vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - Ere afdeling S

Speeldag 1
za 5 okt 14:00 Genenbos A Olympia A 8 1
za 5 okt 14:00 Sint-Truiden A Pelter A 5 4
za 5 okt 14:00 Tongeren A Boekt A 6 3
za 5 okt 14:00 Kelchteren A De Berk A 2 7
za 5 okt 14:00 Zig Zag A Opec A 5 4
Speeldag 2
za 12 okt 14:00 De Berk A Zig Zag A 4 5
za 12 okt 14:00 Genenbos A Tongeren A 3 6
za 12 okt 14:00 Sint-Truiden A Kelchteren A 8 1
za 12 okt 14:00 Pelter A Boekt A 5 4
za 12 okt 14:00 Olympia A Opec A 7 2
Speeldag 3
za 19 okt 14:00 Zig Zag A Olympia A 6 3
za 19 okt 14:00 Kelchteren A Genenbos A 3 6
za 19 okt 14:00 Tongeren A Sint-Truiden A 6 3
za 19 okt 14:00 Boekt A De Berk A 4 5
za 19 okt 14:00 Opec A Pelter A 7 2
Speeldag 4
za 26 okt 14:00 Kelchteren A Olympia A 4 5
za 26 okt 14:00 Pelter A Genenbos A 6 3
za 26 okt 14:00 Zig Zag A Tongeren A 6 3
za 26 okt 14:00 Opec A Boekt A 7 2
Speeldag 5
za 2 nov 14:00 Olympia A Tongeren A 6 3
za 2 nov 14:00 Zig Zag A Genenbos A 3 6
za 2 nov 14:00 Kelchteren A Opec A 4 5
za 2 nov 14:00 De Berk A Pelter A 4 5
za 2 nov 14:00 Boekt A Sint-Truiden A 4 5
Speeldag 6
za 9 nov 14:00 Tongeren A Opec A 6 3
za 9 nov 14:00 Pelter A Kelchteren A 9 0
za 9 nov 14:00 Genenbos A De Berk A 4 5
za 9 nov 14:00 Sint-Truiden A Olympia A 6 3
za 9 nov 14:00 Boekt A Zig Zag A 8 1
Speeldag 7
za 16 nov 14:00 Sint-Truiden A Genenbos A 4 5
za 16 nov 14:00 Tongeren A Kelchteren A 9 0
za 16 nov 14:00 Opec A De Berk A 5 4
za 16 nov 14:00 Pelter A Zig Zag A 5 4
za 16 nov 13:00 Boekt A Olympia A 8 1
Speeldag 8
za 23 nov 14:00 Tongeren A Pelter A 9 0
za 23 nov 14:00 Kelchteren A Boekt A 4 5
za 23 nov 14:00 Olympia A De Berk A 5 4
za 23 nov 14:00 Zig Zag A Sint-Truiden A 4 5
za 23 nov 14:00 Opec A Genenbos A 4 5
Speeldag 9
za 30 nov 14:00 Genenbos A Boekt A 7 2
za 30 nov 14:00 Sint-Truiden A Opec A 5 4
za 30 nov 14:00 De Berk A Tongeren A 5 4
za 30 nov 14:00 Olympia A Pelter A 2 7
za 30 nov 14:00 Kelchteren A Zig Zag A 5 4
Speeldag 10
za 7 dec 14:00 Opec A Zig Zag A 5 4
za 7 dec 14:00 Olympia A Genenbos A 3 6
za 7 dec 14:00 Pelter A Sint-Truiden A 6 3
za 7 dec 14:00 Boekt A Tongeren A 6 3
za 7 dec 14:00 De Berk A Kelchteren A 7 2
Speeldag 11
za 14 dec 14:00 Zig Zag A De Berk A 5 4
za 14 dec 14:00 Tongeren A Genenbos A 6 3
za 14 dec 14:00 Kelchteren A Sint-Truiden A 4 5
za 14 dec 14:00 Boekt A Pelter A 5 4
za 14 dec 14:00 Opec A Olympia A 8 1
Speeldag 4
za 4 jan 14:00 Sint-Truiden A De Berk A 5 4
Speeldag 12
za 11 jan 14:00 Pelter A Opec A 4 5
za 11 jan 14:00 Olympia A Zig Zag A 5 4
za 11 jan 14:00 Genenbos A Kelchteren A 8 1
za 11 jan 14:00 Sint-Truiden A Tongeren A 5 4
za 11 jan 14:00 De Berk A Boekt A 7 2
Speeldag 13
za 18 jan 14:00 Olympia A Kelchteren A 7 2
za 18 jan 14:00 Tongeren A Zig Zag A 4 5
za 18 jan 14:00 Genenbos A Pelter A 8 1
za 18 jan 14:00 De Berk A Sint-Truiden A 4 5
za 18 jan 14:00 Boekt A Opec A 5 4
Speeldag 14
za 25 jan 14:00 Sint-Truiden A Boekt A 6 3
za 25 jan 14:00 Tongeren A Olympia A 5 4
za 25 jan 14:00 Genenbos A Zig Zag A 6 3
za 25 jan 14:00 Opec A Kelchteren A 9 0
za 25 jan 14:00 Pelter A De Berk A 5 4
Speeldag 15
za 8 feb 14:00 Zig Zag A Boekt A 5 4
za 8 feb 14:00 Opec A Tongeren A 9 0
za 8 feb 14:00 Kelchteren A Pelter A 3 6
za 8 feb 14:00 De Berk A Genenbos A 0 9
za 8 feb 14:00 Olympia A Sint-Truiden A 4 5
Speeldag 16
za 29 feb 14:00 Genenbos A Sint-Truiden A 5 4
za 29 feb 14:00 Kelchteren A Tongeren A 3 6
za 29 feb 14:00 De Berk A Opec A 4 5
za 29 feb 14:00 Zig Zag A Pelter A 4 5
za 29 feb 14:00 Olympia A Boekt A 8 1
Speeldag 17
za 7 mrt 14:00 Genenbos A Opec A 8 1
za 7 mrt 14:00 Pelter A Tongeren A 7 2
za 7 mrt 14:00 Boekt A Kelchteren A 6 3
za 7 mrt 14:00 De Berk A Olympia A 6 3
za 7 mrt 14:00 Sint-Truiden A Zig Zag A 5 4
Speeldag 18
za 14 mrt 14:00 Zig Zag A Kelchteren A
za 14 mrt 14:00 Boekt A Genenbos A
za 14 mrt 14:00 Opec A Sint-Truiden A
za 14 mrt 14:00 Tongeren A De Berk A
za 14 mrt 14:00 Pelter A Olympia A