vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Tweede afdeling S

Speeldag 1
zo 29 sep 14:00 Olympia C Bye
zo 29 sep 14:00 Oetervallei B Hasselt A 4 5
zo 29 sep 14:00 Bocholt A Genenbos D 2 7
zo 29 sep 14:00 De Berk B De Berk C 4 5
zo 29 sep 14:00 Boekt C Pelter B 6 3
zo 29 sep 14:00 Hasselt B Olympia B 5 4
Speeldag 2
zo 6 okt 14:00 Pelter B Bye
zo 6 okt 14:00 Hasselt A Hasselt B 7 2
zo 6 okt 14:00 Oetervallei B Genenbos D 4 5
zo 6 okt 14:00 De Berk B Olympia B 7 2
zo 6 okt 14:00 Olympia C Bocholt A 2 7
zo 6 okt 14:00 De Berk C Boekt C 6 3
Speeldag 3
za 12 okt 14:00 Olympia B Olympia C 5 4
zo 13 okt 14:00 Bocholt A Bye
zo 13 okt 14:00 Boekt C Oetervallei B 6 3
zo 13 okt 14:00 Hasselt B De Berk B 3 6
zo 13 okt 14:00 Genenbos D Pelter B 7 2
zo 13 okt 14:00 Hasselt A De Berk C 6 3
Speeldag 4
zo 20 okt 14:00 Bocholt A De Berk B 6 3
zo 20 okt 14:00 Genenbos D Olympia B 9 0
zo 20 okt 14:00 Oetervallei B De Berk C 3 6
zo 20 okt 14:00 Hasselt A Olympia C 5 4
zo 20 okt 14:00 Hasselt B Pelter B 5 4
zo 20 okt 14:00 Boekt C Bye
Speeldag 5
zo 27 okt 14:00 Bocholt A Pelter B 4 5
zo 27 okt 14:00 Hasselt B Genenbos D 4 5
zo 27 okt 14:00 Oetervallei B Olympia C 6 3
zo 27 okt 14:00 Boekt C De Berk B 5 4
zo 27 okt 14:00 De Berk C Bye
zo 27 okt 14:00 Hasselt A Olympia B 6 3
Speeldag 6
za 2 nov 14:00 Olympia B Boekt C 4 5
zo 3 nov 14:00 De Berk C Bocholt A 6 3
zo 3 nov 14:00 Genenbos D Hasselt A 5 4
zo 3 nov 14:00 Olympia C Hasselt B 5 4
zo 3 nov 14:00 Oetervallei B Pelter B 6 3
zo 3 nov 14:00 De Berk B Bye
Speeldag 7
zo 10 nov 14:00 Bocholt A Oetervallei B 5 4
zo 10 nov 14:00 Hasselt B Bye
zo 10 nov 14:00 Pelter B Olympia B 6 3
zo 10 nov 14:00 Hasselt A Boekt C 7 2
zo 10 nov 14:00 Olympia C De Berk C 3 6
zo 10 nov 14:00 Genenbos D De Berk B 5 4
Speeldag 8
zo 17 nov 14:00 De Berk B Olympia C 5 4
zo 17 nov 14:00 Oetervallei B Olympia B 7 2
zo 17 nov 14:00 Boekt C Genenbos D 3 6
zo 17 nov 14:00 Bocholt A Hasselt B 4 5
zo 17 nov 14:00 Hasselt A Bye
zo 17 nov 14:00 De Berk C Pelter B 7 2
Speeldag 9
zo 24 nov 14:00 Hasselt B De Berk C 4 5
zo 24 nov 14:00 Boekt C Bocholt A 7 2
zo 24 nov 14:00 Oetervallei B De Berk B 4 5
zo 24 nov 14:00 Olympia C Genenbos D 5 4
zo 24 nov 14:00 Hasselt A Pelter B 7 2
zo 24 nov 14:00 Olympia B Bye
Speeldag 10
za 30 nov 14:00 Olympia B Bocholt A 5 4
zo 1 dec 14:00 Boekt C Hasselt B 6 3
zo 1 dec 14:00 Pelter B Olympia C 7 2
zo 1 dec 14:00 De Berk C Genenbos D 6 3
zo 1 dec 14:00 De Berk B Hasselt A 6 3
zo 1 dec 14:00 Oetervallei B Bye
Speeldag 11
za 7 dec 14:00 Olympia B De Berk C 5 4
zo 8 dec 14:00 Hasselt B Oetervallei B 4 5
zo 8 dec 14:00 Hasselt A Bocholt A 6 3
zo 8 dec 14:00 Genenbos D Bye
zo 8 dec 14:00 Pelter B De Berk B 3 6
zo 8 dec 14:00 Olympia C Boekt C 6 3
Speeldag 12
zo 15 dec 14:00 Pelter B Boekt C 5 4
zo 15 dec 14:00 Olympia B Hasselt B 5 4
zo 15 dec 14:00 Olympia C Bye
zo 15 dec 14:00 Hasselt A Oetervallei B 8 1
zo 15 dec 14:00 Genenbos D Bocholt A 5 4
zo 15 dec 14:00 De Berk C De Berk B 6 3
Speeldag 13
za 21 dec 14:00 Olympia B De Berk B 5 4
zo 22 dec 14:00 Bocholt A Olympia C 4 5
zo 22 dec 14:00 Boekt C De Berk C 4 5
zo 22 dec 14:00 Pelter B Bye
zo 22 dec 14:00 Hasselt B Hasselt A 5 4
zo 22 dec 14:00 Genenbos D Oetervallei B 5 4
Speeldag 14
zo 5 jan 14:00 De Berk C Hasselt A 6 3
zo 5 jan 14:00 Bocholt A Bye
zo 5 jan 14:00 Oetervallei B Boekt C 5 4
zo 5 jan 14:00 Olympia C Olympia B 6 3
zo 5 jan 14:00 De Berk B Hasselt B 5 4
zo 5 jan 14:00 Pelter B Genenbos D 7 2
Speeldag 15
zo 12 jan 14:00 Boekt C Bye
zo 12 jan 14:00 De Berk B Bocholt A 8 1
zo 12 jan 14:00 Olympia B Genenbos D 5 4
zo 12 jan 14:00 De Berk C Oetervallei B 2 7
zo 12 jan 14:00 Olympia C Hasselt A 6 3
zo 12 jan 14:00 Pelter B Hasselt B 6 3
Speeldag 16
zo 19 jan 14:00 De Berk C Bye
zo 19 jan 14:00 Olympia B Hasselt A 5 4
zo 19 jan 14:00 Pelter B Bocholt A 2 7
zo 19 jan 14:00 Genenbos D Hasselt B 5 4
zo 19 jan 14:00 Olympia C Oetervallei B 4 5
zo 19 jan 14:00 De Berk B Boekt C 5 4
Speeldag 17
zo 2 feb 14:00 Pelter B Oetervallei B 5 4
zo 2 feb 14:00 De Berk B Bye
zo 2 feb 14:00 Bocholt A De Berk C 1 8
zo 2 feb 14:00 Hasselt A Genenbos D 7 2
zo 2 feb 14:00 Hasselt B Olympia C 4 5
zo 2 feb 14:00 Boekt C Olympia B 6 3
Speeldag 18
za 15 feb 14:00 Olympia B Pelter B 8 1
zo 16 feb 14:00 De Berk B Genenbos D 3 6
zo 16 feb 14:00 Oetervallei B Bocholt A 6 3
zo 16 feb 14:00 Hasselt B Bye
zo 16 feb 14:00 Boekt C Hasselt A 6 3
zo 16 feb 14:00 De Berk C Olympia C 5 4
Speeldag 19
za 22 feb 14:00 Olympia B Oetervallei B 3 6
zo 23 feb 14:00 Pelter B De Berk C 5 4
zo 23 feb 14:00 Olympia C De Berk B 2 7
zo 23 feb 14:00 Genenbos D Boekt C 6 3
zo 23 feb 14:00 Hasselt B Bocholt A 6 3
zo 23 feb 14:00 Hasselt A Bye
Speeldag 20
zo 1 mrt 14:00 Pelter B Hasselt A 8 1
zo 1 mrt 14:00 Olympia B Bye
zo 1 mrt 14:00 De Berk C Hasselt B 5 4
zo 1 mrt 14:00 Bocholt A Boekt C 4 5
zo 1 mrt 14:00 De Berk B Oetervallei B 4 5
zo 1 mrt 14:00 Genenbos D Olympia C 5 4
Speeldag 21
zo 8 mrt 14:00 Hasselt A De Berk B 7 2
zo 8 mrt 14:00 Oetervallei B Bye
zo 8 mrt 14:00 Hasselt B Boekt C 6 3
zo 8 mrt 14:00 Olympia C Pelter B 6 3
zo 8 mrt 14:00 Genenbos D De Berk C 5 4
zo 8 mrt 14:00 Bocholt A Olympia B 6 3
Speeldag 22
zo 15 mrt 14:00 Boekt C Olympia C
zo 15 mrt 14:00 Oetervallei B Hasselt B
zo 15 mrt 14:00 Bocholt A Hasselt A
zo 15 mrt 14:00 De Berk C Olympia B
zo 15 mrt 14:00 Genenbos D Bye
zo 15 mrt 14:00 De Berk B Pelter B