vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Tweede afdeling V

Speeldag 1
wo 2 okt 14:00 Hasselt A Terbiest A 6 3
wo 2 okt 14:00 Horizon A Horizon B 4 5
wo 2 okt 14:00 Interlommel A Interlommel B 3 6
wo 2 okt 14:00 Sparrendal A Bye
wo 2 okt 14:00 Genenbos D Genenbos E 5 4
Speeldag 2
wo 9 okt 14:00 Terbiest A Horizon A 3 6
wo 9 okt 14:00 Horizon B Sparrendal A 7 2
wo 9 okt 14:00 Interlommel B Hasselt A 7 2
wo 9 okt 14:00 Bye Genenbos D
wo 9 okt 14:00 Genenbos E Interlommel A 2 7
Speeldag 3
wo 16 okt 14:00 Hasselt A Genenbos E 7 2
wo 16 okt 14:00 Genenbos D Horizon A 6 3
wo 16 okt 14:00 Horizon B Terbiest A 6 3
wo 16 okt 14:00 Sparrendal A Interlommel B 2 7
wo 16 okt 14:00 Interlommel A Bye
Speeldag 4
wo 23 okt 14:00 Horizon A Hasselt A 4 5
wo 23 okt 14:00 Sparrendal A Genenbos E 2 7
wo 23 okt 14:00 Genenbos D Interlommel A 8 1
wo 23 okt 14:00 Interlommel B Horizon B 7 2
wo 23 okt 14:00 Bye Terbiest A
Speeldag 5
wo 6 nov 14:00 Sparrendal A Genenbos D 2 7
wo 6 nov 14:00 Terbiest A Interlommel B 6 3
wo 6 nov 14:00 Interlommel A Horizon A 4 5
wo 6 nov 14:00 Genenbos E Horizon B 6 3
wo 6 nov 14:00 Hasselt A Bye
Speeldag 6
wo 13 nov 14:00 Horizon A Interlommel B 5 4
wo 13 nov 14:00 Interlommel A Sparrendal A 6 3
wo 13 nov 14:00 Genenbos E Terbiest A 7 2
wo 13 nov 14:00 Hasselt A Genenbos D 5 4
wo 13 nov 14:00 Bye Horizon B
Speeldag 7
wo 20 nov 14:00 Interlommel B Genenbos D 4 5
wo 20 nov 14:00 Sparrendal A Horizon A 6 3
wo 20 nov 14:00 Genenbos E Bye
wo 20 nov 14:00 Terbiest A Interlommel A 6 3
wo 20 nov 14:00 Horizon B Hasselt A 9 0
Speeldag 8
wo 27 nov 14:00 Interlommel A Horizon B 4 5
wo 27 nov 14:00 Bye Interlommel B
wo 27 nov 14:00 Hasselt A Sparrendal A 7 2
wo 27 nov 14:00 Horizon A Genenbos E 4 5
wo 27 nov 14:00 Genenbos D Terbiest A 4 5
Speeldag 9
wo 4 dec 14:00 Horizon A Bye
wo 4 dec 14:00 Genenbos D Horizon B 4 5
wo 4 dec 14:00 Sparrendal A Terbiest A 7 2
wo 4 dec 14:00 Hasselt A Interlommel A 6 3
wo 4 dec 14:00 Interlommel B Genenbos E 5 4
Speeldag 10
wo 11 dec 14:00 Terbiest A Hasselt A 5 4
wo 11 dec 14:00 Horizon B Horizon A 3 6
wo 11 dec 14:00 Interlommel B Interlommel A 5 4
wo 11 dec 14:00 Bye Sparrendal A
wo 11 dec 14:00 Genenbos E Genenbos D 3 6
Speeldag 11
wo 8 jan 14:00 Interlommel A Genenbos E 3 6
wo 8 jan 14:00 Horizon A Terbiest A 4 5
wo 8 jan 14:00 Sparrendal A Horizon B 5 4
wo 8 jan 14:00 Hasselt A Interlommel B 5 4
wo 8 jan 14:00 Genenbos D Bye
Speeldag 12
wo 15 jan 14:00 Bye Interlommel A
wo 15 jan 14:00 Genenbos E Hasselt A 6 3
wo 15 jan 14:00 Horizon A Genenbos D 6 3
wo 15 jan 14:00 Terbiest A Horizon B 6 3
wo 15 jan 14:00 Interlommel B Sparrendal A 6 3
Speeldag 13
wo 22 jan 14:00 Hasselt A Horizon A 5 4
wo 22 jan 14:00 Genenbos E Sparrendal A 6 3
wo 22 jan 14:00 Interlommel A Genenbos D 4 5
wo 22 jan 14:00 Horizon B Interlommel B 3 6
wo 22 jan 14:00 Terbiest A Bye
Speeldag 14
wo 29 jan 14:00 Bye Hasselt A
wo 29 jan 14:00 Genenbos D Sparrendal A 6 3
wo 29 jan 14:00 Interlommel B Terbiest A 5 4
wo 29 jan 14:00 Horizon A Interlommel A 3 6
wo 29 jan 14:00 Horizon B Genenbos E 6 3
Speeldag 15
wo 12 feb 14:00 Interlommel B Horizon A 7 2
wo 12 feb 14:00 Sparrendal A Interlommel A 6 3
wo 12 feb 14:00 Terbiest A Genenbos E 3 6
wo 12 feb 14:00 Genenbos D Hasselt A 5 4
wo 12 feb 14:00 Horizon B Bye
Speeldag 16
wo 26 feb 14:00 Hasselt A Horizon B 6 3
wo 26 feb 14:00 Genenbos D Interlommel B 5 4
wo 26 feb 14:00 Horizon A Sparrendal A 8 1
wo 26 feb 14:00 Bye Genenbos E
wo 26 feb 14:00 Interlommel A Terbiest A 5 4
Speeldag 17
wo 4 mrt 14:00 Terbiest A Genenbos D 0 9
wo 4 mrt 14:00 Horizon B Interlommel A 4 5
wo 4 mrt 14:00 Interlommel B Bye
wo 4 mrt 14:00 Sparrendal A Hasselt A 4 5
wo 4 mrt 14:00 Genenbos E Horizon A 8 1
Speeldag 18
wo 11 mrt 14:00 Bye Horizon A
wo 11 mrt 14:00 Horizon B Genenbos D
wo 11 mrt 14:00 Terbiest A Sparrendal A
wo 11 mrt 14:00 Interlommel A Hasselt A
wo 11 mrt 14:00 Genenbos E Interlommel B