vrijdag 29 mei 2020
Contact
Agenda
PFV Limburg
Evenementen
za 30 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Kelchteren
zo 31 mei
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Kelchteren
wo 3 juni
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG 50+)
PC Genk
za 6 juni
Zomertornooi
doublet (H/HG)
PC Genk
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (D)
PC Oostende
zo 7 juni
Kampioenschap
B.K.D. (H/HG)
PC Oostende
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen H/HG)
PC Vilvoorde
wo 10 juni
Kampioenschap
B.I.B. (Veteranen D)
PC Vilvoorde

 

Wintercompetitie - Kalender

Nationaal Vlaams Provinciaal 50+
Kalender Uitslagen Rangschikking Verantwoordelijken

 

Reeksindeling
Kalender - 1e Nationale

Speeldag 1
za 5 okt 14:00 P.A.S.A. Le Muguet Laminois 7 2
za 5 okt 14:00 Bye PC Lessines
za 5 okt 14:00 PC Reynaert KPC Alosta 7 2
za 5 okt 14:00 PC De Gulden Kamer PC L'Amigos 5 4
za 5 okt 14:00 Pachy Waterloo RPC Wanze 9 0
Speeldag 2
za 12 okt 14:00 KPC Alosta Le Muguet Laminois 5 4
za 12 okt 14:00 Pachy Waterloo Bye
za 12 okt 14:00 PC Reynaert P.A.S.A. 4 5
za 12 okt 14:00 RPC Wanze PC De Gulden Kamer 6 3
za 12 okt 14:00 PC L'Amigos PC Lessines 5 4
Speeldag 3
za 19 okt 14:00 KPC Alosta PC L'Amigos 3 6
za 19 okt 14:00 PC Lessines RPC Wanze 5 4
za 19 okt 14:00 Le Muguet Laminois PC Reynaert 3 6
za 19 okt 14:00 P.A.S.A. Bye
za 19 okt 14:00 Pachy Waterloo PC De Gulden Kamer 8 1
Speeldag 4
za 26 okt 14:00 PC Lessines Pachy Waterloo 2 7
za 26 okt 14:00 Bye KPC Alosta
za 26 okt 14:00 PC De Gulden Kamer Le Muguet Laminois 4 5
za 26 okt 14:00 P.A.S.A. RPC Wanze 6 3
za 26 okt 14:00 PC Reynaert PC L'Amigos 3 6
Speeldag 5
za 2 nov 14:00 PC De Gulden Kamer PC Lessines 5 4
za 2 nov 14:00 Le Muguet Laminois PC L'Amigos 7 2
za 2 nov 14:00 RPC Wanze KPC Alosta 8 1
za 2 nov 14:00 Pachy Waterloo P.A.S.A. 6 3
za 2 nov 14:00 Bye PC Reynaert
Speeldag 6
za 9 nov 14:00 Le Muguet Laminois Bye
za 9 nov 14:00 KPC Alosta PC De Gulden Kamer 5 4
za 9 nov 14:00 P.A.S.A. PC Lessines 3 6
za 9 nov 14:00 RPC Wanze PC Reynaert 8 1
za 9 nov 14:00 PC L'Amigos Pachy Waterloo 4 5
Speeldag 7
za 16 nov 14:00 P.A.S.A. KPC Alosta 8 1
za 16 nov 14:00 PC De Gulden Kamer Bye
za 16 nov 14:00 PC Lessines PC Reynaert 6 3
za 16 nov 14:00 PC L'Amigos RPC Wanze 5 4
za 16 nov 14:00 Le Muguet Laminois Pachy Waterloo 3 6
Speeldag 8
za 23 nov 14:00 RPC Wanze Le Muguet Laminois 4 5
za 23 nov 14:00 PC De Gulden Kamer P.A.S.A. 2 7
za 23 nov 14:00 Pachy Waterloo PC Reynaert 7 2
za 23 nov 14:00 Bye PC L'Amigos
za 23 nov 14:00 KPC Alosta PC Lessines 4 5
Speeldag 9
za 30 nov 14:00 PC Lessines Le Muguet Laminois 7 2
za 30 nov 14:00 Bye RPC Wanze
za 30 nov 14:00 PC Reynaert PC De Gulden Kamer 3 6
za 30 nov 14:00 PC L'Amigos P.A.S.A. 6 3
za 30 nov 14:00 Pachy Waterloo KPC Alosta 9 0
Speeldag 10
za 7 dec 14:00 RPC Wanze Pachy Waterloo 4 5
za 7 dec 14:00 Le Muguet Laminois P.A.S.A. 3 6
za 7 dec 14:00 PC Lessines Bye
za 7 dec 14:00 KPC Alosta PC Reynaert 7 2
za 7 dec 14:00 PC L'Amigos PC De Gulden Kamer 6 3
Speeldag 11
za 14 dec 14:00 PC Lessines PC L'Amigos 9 0
za 14 dec 14:00 Le Muguet Laminois KPC Alosta 7 2
za 14 dec 14:00 Bye Pachy Waterloo
za 14 dec 14:00 P.A.S.A. PC Reynaert 6 3
za 14 dec 14:00 PC De Gulden Kamer RPC Wanze 6 3
Speeldag 12
za 11 jan 14:00 PC L'Amigos KPC Alosta 7 2
za 11 jan 14:00 RPC Wanze PC Lessines 3 6
za 11 jan 14:00 PC Reynaert Le Muguet Laminois 5 4
za 11 jan 14:00 Bye P.A.S.A.
za 11 jan 14:00 PC De Gulden Kamer Pachy Waterloo 2 7
Speeldag 13
za 18 jan 14:00 PC L'Amigos PC Reynaert 5 4
za 18 jan 14:00 Pachy Waterloo PC Lessines 8 1
za 18 jan 14:00 KPC Alosta Bye
za 18 jan 14:00 Le Muguet Laminois PC De Gulden Kamer 5 4
za 18 jan 14:00 RPC Wanze P.A.S.A. 8 1
Speeldag 14
za 25 jan 14:00 PC Reynaert Bye
za 25 jan 14:00 PC Lessines PC De Gulden Kamer 6 3
za 25 jan 14:00 PC L'Amigos Le Muguet Laminois 6 3
za 25 jan 14:00 KPC Alosta RPC Wanze 5 4
za 25 jan 14:00 P.A.S.A. Pachy Waterloo 5 4
Speeldag 15
za 8 feb 14:00 Bye Le Muguet Laminois
za 8 feb 14:00 PC De Gulden Kamer KPC Alosta 6 3
za 8 feb 14:00 PC Lessines P.A.S.A. 7 2
za 8 feb 14:00 PC Reynaert RPC Wanze 5 4
za 8 feb 14:00 Pachy Waterloo PC L'Amigos 6 3
Speeldag 16
za 29 feb 14:00 Pachy Waterloo Le Muguet Laminois 5 4
za 29 feb 14:00 KPC Alosta P.A.S.A. 5 4
za 29 feb 14:00 Bye PC De Gulden Kamer
za 29 feb 14:00 PC Reynaert PC Lessines 3 6
za 29 feb 14:00 RPC Wanze PC L'Amigos 5 4
Speeldag 17
za 7 mrt 14:00 Le Muguet Laminois RPC Wanze 3 6
za 7 mrt 14:00 P.A.S.A. PC De Gulden Kamer 5 4
za 7 mrt 14:00 PC Reynaert Pachy Waterloo 4 5
za 7 mrt 14:00 PC L'Amigos Bye
za 7 mrt 14:00 PC Lessines KPC Alosta 8 1
Speeldag 18
za 14 mrt 14:00 KPC Alosta Pachy Waterloo
za 14 mrt 14:00 Le Muguet Laminois PC Lessines
za 14 mrt 14:00 RPC Wanze Bye
za 14 mrt 14:00 PC De Gulden Kamer PC Reynaert
za 14 mrt 14:00 P.A.S.A. PC L'Amigos