3
vr 14/04 12:30R3
vr 14/04 13:30R4
vr 14/04 15:00R4
vr 14/04 16:30R4
vr 14/04 18:00R4
vr 14/04 19:00R4
vr 14/04 20:001/8F
 
za 15/04 08:301/8F1/8F
za 15/04 10:001/8F1/8F
za 15/04 12:00QF
za 15/04 14:00Voorstelling van de teams
za 15/04 15:30QFQF
za 15/04 17:00QFQF
za 15/04 18:00SF
za 15/04 20:00SFSF
za 15/04 21:30SFSF
 
zo 16/04 08:30F
zo 16/04 10:30F
z0 16/04 13:00Uitreiking medailles
zo 16/04 13:30F
zo 16/04 15:00F
zo 16/04 17:00F
z0 16/04 18:30Uitreiking medailles