vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - 1e Vlaamse Dames

Speeldag 1
za 28 sep 14:00 PC Haeseveld PC De Gulden Kamer 1 8
za 28 sep 14:00 De Stropkes S.P.E.M. 5 4
za 28 sep 14:00 Singel PC Bye
za 28 sep 14:00 PC Verbroedering PC Chapoo 6 3
za 28 sep 14:00 Selectie Limburg PC Dilbeek 6 3
za 28 sep 14:00 KPC De Beverladies PC Reynaert 4 5
Speeldag 2
za 5 okt 14:00 KPC De Beverladies De Stropkes 2 7
za 5 okt 14:00 PC Haeseveld Singel PC 6 3
za 5 okt 14:00 S.P.E.M. PC Verbroedering 5 4
za 5 okt 14:00 PC Chapoo Selectie Limburg 5 4
za 5 okt 14:00 Bye PC Reynaert
za 5 okt 14:00 PC Dilbeek PC De Gulden Kamer 6 3
Speeldag 3
za 12 okt 14:00 Singel PC PC Dilbeek 5 4
za 12 okt 14:00 PC Verbroedering KPC De Beverladies 7 2
za 12 okt 14:00 Selectie Limburg S.P.E.M. 4 5
za 12 okt 14:00 PC Reynaert PC Haeseveld 5 4
za 12 okt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Chapoo 5 4
za 12 okt 14:00 De Stropkes Bye
Speeldag 4
za 19 okt 14:00 KPC De Beverladies Selectie Limburg 6 3
za 19 okt 14:00 PC Dilbeek PC Reynaert 5 4
za 19 okt 14:00 PC De Gulden Kamer S.P.E.M. 5 4
za 19 okt 14:00 PC Haeseveld De Stropkes 7 2
za 19 okt 14:00 PC Chapoo Singel PC 6 3
za 19 okt 14:00 Bye PC Verbroedering
Speeldag 5
za 26 okt 14:00 PC De Gulden Kamer KPC De Beverladies 4 5
za 26 okt 14:00 De Stropkes PC Dilbeek 6 3
za 26 okt 14:00 Singel PC S.P.E.M. 2 7
za 26 okt 14:00 PC Verbroedering PC Haeseveld 5 4
za 26 okt 14:00 Selectie Limburg Bye
za 26 okt 14:00 PC Reynaert PC Chapoo 8 1
Speeldag 6
za 2 nov 14:00 PC Chapoo De Stropkes 6 3
za 2 nov 14:00 KPC De Beverladies Singel PC 4 5
za 2 nov 14:00 PC Dilbeek PC Verbroedering 4 5
za 2 nov 14:00 Selectie Limburg PC Haeseveld 5 4
za 2 nov 14:00 PC Reynaert S.P.E.M. 6 3
za 2 nov 14:00 Bye PC De Gulden Kamer
Speeldag 7
za 9 nov 14:00 S.P.E.M. PC Chapoo 4 5
za 9 nov 14:00 PC Verbroedering De Stropkes 9 0
za 9 nov 14:00 PC Haeseveld PC Dilbeek 5 4
za 9 nov 14:00 PC De Gulden Kamer Selectie Limburg 7 2
za 9 nov 14:00 Bye KPC De Beverladies
za 9 nov 14:00 Singel PC PC Reynaert 3 6
Speeldag 8
za 16 nov 14:00 PC Haeseveld Bye
za 16 nov 14:00 PC De Gulden Kamer Singel PC 5 4
za 16 nov 14:00 PC Dilbeek S.P.E.M. 4 5
za 16 nov 14:00 Selectie Limburg De Stropkes 6 3
za 16 nov 14:00 PC Chapoo KPC De Beverladies 5 4
za 16 nov 14:00 PC Reynaert PC Verbroedering 3 6
Speeldag 9
za 23 nov 14:00 S.P.E.M. PC Haeseveld 6 3
za 23 nov 14:00 De Stropkes PC De Gulden Kamer 8 1
za 23 nov 14:00 Bye PC Chapoo
za 23 nov 14:00 PC Verbroedering Singel PC 6 3
za 23 nov 14:00 KPC De Beverladies PC Dilbeek 6 3
za 23 nov 14:00 PC Reynaert Selectie Limburg 6 3
Speeldag 10
za 30 nov 14:00 Singel PC De Stropkes 3 6
za 30 nov 14:00 PC Chapoo PC Dilbeek 6 3
za 30 nov 14:00 Selectie Limburg PC Verbroedering 1 8
za 30 nov 14:00 PC Haeseveld KPC De Beverladies 3 6
za 30 nov 14:00 PC De Gulden Kamer PC Reynaert 5 4
za 30 nov 14:00 Bye S.P.E.M.
Speeldag 11
za 7 dec 14:00 PC Haeseveld PC Chapoo 1 8
za 7 dec 14:00 PC Verbroedering PC De Gulden Kamer 6 3
za 7 dec 14:00 PC Dilbeek Bye
za 7 dec 14:00 Singel PC Selectie Limburg 6 3
za 7 dec 14:00 KPC De Beverladies S.P.E.M. 6 3
za 7 dec 14:00 De Stropkes PC Reynaert 7 2
Speeldag 12
za 14 dec 14:00 PC Dilbeek Selectie Limburg 7 2
za 14 dec 14:00 PC Reynaert KPC De Beverladies 6 3
za 14 dec 14:00 PC De Gulden Kamer PC Haeseveld 6 3
za 14 dec 14:00 S.P.E.M. De Stropkes 8 1
za 14 dec 14:00 Bye Singel PC
za 14 dec 14:00 PC Chapoo PC Verbroedering 3 6
Speeldag 13
za 21 dec 14:00 PC De Gulden Kamer PC Dilbeek 5 4
za 21 dec 14:00 De Stropkes KPC De Beverladies 4 5
za 21 dec 14:00 Singel PC PC Haeseveld 5 4
za 21 dec 14:00 PC Verbroedering S.P.E.M. 7 2
za 21 dec 14:00 Selectie Limburg PC Chapoo 5 4
za 21 dec 14:00 PC Reynaert Bye
Speeldag 14
za 4 jan 14:00 Bye De Stropkes
za 4 jan 14:00 PC Dilbeek Singel PC 8 1
za 4 jan 14:00 KPC De Beverladies PC Verbroedering 3 6
za 4 jan 14:00 S.P.E.M. Selectie Limburg 5 4
za 4 jan 14:00 PC Haeseveld PC Reynaert 4 5
za 4 jan 14:00 PC Chapoo PC De Gulden Kamer 4 5
Speeldag 15
za 11 jan 14:00 Singel PC PC Chapoo 4 5
za 11 jan 14:00 PC Verbroedering Bye
za 11 jan 14:00 Selectie Limburg KPC De Beverladies 7 2
za 11 jan 14:00 PC Reynaert PC Dilbeek 8 1
za 11 jan 14:00 S.P.E.M. PC De Gulden Kamer 4 5
za 11 jan 14:00 De Stropkes PC Haeseveld 7 2
Speeldag 16
za 18 jan 14:00 Bye Selectie Limburg
za 18 jan 14:00 PC Chapoo PC Reynaert 5 4
za 18 jan 14:00 KPC De Beverladies PC De Gulden Kamer 6 3
za 18 jan 14:00 PC Dilbeek De Stropkes 7 2
za 18 jan 14:00 S.P.E.M. Singel PC 6 3
za 18 jan 14:00 PC Haeseveld PC Verbroedering 3 6
Speeldag 17
za 1 feb 14:00 PC De Gulden Kamer Bye
za 1 feb 14:00 De Stropkes PC Chapoo 7 2
za 1 feb 14:00 Singel PC KPC De Beverladies 3 6
za 1 feb 14:00 PC Verbroedering PC Dilbeek 6 3
za 1 feb 14:00 PC Haeseveld Selectie Limburg 8 1
za 1 feb 14:00 S.P.E.M. PC Reynaert 6 3
Speeldag 18
za 15 feb 14:00 PC Reynaert Singel PC 6 3
za 15 feb 14:00 PC Chapoo S.P.E.M. 4 5
za 15 feb 14:00 De Stropkes PC Verbroedering 3 6
za 15 feb 14:00 PC Dilbeek PC Haeseveld 8 1
za 15 feb 14:00 Selectie Limburg PC De Gulden Kamer 5 4
za 15 feb 14:00 KPC De Beverladies Bye
Speeldag 19
za 22 feb 14:00 KPC De Beverladies PC Chapoo 5 4
za 22 feb 14:00 PC Verbroedering PC Reynaert 6 3
za 22 feb 14:00 Bye PC Haeseveld
za 22 feb 14:00 Singel PC PC De Gulden Kamer 5 4
za 22 feb 14:00 S.P.E.M. PC Dilbeek 7 2
za 22 feb 14:00 De Stropkes Selectie Limburg 6 3
Speeldag 20
za 29 feb 14:00 PC Dilbeek KPC De Beverladies 4 5
za 29 feb 14:00 Selectie Limburg PC Reynaert 4 5
za 29 feb 14:00 PC Haeseveld S.P.E.M. 4 5
za 29 feb 14:00 PC De Gulden Kamer De Stropkes 7 2
za 29 feb 14:00 PC Chapoo Bye
za 29 feb 14:00 Singel PC PC Verbroedering 4 5
Speeldag 21
za 7 mrt 14:00 S.P.E.M. Bye
za 7 mrt 14:00 De Stropkes Singel PC 8 1
za 7 mrt 14:00 PC Dilbeek PC Chapoo 6 3
za 7 mrt 14:00 PC Verbroedering Selectie Limburg 4 5
za 7 mrt 14:00 KPC De Beverladies PC Haeseveld 6 3
za 7 mrt 14:00 PC Reynaert PC De Gulden Kamer 7 2
Speeldag 22
za 14 mrt 14:00 PC Reynaert De Stropkes
za 14 mrt 14:00 PC Chapoo PC Haeseveld
za 14 mrt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Verbroedering
za 14 mrt 14:00 Bye PC Dilbeek
za 14 mrt 14:00 Selectie Limburg Singel PC
za 14 mrt 14:00 S.P.E.M. KPC De Beverladies