vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Eerste afdeling S

Speeldag 1
za 5 okt 14:00 Boekt B Horizon A 9 0
za 5 okt 14:00 Genenbos B Genenbos C 3 6
zo 6 okt 14:00 Sparrendal A Maaseik A 1 8
zo 6 okt 14:00 Fenix A Genk A 6 3
zo 6 okt 14:00 Oetervallei A Interlommel A 5 4
Speeldag 2
za 12 okt 14:00 Genenbos B Maaseik A 7 2
za 12 okt 14:00 Boekt B Sparrendal A 6 3
za 12 okt 14:00 Genk A Horizon A 8 1
zo 13 okt 14:00 Genenbos C Interlommel A 8 1
zo 13 okt 14:00 Fenix A Oetervallei A 8 1
Speeldag 3
za 19 okt 14:00 Interlommel A Sparrendal A 2 7
za 19 okt 14:00 Maaseik A Horizon A 5 4
zo 20 okt 14:00 Oetervallei A Genk A 2 7
zo 20 okt 14:00 Fenix A Genenbos B 9 0
zo 20 okt 14:00 Genenbos C Boekt B 4 5
Speeldag 4
za 26 okt 14:00 Horizon A Fenix A 2 7
za 26 okt 14:00 Boekt B Interlommel A 4 5
za 26 okt 14:00 Genk A Genenbos B 4 5
zo 27 okt 14:00 Oetervallei A Maaseik A 7 2
zo 27 okt 14:00 Sparrendal A Genenbos C 6 3
Speeldag 5
za 2 nov 14:00 Genk A Boekt B 3 6
za 2 nov 14:00 Interlommel A Maaseik A 6 3
zo 3 nov 14:00 Oetervallei A Horizon A 4 5
zo 3 nov 14:00 Sparrendal A Genenbos B 6 3
zo 3 nov 14:00 Genenbos C Fenix A 4 5
Speeldag 6
za 9 nov 14:00 Interlommel A Horizon A 5 4
za 9 nov 14:00 Maaseik A Genk A 8 1
za 9 nov 14:00 Genenbos B Boekt B 2 7
zo 10 nov 14:00 Genenbos C Oetervallei A 7 2
zo 10 nov 14:00 Fenix A Sparrendal A 9 0
Speeldag 7
za 16 nov 14:00 Genk A Genenbos C 6 3
za 16 nov 14:00 Horizon A Genenbos B 3 6
za 16 nov 14:00 Interlommel A Fenix A 3 6
zo 17 nov 14:00 Maaseik A Boekt B 3 6
zo 17 nov 14:00 Oetervallei A Sparrendal A 4 5
Speeldag 8
za 23 nov 14:00 Interlommel A Genk A 1 8
za 23 nov 14:00 Maaseik A Genenbos C 4 5
za 23 nov 14:00 Boekt B Fenix A 4 5
zo 24 nov 14:00 Oetervallei A Genenbos B 5 4
zo 24 nov 14:00 Sparrendal A Horizon A 6 3
Speeldag 9
za 30 nov 14:00 Horizon A Genenbos C 1 8
za 30 nov 14:00 Boekt B Oetervallei A 8 1
za 30 nov 14:00 Genk A Sparrendal A 6 3
za 30 nov 14:00 Genenbos B Interlommel A 5 4
zo 1 dec 14:00 Fenix A Maaseik A 7 2
Speeldag 10
za 7 dec 14:00 Genk A Fenix A 3 6
za 7 dec 14:00 Interlommel A Oetervallei A 5 4
za 7 dec 14:00 Horizon A Boekt B 1 8
za 7 dec 14:00 Maaseik A Sparrendal A 6 3
zo 8 dec 14:00 Genenbos C Genenbos B 4 5
Speeldag 11
za 14 dec 14:00 Horizon A Genk A 3 6
za 14 dec 14:00 Oetervallei A Fenix A 3 6
za 14 dec 14:00 Maaseik A Genenbos B 4 5
za 14 dec 14:00 Interlommel A Genenbos C 6 3
zo 15 dec 14:00 Sparrendal A Boekt B 4 5
Speeldag 15
za 21 dec 14:00 Genk A Maaseik A 7 2
Speeldag 12
za 11 jan 14:00 Genenbos B Fenix A 5 4
za 11 jan 14:00 Horizon A Maaseik A 4 5
za 11 jan 14:00 Boekt B Genenbos C 6 3
za 11 jan 14:00 Genk A Oetervallei A 4 5
zo 12 jan 14:00 Sparrendal A Interlommel A 4 5
Speeldag 13
za 18 jan 14:00 Maaseik A Oetervallei A 7 2
za 18 jan 14:00 Interlommel A Boekt B 7 2
za 18 jan 14:00 Genenbos B Genk A 6 3
zo 19 jan 14:00 Genenbos C Sparrendal A 5 4
zo 19 jan 14:00 Fenix A Horizon A 9 0
Speeldag 14
za 25 jan 14:00 Boekt B Genk A 7 2
za 25 jan 14:00 Genenbos B Sparrendal A 5 4
za 25 jan 14:00 Horizon A Oetervallei A 4 5
za 25 jan 14:00 Maaseik A Interlommel A 5 4
zo 26 jan 14:00 Fenix A Genenbos C 6 3
Speeldag 15
za 8 feb 14:00 Horizon A Interlommel A 4 5
za 8 feb 14:00 Boekt B Genenbos B 2 7
zo 9 feb 14:00 Oetervallei A Genenbos C 5 4
zo 9 feb 14:00 Sparrendal A Fenix A 2 7
Speeldag 16
za 29 feb 14:00 Boekt B Maaseik A 4 5
za 29 feb 14:00 Genenbos B Horizon A 8 1
zo 1 mrt 14:00 Fenix A Interlommel A 9 0
zo 1 mrt 14:00 Genenbos C Genk A 7 2
zo 1 mrt 14:00 Sparrendal A Oetervallei A 4 5
Speeldag 17
za 7 mrt 14:00 Genenbos B Oetervallei A 6 3
za 7 mrt 14:00 Horizon A Sparrendal A 2 7
za 7 mrt 14:00 Genk A Interlommel A 6 3
zo 8 mrt 14:00 Genenbos C Maaseik A 7 2
zo 8 mrt 14:00 Fenix A Boekt B 5 4
Speeldag 18
za 14 mrt 14:00 Maaseik A Fenix A
za 14 mrt 14:00 Interlommel A Genenbos B
zo 15 mrt 14:00 Oetervallei A Boekt B
zo 15 mrt 14:00 Genenbos C Horizon A
zo 15 mrt 14:00 Sparrendal A Genk A