vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Vierde afdeling V

Speeldag 1
wo 2 okt 14:00 Genk C Genk D 2 7
wo 2 okt 14:00 Bye De Berk B
wo 2 okt 14:00 Pelter C Olympia C 4 5
wo 2 okt 14:00 Hasselt B De Berk C 7 2
wo 2 okt 14:00 Terbiest B Boekt C 7 2
Speeldag 2
wo 9 okt 14:00 Genk D Hasselt B 2 7
wo 9 okt 14:00 De Berk B Pelter C 8 1
wo 9 okt 14:00 Olympia C Genk C 4 5
wo 9 okt 14:00 De Berk C Terbiest B 7 2
wo 9 okt 14:00 Boekt C Bye
Speeldag 3
wo 16 okt 14:00 Boekt C De Berk C 5 4
wo 16 okt 14:00 Bye Genk D
wo 16 okt 14:00 Genk C De Berk B 4 5
wo 16 okt 14:00 Hasselt B Olympia C 4 5
wo 16 okt 14:00 Terbiest B Pelter C 8 1
Speeldag 4
wo 23 okt 14:00 Genk C Pelter C 6 3
wo 23 okt 14:00 Genk D Boekt C 5 4
wo 23 okt 14:00 De Berk B De Berk C 3 6
wo 23 okt 14:00 Terbiest B Hasselt B 6 3
wo 23 okt 14:00 Olympia C Bye
Speeldag 5
wo 6 nov 14:00 Genk C Terbiest B 8 1
wo 6 nov 14:00 Boekt C Olympia C 7 2
wo 6 nov 14:00 Hasselt B De Berk B 3 6
wo 6 nov 14:00 Pelter C Bye
wo 6 nov 14:00 De Berk C Genk D 6 3
Speeldag 6
wo 13 nov 14:00 Olympia C De Berk C 4 5
wo 13 nov 14:00 Pelter C Hasselt B 5 4
wo 13 nov 14:00 De Berk B Boekt C 6 3
wo 13 nov 14:00 Terbiest B Genk D 4 5
wo 13 nov 14:00 Genk C Bye
Speeldag 7
wo 20 nov 14:00 Bye Terbiest B
wo 20 nov 14:00 De Berk B Olympia C 5 4
wo 20 nov 14:00 De Berk C Genk C 5 4
wo 20 nov 14:00 Boekt C Hasselt B 5 4
wo 20 nov 14:00 Genk D Pelter C 7 2
Speeldag 8
wo 27 nov 14:00 Hasselt B Bye
wo 27 nov 14:00 Olympia C Terbiest B 4 5
wo 27 nov 14:00 De Berk C Pelter C 7 2
wo 27 nov 14:00 Genk C Boekt C 8 1
wo 27 nov 14:00 De Berk B Genk D 6 3
Speeldag 9
wo 4 dec 14:00 Bye De Berk C
wo 4 dec 14:00 Hasselt B Genk C 7 2
wo 4 dec 14:00 Genk D Olympia C 7 2
wo 4 dec 14:00 Terbiest B De Berk B 5 4
wo 4 dec 14:00 Pelter C Boekt C 8 1
Speeldag 10
wo 11 dec 14:00 Genk D Genk C 4 5
wo 11 dec 14:00 De Berk B Bye
wo 11 dec 14:00 Olympia C Pelter C 6 3
wo 11 dec 14:00 De Berk C Hasselt B 6 3
wo 11 dec 14:00 Boekt C Terbiest B 5 4
Speeldag 11
wo 8 jan 14:00 Bye Boekt C
wo 8 jan 14:00 Hasselt B Genk D 6 3
wo 8 jan 14:00 Pelter C De Berk B 5 4
wo 8 jan 14:00 Genk C Olympia C 6 3
wo 8 jan 14:00 Terbiest B De Berk C 2 7
Speeldag 12
wo 15 jan 14:00 Pelter C Terbiest B 3 6
wo 15 jan 14:00 De Berk C Boekt C 7 2
wo 15 jan 14:00 Genk D Bye
wo 15 jan 14:00 De Berk B Genk C 6 3
wo 15 jan 14:00 Olympia C Hasselt B 3 6
Speeldag 13
wo 22 jan 14:00 Pelter C Genk C 4 5
wo 22 jan 14:00 Boekt C Genk D 4 5
wo 22 jan 14:00 De Berk C De Berk B 5 4
wo 22 jan 14:00 Hasselt B Terbiest B 6 3
wo 22 jan 14:00 Bye Olympia C
Speeldag 14
wo 29 jan 14:00 Genk D De Berk C 5 4
wo 29 jan 14:00 Terbiest B Genk C 4 5
wo 29 jan 14:00 Olympia C Boekt C 6 3
wo 29 jan 14:00 De Berk B Hasselt B 6 3
wo 29 jan 14:00 Bye Pelter C
Speeldag 15
wo 12 feb 14:00 Bye Genk C
wo 12 feb 14:00 De Berk C Olympia C 6 3
wo 12 feb 14:00 Hasselt B Pelter C 7 2
wo 12 feb 14:00 Boekt C De Berk B 3 6
wo 12 feb 14:00 Genk D Terbiest B 5 4
Speeldag 16
wo 26 feb 14:00 Terbiest B Bye
wo 26 feb 14:00 Olympia C De Berk B 4 5
wo 26 feb 14:00 Genk C De Berk C 7 2
wo 26 feb 14:00 Hasselt B Boekt C 6 3
wo 26 feb 14:00 Pelter C Genk D 6 3
Speeldag 17
wo 4 mrt 14:00 Genk D De Berk B 4 5
wo 4 mrt 14:00 Bye Hasselt B
wo 4 mrt 14:00 Pelter C De Berk C 3 6
wo 4 mrt 14:00 Boekt C Genk C 6 3
do 5 mrt 14:00 Terbiest B Olympia C 7 2
Speeldag 18
wo 11 mrt 14:00 De Berk C Bye
wo 11 mrt 14:00 Genk C Hasselt B
wo 11 mrt 14:00 Olympia C Genk D
wo 11 mrt 14:00 De Berk B Terbiest B
wo 11 mrt 14:00 Boekt C Pelter C